Kādu MB pirkt ?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kādu MB pirkt ?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195901
    msh
    Participant

    Aldis wrote:

    AMD un c.s. fani… ideāla kompozīcija! 🙂


    Esi sveicināts, dārgo krāsniņu fan 🙂

    😀

    #195902
    nevertell
    Participant

    Ja nezini, tad nedirs. Ar wine var arī source engine dzenāt (hl2, cs:s, l4d, tf2), fallout 3 iet bez bremzēm. Te jau iet runa par cs:s, nevis 1.6

    1.6 vispār iet daudz ātrāk uz linux ar wine, nekā uz windows.

    Lai vairāk nebūtu dezinformācija- appdb.winehq.org

    #195903
    msh
    Participant

    Pagaidām gan par nezinātāju man liecies tu, spēlēm domāta cedega, progām wine 🙂

    Kad es lietoju slacku, man bija wine ar tās mapē samestu winxp mapes system32 saturu, ar wine es reizēm uzrāvu cs 1.6, kā arī linukša UT2004, vairāk bija slinkums darboties. Bet tagad linuksis nopietnā līmenī nav jau kādu gadu lietots, lai arī tas ir uzlikts uz plauktā stāvoša 500 GB cietuča.

    #195904
    nevertell
    Participant

    Emm, cedega maksā naudu, turklāt katru mēnesi.

    #195905
    grisha
    Participant

    TO MSI tie boot.lv tikai slavee, nezinu gan rakstu, jo tas kantoris no aarzemeem jau sen nav pieejams.

    MSI ir galiigs meesls, no seshaam plateem viena tikai straadaa. Ir liela un tikai slikta pieredze ar taam plateem darbaa. Piedevaam visas pilniigi jaunas.

    Peerkat ko gribat, bet man nu neviens reklaamas rakstelis neiestaastees ka MSI produkcija ir laba.

    Soundmax ir labaaks par Realtek un maatesplates bez skanjas kartes ir ljoti daudz, nevajag dziivot alaa. Nekaadus linkus nelikshu, nav vajadziiba man te kaut ko pieraadiit.

    Un jaa, jaunaa wine esot tiiri njipra, un sen vairs nav tikai programmaam. Choms te bija pat pamaniijies uzinstaleet EVE-Online. NEvaru gan paproveet, jo nav nevienas speeles pasham.. .

    #195906
    samurajs
    Participant

    Ja jau aizgāja par Wine, tad es ar! 😀 Interesanti, bet jaunā wine tieši spēles atbalsta labāk nekā programmas… skatām listes:

    https://appdb.winehq.org/index.php

    #195907
    ruukjis
    Participant

    grisha wrote:


    Soundmax ir labaaks par Realtek un maatesplates bez skanjas kartes ir ljoti daudz, nevajag dziivot alaa. Nekaadus linkus nelikshu, nav vajadziiba man te kaut ko pieraadiit.

    Tātad publiski atzīsti, ka esi tukša muldētājs… 😀

    Es neesmu redzējis nevienu rakstu/statistiku, kur būtu teikts, ka plates ar Realtek skaņas čipiem būtu sliktākas par citām platēm.

    #195908
    Loading
    Participant

    Man ir MSI produkta mātes plate. Nav ne vainas. Laikam pagadījās tā sestā plate, kura strādā? muhahahaha 😀

    #195909
    Stat1CX
    Participant

    Man tas pats, pagadījās sestā plate un divas sestās video kartes 😀

    #195910
    Loading
    Participant

    Whau! Jau 4 MSI produkti, kuri strādā. Varbūt čalis sajauca vietām? Katrs sestais produkts nestrādā?

    #195911
    nevertell
    Participant

    Nē, tagad mana karte, 7300gt, ar ir no msi. Bet ja man ir nobrucis high-end dēlis, nedomāju, ka būs labi pirkt cheapass dēli no viņiem tagad.

    #195912
    grisha
    Participant

    Man taa izklausaas ka sheit visi MSI lietotaaji ir gala lietotaaji. PIeredze gan man ir UK, un diezgan lielaa vairumaa ir mestas aaraa MSI maatesplates, par citu produkciju nezinu, iepaziistoties ar maatesplateem, neviens nav uznjeemies iepirkt kaut ko citu vairs. Simtiem plates ir nosuutiitas atpakalj razhotaajam.

    Kam intresee oficiaalaa statistika, aizmirstiet, neviena liela organizaacija netljaus ko taadu publiceet.

    Ruukji, saprotu ka tev nav muzikaalaa dzirde, taapeec neko neteikshu. Protams, SoundMax nav neko dizhs, bet nu Creative arii nerazho labaakaas skanjas kartes, bet ne jau par sho it kaa patreiz teema.

    #195913
    ruukjis
    Participant

    =>grisha

    Atzīstu nav man muzikālā dzirde, bet man ir citas īpašības, kuras tev acīmredzami nepiemīt – lasīt prasme. :p Kur (vai kādā veidā) tu no maniem komentiem esi izlobījis, ka es kaut ko saku par skaņas kvalitāti, kāda piemīt katrai skaņu kartei?!

    Es mēģināšu vēlreiz, svarīgākos teikuma vārdus izcelšu, lai no mana “sarežģītā” teksta tev būtu skaidrs par ko ir runa:

    No kurienes informācija, par to, ka mātes plates ar Realtek skaņu čipiem ir sliktākas/nekvalitatīvākas par mātes platēm ar citime skaņu čipiem? Vēlreiz atkārtoju – !!!!mātes plates!!!, es runāju par M Ä€ T E S P L A T Ē M, nevis par skaņu vai hren-viņ-zin ko vēl.

    #195914
    samurajs
    Participant

    Es te lasu un brīnos… kopš kura laika MSI mātenes ir brāķi? Tieši otrādi – tās ir vienas no labākajām. Par Asssrock gan viss kas dzirdēts… Protams, ir pilnīgi iespējams, ka kaut kur gadījusies brāķa partija, kura kaut kur garāžā vai pagrabā ražota.

    Un kas vainas Realtek skaņas sistēmai? Ja klausoties 128 kbps mp3, nepatīk skaņa, tad nevajag vainot RTL čipus… labāk tad nopirkt gramofonu un močīt vinīlu 😀

    #195915
    nevertell
    Participant

    Rūķi, kā skaņas karte var atspoguļot mātesplates kvalitāti ?

    Tik pat labi var spriest par datora ātrdarbību pēc monitora.

    Par tiem ddr3 ramiem. Vai tagad vispār ir izdevīgi pirkt datoru ? Jo domāju, ka vienkārši pēc gada būs lētie nehalem proči, lētie rami, lētās video kartes….

    #195916
    ob1
    Participant

    nevertell wrote:

    Tik pat labi var spriest par datora ātrdarbību pēc monitora.

    Man pie kompja ir pieslēgti divi monitori. Viens ir ok, otrs – bremzīgs. Kas modinu kompi no sleep, tad tas bremzīgais domā sekundes 20, kamēr sajēdz, ka vajag ieslēgties (lai gan kompis pamostās 5 sekundēs). Tādējādi bremzīgs monitors VAR samazināt kompja ātrdarbību un pēc monitora VAR spriest par kompja ātrdarbību 😀

    #195917
    Loading
    Participant

    Varbūt derētu lietot pareizi leksiku, lai saprastu ko tu saki? Ko tu domā ar vārdu kompis?

    #195918
    ob1
    Participant

    Kompis IT žargonā ir tā kaste, kur procesors dzīvo. Nu vēl tur iekšā visādi dzelži ir. Un vadu lērums. 😀

    #195919
    Loading
    Participant

    ob1 wrote:

    Tādējādi bremzīgs monitors VAR samazināt kompja ātrdarbību

    Kas tad monitoram ir svarīgs? Tas reakcijas laiks? Manējam laikam 8ms tas OK?

    #195920
    ruukjis
    Participant

    nevertell wrote:

    Rūķi, kā skaņas karte var atspoguļot mātesplates kvalitāti ?


    Un tu man to jautā? Tas ir tas , ko es cenšos uzzināt…. vai tiešām es tik nesakarīgi formulēju jautājumus?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Tēma ‘Kādu MB pirkt ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā