Jauns cietais disks

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Jauns cietais disks

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #301715
    akms47
    Participant

    Ai ai garaisezis, pasaki to pašu Pēterim Jaunzemam. Liepājas muzejā ir izstāde ar viņa foto un izliktas starptautiskos kontursos iegūtas medaļas.

    Digitālais foto ,ir labi ka nav jāķēpājas, ja ātri vajag bildi, bet fotošops daudziem ir tik mīļš, ka ….ai ai, kas tur vairs dabisks paliek no foto. Starp citu, vēl jau ir vietas, kur attīsta, ja pats negrib ķēpāties un filmu skaneris man i, arī platajai filmai. Nācās nopirkt, man gan patīk skanēt no izdrukāta attēla, bet no platās filmas tad pašam jātaisa. Un kās te kopīgs ar mazohismu? Tad rallija fani arī ir mazohisti. Nafig salt un redzēt tikai posmu, ja var mājās siltumā pie tv sūkt alu un redzēt visu? Ai ai ai, ko tik cilvēki dēļ vaļaspriekiem nedara, tā kā attīstīt filmiņu un uztaisīt bildes, salīdzinājumā ar to, ir sīkums. 😀

    P.s. Pie tam raws no Hassela vai Kijeva, ar digitālo pakaļu, uz hdd aizņem daudz vairāk vietas kā 7D bilde, man lētāk sanāk filmiņu uzglabāt.

    #301716
    garaisezis
    Participant

    baigais outtopicks sanāca…

    hasselblad jau ar vidējo formātu un 75MPix nav domāts lai ārpus studijas strādātu, turklāt viņam jau nemaz nav pašam savas atmiņas. Tik daudz kā ir bijusi tā laime aptaustīt. Tā pat arī filma ir tikai šauram profesionāļu lokam palikusi, kā vinils pāris audio melomāniem.

    Atgriežoties pie tēmas par HDD/SSD diskiem. Pašam ir viens SSD 256GB priekš OS un programmām, plus parastais HDD 500GB priekš backup. Foto priekš sevis glabāju DVD reizi ik pa diviem gadiem pārrakstu pa jaunam un izškiroju nevajadzīgo. Priekš citiem foto ielieku Raw un JPG iekš Box.com uz mēnesi laika, pēc tam izdēšu ar galiem. Filmas online jeb DVD kolekcija plauktā.

    Kad nomirs SSD piepirkšu jaunu, uz to laiku jau par tādu cenu būs 2x-3x lielākas ietilpības. Jāsaka, gan godīgi, nu jau brāķa procents palicis krietni mazāks šiem diskiem salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem. Briesmu stāsti par kontrolieri vairs nav dzirdēti…

Tiek skatīts 2 ierakstu – 41 līdz 42 (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā