Kādu MB pirkt ?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kādu MB pirkt ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148555
    nevertell
    Participant

    Es domāju stiķēt kopā jaunu kasti, līdz 250Ls.

    Tagad skatos metaleksā, domāju ņemšu C2D e5200, un klokošu līdz iznāks e5400, praktiski par 200mhz lielāka takts frekvence ir viss kas ir atšķirīgs, vēl bez 10 latiem cenā.

    Video karti ņemšu 9600GT, un ja domājat, ka vajadzētu ņemt ATI, tad no sākuma parādiet kārtīgu draiveru atbalstu priekš linux.

    Rams- DDR2-800, 4gb kit.

    PSU- lētākais 500w.

    Tagad gribu tikai zināt, kādu m/b pirkt ?

    Tagad domāju ņemt https://www.metaleks.lv/cenas/64/31830_asus_asus_s775_ip43_ddr2_sata2_glan_8_ch_atx.php

    #195862
    Stat1CX
    Participant

    Sen jau vairs nav problēmu ar ATI draiveriem prieks linux.

    #195863
    nevertell
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Sen jau vairs nav problēmu ar ATI draiveriem prieks linux.

    Buļļasūdi. Vēl aizvien ir problēmas, forumos to katru dienu redz.

    #195864
    grisha
    Participant

    Iesaku Intel. ATI ir AMD produkts tagad, tatad, praatiigaak buutu Nvidia. Lai nesaaktos brendu kari, neko vairaak nestaastiishu. Vieniigi ko skaties, peerkot Intel maatesplati, lai nav Realtek skanjas chips virsuu. Ar veeziiti virsuu, taas ir leetaas plates un automaatiski suudiigaakas… .

    #195865
    Stat1CX
    Participant

    Tagad jau praktiski visām platēm ir realtek skaņas čipi 🙂 arī high end platēm kuras maksā virs 100 Ls.

    #195866
    grisha
    Participant

    NU jaa, taapeec man ar patiik vecaas plates, kur kraameejas P4 Hyperthread prochi, kuri manaa uztveree ir pat labaaki par dual koreem… .

    Nu veeziisha esamiiba noziimee par plates leetumu.

    #195867
    memorex
    Participant

    Vari pameklēt kādu P35 plati. Ram varu piedāvāt 2x2GB OCZ Platinum (Ja interisē tālāk PZ)

    #195868
    nevertell
    Participant

    Domāju ņemt šo, lai vēlāk varētu vismaz kaut ko stiprāku uzlikt: https://www.metaleks.lv/cenas/64/30820_microstar_mb_p43_ich10_s775_atx_p43_neo_f_msi.php

    Ir kādas atsauksmes, vismaz par msi kā firmu? Vienkārši gribu lieotot kādus 5 gadus šitādu kasti. Un kāds būs OC potenciāls ?

    #195869
    ob1
    Participant

    Gribi mētāties ar naudu – ņem Intel, gribi lētu un ātru kompi, ņem AMD.

    #195870
    grisha
    Participant

    MSI ir galiigi garaam. Lai nu ko, bet to nepeerc.

    #195871
    Stat1CX
    Participant

    Kāpēc tieši MSI galīgi garām? MSI ražo diezgan kvalitatīvas plates, nesen iekš BOOT pat bija statistika par dažādiem ražotājiem un cik % no visas preces ir brāķis, MSI bija viens no tiem kam vismazāk brāķu līdzās ar asus. Pašam ar ir bijušas divas videokartes un viena mātesplate no MSI, neko sliktu nevaru teikt.

    #195872
    nevertell
    Participant

    Nu, man p4 4 laikos bija ūberkrutā mb, ar 5 termometriem u.c. un neizturēja 3 mēnešus.

    Ob1, iesaki līdzvērtīgu amd proci ar oc potenciālu un labiem standarta rādītājiem, iemet linku un pastāsti cenu. Vēl, jāņem vērā fakts, ka amd iet ātrāk ar ati, bet ati uz linux sūkā.

    #195873
    Stat1CX
    Participant

    nevertell wrote:

    Vēl, jāņem vērā fakts, ka amd iet ātrāk ar ati


    Muļķības, pilnīgi vienalga ko ar ko liec kopā, tas neko neietekmē.

    #195874
    nevertell
    Participant

    Nē, stat, amd ir optimizēti priekš ati un otrādāk.

    #195875
    Stat1CX
    Participant

    Padalies informācijā – iedod kādu linku ar lasāmvielu kur tas būtu minēts un testēts.

    #195876
    ob1
    Participant

    Tu pastāsti kādas progas laidīsi uz tā kompja, lai zinātu kādus dzelžus Tev rekomendēt.

    #195877
    ruukjis
    Participant

    grisha wrote:

    Nu veeziisha esamiiba noziimee par plates leetumu.

    Un SoundMAX ir labāks?.. Nerunā blēņas, par mātes plati kā tādu tas liecina ļoti maz.

    P.S. arī lētas mantas mēdz būt labas.

    =>ob1

    Mēs visi zinam tavu nostāju attiecībā uz pročiem, bet reizēm tavs viedoklis sāk kļut patiešām nomācošs – ļauj cilvēkiem elpot.

    =>nevertell

    Es domāju, ka tevi paša izvēlētai platei nav ne vainas – salīdzinoši lēta, un cik man bijusi pieredze ar ASUS, ne reizi nav pievīlis.

    #195878
    memorex
    Participant

    nevertell wrote:

    Un kāds būs OC potenciāls ?


    OC potenciāls katrai detaļai ir savādāks. Personīgi man patīk labāk Asus plates, jo vairāk OC friendly. Neaizmirsti arī labu dzesi, citādi nekāds OC tev nesanāks. Un barokli arī jāņem labu, tas pats lētākais nosprāgs ātri un neturēs lielu slodzi. Jo vairāk pisīsi kapeiku, jo sliktāks OC potenciāls būs :devil:

    Ar Asus nekad neko nevar zināt…, to vienmēr jāatceras pērkot Asus plati 🙂

    #195879
    ruukjis
    Participant

    Izlaboju kā būtu pareizi :p

    memorex wrote:


    Ar mātes platēm nekad neko nevar zināt…, to vienmēr jāatceras pērkot mātes plati 🙂

    #195880
    msh
    Participant

    grisha wrote:

    NU jaa, taapeec man ar patiik vecaas plates, kur kraameejas P4 Hyperthread prochi, kuri manaa uztveree ir pat labaaki par dual koreem… .

    Nu veeziisha esamiiba noziimee par plates leetumu.


    Davai vēzīti, dajoš linku uz māteni kurai nav iebūvēta skaņas mikrene 🙂

    Man uz manas klasiskās AN7 ir nVidia izveikts “vēzīša uzlabojums” ar nosaukumu nVidia SoundStorm, bet pēc tam nVidia šādu lietu atmeta jo nevienam tāpat nevajadzēja neko labāku. Kā rezultātā grisha var visādas dārgās mātenes saukt par lētām jo viņam patīk vecās netburst cepeškrāsnis ar skaļi kaucošiem veņķikiem 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 109 kopumā)
  • Tēma ‘Kādu MB pirkt ?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā