Kā to lai izdara ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā to lai izdara ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147122
    edugarsb
    Participant

    Sveiki – vēlējos vaicāt, kā lai es nobloķēju lai sīkais brālis nevar vilkt dažādus MU-Online ? Vispār – viss kas ir saistīts ar Mu-Online , lai netiktu parādīts i-netā.

    OS – Windows Vista

    #181640
    Sid
    Participant

    Sameklē kādus portus mu izmanto un nobloķē firewall’ā.

    #181641
    edugarsb
    Participant

    nea nea, bet mājaslapas kas satur tekstu : Mu-Online nevar ? savādāk viņš man te pievilks pilnu PC ar tiem MU 🙁

    #181642
    Sid
    Participant

    Nu a Tu nevari nobloķēt un pateikt viņam, ka var nepūlēties, jo neies ta neviens? 😀

    #181643
    edugarsb
    Participant

    Tak viņš ir dumš – pazūd i-nets, viņš skrien mātei saka ka brālis atslēdza i-netu 😀 nu ķipa lai es varētu tikt pie PC, takā … labāk ir ja viņš pat nevar novilkt tos MU 😀

    #181644
    klibais_Silvers
    Participant

    Absolùti bezcerìgs un slims gadìjums: noblokjési Mu, tad atklàs sev CS 1.6 un vispàr bùs vàks 😀

    #181645
    memorex
    Participant

    Firefox ir addons, kas bloķē konkrētus keywordus.

    #181646
    sir_irius
    Participant

    takš, uzleic limited jūzeri – nevarēs neko instalēt… 🙂

    #181647
    Sid
    Participant

    sir_irius wrote:

    takš, uzleic limited jūzeri – nevarēs neko instalēt… 🙂

    Toties sīcis varēs skriet pie mammas un sūdzēties, ka lielais, ļaunais Edgars redz ir kaut ko viņam liedzis izdarīt. ;))

    #181648
    Jazz
    Participant

    Ļauj tač brālītim paspēlēties, ne Tev vienam gribās PC priekšrocības izmantot 😀

    #181649
    karnaiss
    Participant

    sadali cietu un uzliec divas os…

    #181650
    sir_irius
    Participant

    hmm, man jautājums – rūteri lieto? – iekš rūtera uzstādījumiem var bloķēt mājas lapas utt (vismaz manā var… 😀 )

    #181651
    edugarsb
    Participant

    memorex wrote:

    Firefox ir addons, kas bloķē konkrētus keywordus.

    Es domāju ka izmantošu šo variantu, un par tādu lietu kā CS viņš vispār var aizmirst, lai spēlē monopŠlu 🙂

    #181652
    shady
    Participant

    sir_irius wrote:

    hmm, man jautājums – rūteri lieto? – iekš rūtera uzstādījumiem var bloķēt mājas lapas utt (vismaz manā var… 😀 )


    Nevajag rūteri, lai bloķētu web lapas. To var izdarīt iekš windowssystem32driversetchosts faila.

    #181653
    samurajs
    Participant

    shady wrote:


    Nevajag rūteri, lai bloķētu web lapas. To var izdarīt iekš windowssystem32driversetchosts faila.

    Bet ja sīkais iemācīsies prokšus lietot? tad tas nepalīdzēs!

    #181654
    shady
    Participant

    Rūteris arī no proxy nepasargās….

    Viņam var palīdzēt divas lietas:

    1) Limitēts acc, ka nevar ne tikai instalēt programmatūru, bet ari palaist nevienu izpildāmo failu, kas neatrodas iekš Windows un Program Files mapes.

    2) Programma, kas limitē attiecīgas lietas, piemēram, uzliek laika ierobežojumu noteiktam acc (2h dienā var spēlēt – pēc tam turn off).

    #181655
    memorex
    Participant

    iešāvās velviena ideja… 🙂 Pamēģini disablot konkrētam user acc directx, nezinu vai tādas perversības var izdarīt, bet parakājies pa google un gpedit.msc

    #181656
    sir_irius
    Participant

    Labāk vispār ar vecākiem (šajā gadijumā – māmuļu), par to, ka maziem bērniem spēlēt kompīti nevajadzētu, bet lai labāk iet ārā paskraidīt, nevis mājās šaut kautkādus monstrus…

    #181657
    Mad182
    Participant

    Paspēlēs un pāries. Visi tam ir gājuši cauri. Ehh, cik dienu nav pavadīts ar žilitona pulti rokās :duno:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā