jauns saits, integrēot phbb3

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB jauns saits, integrēot phbb3

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150189
    renathy
    Participant

    Es taisu saitu, kas izmantos PHBB3.

    Līdz šīm izdevāš PHBB3 admin panelī izveidot divus moduļus ,kas administrēs manu jauno saitu.

    Vai varat lūdzu īsumā padalīties ar aptuveno sarakstu, kādas lietas būtu jāņem / varētu ņemt no PHBB3? Nu, par kurām jāpalasa, jāapskatās, lai izveidotu saitu?

    Piemēram:

    – no PHBB3 varētu izmantot template sistēmu

    – visu lietotāju profilu un tml. apkalpošana ir jāņem no PHBB3 un nepieciešamības gadījumā jāpapildina

    – sesijas, ielogošanos

    – vai vēl kas? kādus moduļus vai ko tādu? kko, ko lietderīgi?

    Renāte

    #221571
    daGrevis
    Participant

    Kapēc gan visu nekodēt no 0? Tas būtu Tev pašai daudz saprotamāk… 🙂

    #221572
    Wuu
    Participant

    daGrevis wrote:

    Kapēc gan visu nekodēt no 0? Tas būtu Tev pašai daudz saprotamāk… 🙂


    ak dievs…

    #221573
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    daGrevis wrote:

    Kapēc gan visu nekodēt no 0? Tas būtu Tev pašai daudz saprotamāk… 🙂


    ak dievs…

    Kas tev nepatīk?! :mod:

    #221574
    Aldis
    Participant

    Tieši tā Wuu.. kas tur tāds slikts?! 🙂

    Jo cik saprotu cilveks arī vēlas kautko kodēt pats, un šo to ņemt no phpbb3!

    No savas pieredzes, iesaku kodēt pašam, ja vēlies normālu projektu! Vismaz arī ja kas nobrūk zini kur ķerties vērsim pie ragiem! Kā arī vienkāršāk tajā visā orientēties! Vienīgi ka sjāiegulda ir samērā daudz laiks + pacietība + zināšanas!

    Protams kautkādas lietas tu vari papētīt no populārajiem CMS! Piemēram kādu funkciju u.t.t.. Pats šad tad intereses pēc paskatos kādu CMS, un pabraukāju pa kodu, lai izprastu kā kautkas ir izveidots, un kas no tā man varētu patikt! 🙂

    #221575
    Foxsk8
    Participant

    renathy: template engine, līdzīgi phpbb uzbūvei, vari dabot šeit:

    https://quickskin.worxware.com/

    #221576
    renathy
    Participant

    Man vajaga tieši uz PHPBB3 pamata, jo PHBB3 tiek izmantots kā forums, pie tam admin panelis visam pamatsaitam jau ir gatavs uz PHPBB3 acp pamata (papildinot esošo funkcionalitāti). Tādēļ likumsakarīgi gribu arī pamatsaitu kodēt, izmantojot kkādas PHPBB3 lietas (ja jau tās ir gatavas, kāpēc gan neizmantot…?). Ne jau visu gribu izmantot, bet tikai pamatlietas un mans jautājums bija par to – kuras tad ir šīs lietas, kuras varētu/vajadzētu paņemt.

    R.

    #221577
    Aldis
    Participant

    Līdzīgi visu vari izveidot kaut vai kā ir notepad.lv! Pirmā lapa ir salikta ar savām funkcijām, foruma izvēlne arī ir izmainīta, šis tas piekodēts klāt, šis tas noņemts nost! Nu par to varētu vairāk pastāstīt foxsk8, jo tieši viņš šai būdai koders! 😀

    #221578
    Foxsk8
    Participant

    Nu, ko lai es tur daudz stāstu. 🙂 Ja tā lieta interesē un aizrauj, tad nav problēmu, plus vajag iemaņas kodēšanā, tb, php, css, js, utt…. Vienkārši paņem dari tā, nezinu kā ar phpbb3 to darītu, bet uz 2 versiju elementāri, atver tpl failu, tur piem nāk table, paņem jaunu failu iekopē savas lapas unikālo dizainu, un tajā vietā, kurā tev jānāk foruma daļai, tur tu iekopē to kodu, kas nāk no orģinālā tpl faila.

    Sanāks apmēram tā:

    —- Lapas unikālais designs

    —- utt…

    —- utt..

    Tavs kods no phpbb template

    —- turpinas unikālais desings

    —- turpinās utt…..

    Var teikt phpbb template tiek apaudzēta ar saita designu.

    Secība sekojoša, nonesam orģinālo overall_header.tpl, phpbb3 nezinu. Iemetam tajā header daļu no lapas dizaina, un tālāk jau seko tas, ko es uzrakstīju augstāk. Nekā grūta un neiespejama, bet savu laiku tas viss aizņem, tur darba daudz ar css + jāskatās pārlūku gļuki, valīdums, utt….. zb apnika drukāt, slims.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā