Iznācis WordPress 3.0 beta

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Iznācis WordPress 3.0 beta

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #232245
    linx
    Participant

    migors wrote:

    Par sarežģītību es nepiekrītu, vienkārši joomla daudzos veidos un ar daudziem iestatījumiem ļauj panākt vēlamo rezultātu. Uzraksti man sadaļas un izkārtojumu un es tev salikšu 30 minūtēs, ar visu intalāciju, tikai spaidot pogas un liekot ķeksīšus, nerunājot nemaz par to kas ir iespējams pielāgojot kodu. Un kas būs kad iznāks normālā versija 1.6,, betu jau testēju.

    Joomla.org vietnē ir pieejami 4692 paplašinājumi, sociālie tīkli, nekustāmo īpašumu paortāli, sludinājumi, mūzikas galerijas da jebkas. Pēc drošības joomla ir TREŠ Ä€ vis drošākā cms pasaulē. Nu vienīgi ja nenoāk galīgu līkroču rokās, pēc kuriem arī bieži laboju un pārtaisu.

    1) Joomlai pašlaik nav neviena jēdzīga sludinājumu dēļa skripta, ja vien neesi taisījis tādu pats

    2) Joomla 1.6 vēl tikai Alpha 2 ir iznākusi, līdz betai vēl jāpagaida

    3) Par admina paneli varu piekrist, kad visu apgūst (un nemaz tik ilgi nevajag laiku, lai to izdarītu), tad saprot, ka Joomlai ir ļoti ērts admina panelis

    Evers wrote:


    Kad pirms diviem gadiem mēģināju Joomlu, tad atceros to kā šausmīgu murgu. Administrācijas panelis bija katastrofāls, pat normāli nevarēju saprast kādā nolāpītā veidā lai es izveidoju lapu(sadaļu) – veidoju vairākās vietās, a nerādījās nekas.

    Vaina nav Joomlā, vaina ir tavā loģikā.. Ja jau tu saki, ka izveidoji sadaļu un nekas nerādījās, vai zini kādēļ? Ja neizveidoji linku, kas ved uz tevis izveidoto sadaļu, tad no kurienes, lai tur kas rastos? 😀

    P.S. Aldi, nepārspīlē.. kam tev otru facebooku?

    #232246
    daGrevis
    Participant

    @migors

    https://liepajasblogs.lv/

    Tikai paskatoties ‘footer’ī’ gribas raudāt… 😀

    #232247
    Foxsk8
    Participant

    Ta ko Jūs te plēšaties, gan Joomla, gan WP nav ideālas zāles pret visām lietām, ja es un DG teiktu, ka PHPBB ir sami best of mir? 😀 😀

    Vai kāds dajebal, kad rakstīja savus murgus par WP fīčam, apskatījās manis iedoto linku?

    https://welovewp.com/

    Vislabāko, ko es jebkad esmu redzējis uz joomlas bāzes ir tv3 mājas lapa :), vairāk man piemēru, ko parādīt nav.

    Jāatdzīst, ka joomlai ir labi premium skini, jeb templates, kā piemēru varu minēt šo, bet nu jomllas uzbūve ir tīrākās auzas.

    https://www.rockettheme.com/

    Linx: Atceros, kad pats man teici, ka uz Joomlas bāzes vairāk nekad netaisīsi šop moduļa papildinājumus, or es kļūdos? Lūk arī mans minētais iemesls un tas, ko tu teici, noved pie viena senārija, atteikšanās no joomla usinga.

    #232248
    elwins
    Participant

    Jommlu esmu vienu reizi uzinstalējis uz sava datora, un no brīža kad iegāju kontroles panelī es Jommlas sistēmu vairs negribu redzēt. Kādreiz izmantoju TBdev, ar noņemtām trakera funkcijām, kurai arī nebija ne vainas, neskaitot kļūdu daudzumu sistēmas failos, kurus izlabot būtu darbietilpīgs darbs, un no kodēšanas tad nesapratu gandrīz nekā, kā tikai mazliet HTML kodus starp PHP rindiņām palabot, līdz foksx8 man ieteica phbb2, un no tā laika labāku sistēmu neesmu izmantojis, un uz phpbb2 arī gandrīz pilnībā iemācījos HTML un CSS un jau apgūstu PHP, protams, ar dažādu lapu palīdzību..

    #232249
    Foxsk8
    Participant

    Sākumā visi pret mani ar skepsi par phpbb, beigās jau paskat, viens, otrs, trešais. 🙂

    #232250
    Evers
    Participant

    Un kā ar SMF ?

    #232251
    Aldis
    Participant

    linx wrote:


    P.S. Aldi, nepārspīlē.. kam tev otru facebooku?

    Kā jau teicu, ka mazbik par šo visu pasmaidīju. Humors humoram! 🙂 Ja es gribētu kaut ko līdzīgu FaceBook, nezvai es to darbinātu uz kāda bezmaksas CMS =] Tādiem prodžektiem vēlams paškodēts kods! 🙂

    Atkarībā no projekta lieluma, funkcionalitātes, orientācijas… bla bla bla… liekam sistēmu kura tam visam piemērota, jo ne visu uztaisīsi ar phpBB, un ne visu ar WP… =]

    Tik pat labi man patīkas php-fusion 🙂 Pat īsti izskaidrojuma nav, vnk. orientējos viņā (kad testēju) + lapu uz šamā var izveidot vienkāršu. 🙂 Kaut gan noteikti pie kautkā specifiska atdurtos, un to nevarētu izveidot – tikai ar ķeksiem 🙂

    #232252
    Foxsk8
    Participant

    Evers: Tik pat daudz darba, kā jebkurai sistēmai, lai kaut vai to pašu foruma dizainu izveidotu kaut cik uz kādu non-standart dizainu, + salikt visādas nestandarta fīčas. Grozi kā gribi, darba ir daudz. SMF nav izgājis tautās ar baigo iespaidu, populārākie no forumu saimes ir tas pats IPB, phpbb, utt… vēl jau arī ir punbb, utt..

    #232253
    linx
    Participant

    Ar neta šopu Joomlai ir zināmas problēmas, jo līdzko tiek savadīts noteikts daudzums preču, tā šops kļūst praktiski nelietojams.. tīrākā bremze.. bet to VirtueMart’s itkā solās labot jau nākošajā versijā, kurai drīzumā jāiet gaisā.. Runājot par templeitiem – jau pieminētais rockettheme, joomlarts, shape5, icetheme, gavick pro un citi premium templeitu klubi māk saražot diezgan labus templeitus 🙂 .. bet lielākajā daļā gadījumu pašam jāķerās pie templeita izveides, jo nepatīk klientam uzlikt templeitu, apzinoties, ka tādu varēs nopirkt jebkurš, kurš ienāks, piemēram, tajā pašā RocketTheme

    #232254
    Foxsk8
    Participant

    Aldis: Uz phpbb bāzes ar paškodējumu papildinājumiem interneta veikalu uztaisīt arī var. 🙂

    Nu mans piemērs: 4dance.lv – pamats paša pārmodots phpbb ar paškodējumiem un unikālu style, kā arī javascript fīčas priekš groziem, order formas kodējums, utt.. plus vēl tam visam pārveidots mini admin panelis, es gan teiktu, ka visu var saveidot, protams, kodam tas ir pašam cms pamatam ir jābūt gana labi atstrādātam, lai to varētu lietot kā pamatu visiem projektiem.

    #232255
    Aldis
    Participant

    Var, to zinu 🙂 Pēc būtības savus moduļus rakstīt u.t.t. var! 🙂

    #232256
    Toms
    Participant

    Enduseriem pricipā ir vienalga uz ko tā lapa “griežas”. Viņam galvenais ir smuks dizains, lai viss funkcionē un citi barahlo.

    #232257
    linx
    Participant

    Derētu aptauju uztaisīt, kurš cms ir populārāks notepadiešu vidū 🙂 .. tīri tā – statistikas pēc

    #232258
    Foxsk8
    Participant

    Lūgtum, ir cms sadaļa, iemet tur tēmu ar aptauju. 🙂

    #232259
    rATRIJS
    Participant

    hahaha – OS un pārlūku cīņas pārspēs CMS cīņas 😀

    Š ādu CMS uzlikšanu + moduļu pieslēgšanu par mājaslapu viedošanu nosaukt nevarētu. Un es negribētu būt iestidzis tādā darbā (pat ja pieprasījums būtu liels), kur man dienu dienā ir jāuzstāda, piemēram, džūmla ar n spraudņiem.

    Un tam kas teica, ka uz WP var tikai blogus turēt – muļķības.

    #232260
    linx
    Participant

    Kurš tev liek uzstādīt to Joomlu ar n spraudņiem, ja var iztikt ar tiem spraudņiem, kas nāk līdzi standarta instalācijai? N-to spraudņu esamība tik nobremzēs lapas ātrdarbību, lai gan Joomla un ātrdarbība nav sinonīmi. Bez jebkādām problēmām var uzinstalēt standarta Joomlu un izveidot lielāko daļu no standarta mājaslapām. Spraudņus, komponentes un/vai moduļus lieku tikai tad, ja nekādīgi nevar to dabūt gatavu, bez jebkā papildus piekrāmēšanas…

    #232261
    migors
    Participant

    Tagad jau tā bieži gadās kad nezin kādi cilvēki par nezin kādām summām 20 ls uzliek firmām lapas uz joomlas ar nozagtiem templeitiem, rezultāts ir ārprātīgs, uzlaustas, iekšā kaut kādi vīrusi, nesaprotama struktūra ar kaut kādiem caurumainiem pluginiem kuri visi kā viens ir iekļauti bīstamo paplašinājumu sarakstā. Joomla ir perfekta ziņu portāla cms un tad nu saliek tur virsū visādus alternatīvos kontenta vadības un veidošanas moduļus, jo nepietiek prāta izmantot iebūvēto, kā rezultāts ne tu normāli vari eksportēt db ne sakārtot to kontentu. bet ja draugi prasa nekas neatliek kā labot, nu vienīgi ka sava sviestmaize šajos grūtajos laikos arī tiek 🙂 man ir viena lapa pati pirmā kura stāv jau četrus gadus un stāv un stāv, un nekādas vainas.

    Un joomla nebremzē, tā nav taisnība, strādā perfekti, līdz 10 000 apmeklējumu dienā droši var iztikt ar standarta iespējām, krievijā ir viena pareizticīgo lapa uz joomlas kurai apmekllējums ir līdz 100 K dienā un tad gan vajag modificēt.

    Kaut vai tā pati nopride.lv lapa vasarās mierīgi iztur līdz pat 6000 unikālo apmeklējumu dienā, pa ziemu gan tur neivens neiet iekšā. Bet tā ir veca un pamesta lapa, kur gadiem neviens vairs neko nedara.

    #232262
    Foxsk8
    Participant

    migors: Joomla velkās, tas ir vairāk kā skaidrs, vaina varbūt nav core sistēmā, bet gan pārlieku daudzie, liekie javascript izskaistīnājumi, šitāds js slaiders, šitāds js drop down meņu, utt… reāli cilvēks uzliekot moduli, neiedziļinās un neskatās, kā tas viss ar laiku bremzēs sistēmu, nedod dievs vēl iemaukt kādu non-prof flaš dranķi, kas cpu uzsit uz 100%, tad vispār ir sagaidāma nāve. Protams, šo varētu attiecināt arī uz visām citām, jau augstāk pieminētām sistēmām un lapām.

    P.S. ja nemaldos, wp jau bija iestrādāts, strādāt full režīmā, vai pārslēgties uz fast režīmu, ķipa atslēdzot liekos javascriptus, vai es kaut ko murgoju? WP esmu krāmējies nedaudz, nepatīk īsti. Varbūt fīčas jā, ir ok, bet nu dizains, līdz ar to, dizaina maiņa = extra kodēšana, dizainu adoptācija un viss parējais čakars sākot no for IE testing utt…

    #232263
    rATRIJS
    Participant

    Dizains tak ir jātaisa jebkurai lapai uz jebkāda CMS – ne tā? Tādā gadījumā nekāda dižā ekstra kodēšana nesanāk (ja vien nav jāmācās kā WP strādā).

    WP administrācijas panelis strādā uz visiem pārlūkiem. (ar un bez JS)

    #232264
    Foxsk8
    Participant

    rATRIJS: Vairāk to dizaina pielāgošanu tieši arī domāju priekš WP un Joomla sistēmām, extra buršānās, mācīšanās 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā