Kādu MB pirkt ?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kādu MB pirkt ?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195881
    nevertell
    Participant

    ob1, vēl aizvien neredzu nekur salīdzinājumu.

    Lietošu cs:s, vēlams lai varētu kkādu mp3 fonā palaist, ff/oo/rhythmboxi vienlaicīgi, varbūt dažreiz paniekošos ar video edditing’u, citas spēles. Neko noptienu tomēr nespēlēšu, kā nekā uz linux nevar 🙁

    Un jā, p4 ht iet ātri, bet viņi bija taisīti uz 60nm bāzes un uz smirdīgas arhitektūras. Ja uztaisītu kārtīgu vienkorīgu čipu ar 3,0ghz un hyper-thread’ingu, tad varētu arī kādu c2d salikt.

    #195882
    ob1
    Participant

    Tad es nesaprotu, kāpēc Tev vajag videokarti un overklokotu procesoru. Paņem AMD 45W x2 CPU, māti ar 780G čipsetu un viss notiks. Tad arī barokli var ņemt mazāku un tas aparāts būs daudz klusāks. Vai arī es kaut ko nesaprotu.

    #195883
    nevertell
    Participant

    Iedod linku uz kaut vai to pašu metaleksu. Un perfromance salīdzinājumu.

    #195884
    ob1
    Participant

    Performance kam? cs-am? Firefoxam? OpenOffisam?

    Manuprāt es turpinu kaut ko nesaprast.

    Cs-am pat jēdzīgu videokarti nevajag, manuprāt jebkura DirectX10 pavilks.

    Fierfoxam vai openOffisam vispār nevajag ne procesoru, ne videokarti, atmiņa ap 1GB būs pāri galvai, pieliksi 2GB – varbūt būs nedaudz labāk, ja sakonfigurēsi OS.

    Ja nepatīk ATI, tad ņem nVidia 8200 vai 8300 čipsetu.

    Ieej metaleksā pie mātesplatēm, atzīmē ķeksi pie vajadzīgā čipseta un skaties kura labāk patīk.

    Ar CPU tāpat – atzīmē 45W un izvēlies cenu.

    ->ruukjis

    tagad drīksti sākt elpot 😀

    #195885
    Stat1CX
    Participant

    Viņš jau grib nodarboties arī ar kādu video editing kur labāk ņemt kaut ko nopietnāku par 45W CPU. Video karte vispār nav nekāda jaudīgā vajadzīga priekš video editinga jo tur video karte nepiedalās, visu veic CPU Priekš CS nevajag tik jaudīgu video karti, tur pat ar 40 LS karti būs ar atliektiem galiem. Tad jau labāk paņem lētāku video karti un par ietaupīto naudu nopērc jaudīgāku CPU.

    #195886
    nevertell
    Participant

    Emm, pamēģini ar kādu hujintel onboard vkarti linuksā kko ar cs izdarīt, un, kā jau minēju, citas spēles ar spēlēšu.

    #195887
    ob1
    Participant

    Jā, ar Intel onboard ir sviests. 780G vai 8200/8300 ir pavisam citas klases. Es uz tādas pat Crysis dzenāju bez raustīšanās (tiesa uz minimāliem setingiem).

    Video editēšanai CPU AMD Athlon x2 principā pietiek, ja ar to nenodarbojas profesionālā līmenī.

    Jā, un tas linux. Dažus gadus to neesmu izmantojis. Tiesa nedomāju, ka tas pārāk atšķiras no Windows ātrdarbības ziņā.

    Man te stāv viens kompis uz 780G, bet ar Windows. Varam patestēt, bet tad Tev pašam jānāk pie manis un jāinstalē tas Linux.

    #195888
    nevertell
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā, ar Intel onboard ir sviests. 780G vai 8200/8300 ir pavisam citas klases. Es uz tādas pat Crysis dzenāju bez raustīšanās (tiesa uz minimāliem setingiem).

    Video editēšanai CPU AMD Athlon x2 principā pietiek, ja ar to nenodarbojas profesionālā līmenī.

    Jā, un tas linux. Dažus gadus to neesmu izmantojis. Tiesa nedomāju, ka tas pārāk atšķiras no Windows ātrdarbības ziņā.

    Man te stāv viens kompis uz 780G, bet ar Windows. Varam patestēt, bet tad Tev pašam jānāk pie manis un jāinstalē tas Linux.

    Spēles es jau dzenāšu, domāju tomēr to videokarti vajadzēs.

    780g nav tas pats, kas 7800GS ? Paskaties, kas tieši par čipsetu, tad paskatīšos, kā iet linuxam ar to.

    #195889
    Stat1CX
    Participant

    780G ir AMD čipsets ar integrēto HD 3200 ATI videokarti. Procesors ar tad būs jāliek AMD.

    #195890
    ob1
    Participant

    Tad tomēr tā būs spēļu mašīna?

    #195891
    Stat1CX
    Participant

    Būtībā var jau ņemt to komplektāciju kuru autors ir izveidojis, būs labs PC priekš šādas summas un e5200 var uzdzīt virs 3 Ghz bez nekādās problēmas, varēsi arī dzenāt spēlītes.

    https://uneit.com/2008/07/06/intel-e5200-performance-in-overclocking/ Smuki, +1 Ghz šim procim nesagādā pilnīgi nekādas grūtības pat uz standarta voltāžu.

    #195892
    nevertell
    Participant

    Par OC zinu.

    ob1, tik tādas spēles, ko ar wine var dabūt ejamas, līdz fallout 3. Protams, to es neceru dzenāt uz pilnām grafikām’n’stuff, bet gribētos.

    Ja ati, tad sūkā stipri. Supports ir diezgan sūdīgs, bet ja gribi, tu obīvan vari pamēģināt ar kādu liveCD. Iekš ubuntu laikam tad jāieinstalē draiveri, un jārestartē X (ctrl+alt+backspace). Un, ja nezinu ka tiešām ies, ATI netaisos pirkt.

    Nu, specifiskākā lieta, ko varētu nosaukt, ir fullHD video strīmošana ar kādu upnp.

    #195893
    ob1
    Participant

    Ko Tu saproti ar video strīmošanu?

    #195894
    Stat1CX
    Participant

    Manuprāt tev vajadzētu izveidot dual boot sistēmu – windows priekš spēlēm un linux pārējam kam nu tu viņu lieto. Nebūs jamocās ar vine un citiem līdzīgiem softiem, turklāt uz windows spēles taču iet daudz reiz ātrāk un labāk bez nekādiem gļukiem un citām problēmām.

    #195895
    nevertell
    Participant

    Nu, par piemēru, visas source spēles iet bez problēmām, tikai jāforsē uz dx8 vai dx7. Ķīniešu darbs, jeb WoW iet ātrāk nekā uz winšita. Bet, nu jā, ja gribu nopietnu geimingu, vajag dual-boot.

    Video stream’ošana- no sava kompja pa tīklu šārēju failus, lai ps3/tv tos rāda, un attiecīgie faili tiek transkodēti, lai ps3/tv var to parādīt, nu, attēlu atkož vaļā uz kompja un nosūta televizoram, lai tik rāda. TV jau neatkostu 1080p mpegu.

    #195896
    ob1
    Participant

    nVidia 8300 ar FullHD video tiks galā, CS ies labi, WoW uz vidējiem settingiem. Ja ar to ir par maz, tad ir jābūvē spēļu mašīna ar videokarti. Tad tas pats AMD x2 CPU, skaties nVidia čipsetu bez onboard video, nu un pieliec to 9600GT. Overklokot CPU neredzu jēgas.

    #195897
    nevertell
    Participant
    #195898
    ob1
    Participant

    Jā, izskatās labs. Vienīgi jāpiebilst, ka dēlis ir svaigs, tāpēc pēc mēneša vai diviem paskaties vai nav BIOS update. (Sākumā mēdz būt bugaini tie biosi).

    #195899
    Aldis
    Participant

    AMD un c.s. fani… ideāla kompozīcija! 🙂

    #195900
    msh
    Participant

    nevertell wrote:

    Par OC zinu.

    ob1, tik tādas spēles, ko ar wine var dabūt ejamas, līdz fallout 3. Protams, to es neceru dzenāt uz pilnām grafikām’n’stuff, bet gribētos.

    Ja ati, tad sūkā stipri. Supports ir diezgan sūdīgs, bet ja gribi, tu obīvan vari pamēģināt ar kādu liveCD. Iekš ubuntu laikam tad jāieinstalē draiveri, un jārestartē X (ctrl+alt+backspace). Un, ja nezinu ka tiešām ies, ATI netaisos pirkt.

    Nu, specifiskākā lieta, ko varētu nosaukt, ir fullHD video strīmošana ar kādu upnp.


    Ar wine? 😀 😀 😀 Tas ka CS 1.6 ar wine ir palaižams tikai parāda to, cik tas hl dzinējs ir novecojis, neko vairāk 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Tēma ‘Kādu MB pirkt ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā