Kā vislētāk sazināties ar Krieviju?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā vislētāk sazināties ar Krieviju?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145871
    normis_161
    Participant

    Gribēju dzirdēt, vai kāds man lūdzu nevarētu ieteikt, vislētāko variantu, kā varetu pazvanīt no Krievijas uz Latviju un otrādāk, precīzāk, es nezinu kā to varētu darīt (lētāko variantu), jo Krievijā nav tādas kartes, kā, piemēram, Zelta Zivtiņa, kā arī mans mobilais ir mazcenas. Ir kāds lēts variants, kā lai varētu zvanīt, vai arī sms sūtīt no Krievijas, vai arī kaut ko tamlīdzīgu.

    p.s. Tā kā esmu students, man tie dārgie varianti neder.

    Visraksts būtu sakarīgāks, bet nepietika vietas, lai uzrakstītu, vismaz man tā rādīja.

    Ineterneta tur nav, un tā vieta uz kurieni es braucu kaut kādi lauki Krievijā.

    #169103
    zhagis
    Participant

    Kapēc Tu domā,ka Krievijā nav priekšapmaksas kartes?Uz ātro uzmetu aci Megafon pakalpojumiem

    https://www.megafonmoscow.ru/tariffs/lite/mobilny/

    Un ja Tev ir mazcenas Mob.,tad pilns nets ar atkodēšanas pamācībām.

    #169104
    samurajs
    Participant

    No Latvijas uz Krieviju vislētāk (uz fiks.numuriem) ir bezmaksas caur Poivy. Tikai katra saruna nevar būt garāka par 5 min. Pavisam nesen bezmaksas bija arī Globe7 (skat. att. rakstu Notepadā), bet tagad zvanot uz Krievijas mobiliem – tas vienalga visizdevīgāk. Iemaksā tur USD 10 un runā cik lien – tarifs ir tikai 0.04 USD/min., pie tam to var izvilkt kaut vai uz gadu… nav derīguma termiņa. Š ie bija PC varianti.

    Ja nav nets pieejams: kioskā redzēju kkādas spec. telekartes lētiem ārzemju zvaniem no Lattelecom, painteresējies!

    Kā lēti zvanīt no Krievijas uz Latviju – prasi krieviem, es nezinu… noteikti kaut kā var!

    #169105
    usins
    Participant

    Skype- no kompīša uz telefonu parļoti zemām cenām, ja nemaldos par 1 eiro kādu puss stundu vari runāt 🙂

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā