Kādu CMS izvēlēties?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Kādu CMS izvēlēties?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154599
    krisbuk
    Participant

    Sveiciens visiem!

    Man ir jautājums kādu CMS izvēlēties, ja manai mājaslapai ir šādas nepieciešamības:

    1) Sākuma lapa jaunumiem

    2) Pāris lapas ar vienkāršu tekstu un virsrakstiņiem

    3) Foto galerija[/list]

    Būšu pateicīgs par jebkādu risinājumu!

    #273513
    daGrevis
    Participant

    WordPress un neklausi ko citi saka… Viņiem +/- nav sajēga ko vispār runā. 😀

    #273514
    Evers
    Participant

    Viennozīmīgi WordPress (tikai nesajauc ar wordpress.com – tur ir online gatavais variants ar spēcīgi ierobežotām iespējām).

    Galerijai iesaku NextGEN Gallery pluginu – https://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/ , pats lietoju.

    #273515
    Wuu
    Participant

    Man vienīgajam liekas ka WordPress ir pasaulē lēnākais cms?

    #273516
    krisbuk
    Participant

    Lūdzu kaut ko citu iesakat. WordPress bija pirmais, ko iedomājos pats, bet diemžēl vajag kaut ko vēl vienkāršāku.

    #273517
    linx
    Participant

    Nu tad paņēmi “Textpattern”, kas skaitās simplest ever made 😀

    #273518
    guitarman
    Participant

    Es labu laiku lietoju Php-Fusion. Biju dizgan apmierināts, kā arī pārprogrammēt savām vajadzībām bija ļoti vienkārši un ērti.

    Par mazajiem cms neko daudz nezinu, kā arī tiem parasti nav liela komūnas atbalsta. Pamaklē iekš google atslēgvārdus “small cms”, “lightweight cms”, “easy cms” utt… tādu ir daudz, esmu daudzus izmēģinājis, bet man kaut kā nepatika…

    Bet ja tev vajag super vienkāršu, vislabāk būtu pašam uzsist iekš php, vai pa mazām naudām ar kādu sarunāt.

    #273519
    piwchix
    Participant

    Es ieteiktu Drupal.

    #273520
    Toms
    Participant

    Nu, nu, piwchix.

    Drupal jau nav tas vieglākais CMS.

    Kā jau vairāki kolēģi izteicās – ņem Wordpresu un airē laivu tālāk. Izvēlies kādu attiecīgu templeitu (kažociņu, ādiņu :D, izskatu), sakonfigurē pēc savām vajadzībām un būs labu labais. ÄŒupa ar visādiem spraudņiem un viss notiek. Tavā gadījumā: uzliec Facybox un būs ok priekš galerijas. Jaunumu izskatu piekoriģē tēmas index.php vai loop.php failā un wolla.

    Bet ja neder WP, tad vadies pēc gitarman ieteikumiem un ej šļūkāt uz googli 🙂

    Cheers.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā