Kam vajadzīgs MMS?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kam vajadzīgs MMS?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150659
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_mms1_1.jpg[/imgl]Man iekrita acīs interesants kompānijas The Phone House pētījums, kurā tika aptaujāti 1041 Vācijas mobilo telefonu lietotāji par funkcijām, kuras viņi lieto. Tā 95,3% aptaujāto regulāri runā pa telefonu, 84,4% vismaz pāris reižu mēnesī sūta SMS. Arī mobilais internets Vācijā ir populārs – 32% telefonu īpašnieku to vismaz reizi mēnesī ir lietojuši, pie tam tendence ir kāpjoša.

    42,6% klausās FM radio vai mp3 dziesmas. Arī telefona spēles ir populāras – tās spēlē 30,8% respondentu.

    Bet MMS funkcija palikusi galīgā novārtā: kaut arī telefona kameru regulāri lieto 53,2% lietotāju, šīs bildītes ar MMS palīdzību draugiem un radiem ir pārsūtījuši tikai 17,2%.

    Man arī šis pakalpojums – iespēja saņemt 240×320 pix bildīti uz telefona ekrāna neliekas nekas pievilcīgs – tādos gadījumos es palūdzu atsūtīt pilnizmēra bildes uz E-pastu. Bet kā domājat Jūs?

    Avots

    #228858
    _Mo3_
    Participant

    ņu man jau škiet, ka tā funkcija reāli nav vajadzīga!

    #228859
    Jaunzems
    Participant

    MMS kā izgudrojums ir fail – dārgs, mazs un lēns. Labāg ietvītoju bildi twitpicā caur opera mini. Ja vajag privāti, tad mention @lietotājs.

    #228860
    daGrevis
    Participant

    Š…āā, pilnīga izgāšanās. 🙁 Piekrītu samurajam. Tikpat labi es pievienoju bildi kā pielikumu epastam…

    #228861
    deivs001
    Participant

    Cik atceros vienīgā reize, kad lietoju MMS pakalpojumu bija, kad Tele2 to piedāvāja par velti, izmantoju, lai visas ar telefonu (siemens C65) uzņemtās bildes aizsūtītu uz savu epastu.

    #228862
    rihardsss
    Participant

    Man paziņa stāstīja ko līdzīgu par šito. Tikai izmantoja to kā bezmaksas īsziņu. Kādu laiku, kad mms bija pilnīgi par brīvu, tad lietoja to, lai sūtītu parastas īsziņas 😀

    Bet nu kopumā mms ir nevērtīgs. Tā kā ātri uzlabojas mobilais internets, telefoni, kuri ļoti pilnvērtīgi to var izmantot – mms drīz vispār izmirs pilnībā.

    #228863
    Scandal
    Participant

    Es vispār savā mūžā neesmu izmantojis MMS funkciju, tas ir rakstījis vai saņēmis tās! Neredzu nekādu vajadzību pēc tās.

    #228864
    Evers
    Participant

    Pievienojos, tiem, kas uzskata, ka MMS nekam neder un to neizmanto.

    #228865
    tox3
    Participant

    Es izmantoju nesen, kkāds valentīndienas sūds no okartes atnāca.

    Bet jā funkcija ļoti nejēdzīga

    #228866
    krishis
    Participant

    Neteikšu ka pilnīgi nevajadzīga iespēja, bet nesen lietoju, bet tā ļoti, ļoti reti izmantoju!

    Bet nu cik skatos oranžajā portālā (dr.lv) redzu ka cilvēki diezgan daudz sūta tās bildes mms veidā lai ievietotu iekš sava albuma, tākā tomēr cilvēki izmanto!

    #228867
    pats_Toms
    Participant

    Manuprāt, mms ir reāli novecojis. Atceros, ka citi agrāk lietoja mms, lai no telefona aizsūtītu fotogrāfiju uz epastu un pēc tam no pc to lejuplādētu. Š odien kaut kā smieklīgi :D. Pietam telefoniem kameras arī nav salīdzināmas.

    #228868
    elvisburdajs
    Participant

    Es ar esmu sūtījis uz e-pastu no māsas nokia 3220 (jo nebija ne iR, ne bluetooth).. Dažkārt ziņa palika ”izsūtnē” un neaizgāja, tad bija jāsūta pa jaunam..

    Š obrīd Lmt ir atcelta maksa par gprs trafika izmantošanu.. Ja negribas čakarēties ar browseri un jānosūta citam telefonam, tad tas ir tīri lietderīgs pakalpojums.

    #228869
    nevertell
    Participant

    MMS der tikai priekš tiem, kam vajag “gribu el vē”, kad dators ir nojājies.

    #228870
    grisha
    Participant

    Man jau skjiet ka galiiga izgaashanaas ir LV mobilo operatoru deelj, jo shie pieprasa maksaat par vinjaam . Neesmu gan pieduuries shai domai, bet, esmu nedaudz darba vajadziibaam suutiijis bildes, arii sanjeemis. IZskataas ka manaa 3 tiiklaa (UK) taas ir kaa SMS vai vienkaarshi datu paarraide. Neesmu nekad pamaniijis neko par mms telefona reekjinaa.

    Darbaa man dazhreiz noder sii lieta, jo mums ir vairaakas nolikavas un dazhreiz vajag nosuutiit fiksi kaadu bildi.

    Taa ka domaaju, galiiga izgaashanaas nav, taada maza ekstra, vairaak domaata darbam, nevis izklaidei.

    #228871
    bobuubob
    Participant

    Kādreiz varēja izmantot sms vietā, kad mms LV bija jaunums un nauda tika ņemta tikai par datu apjomu, kurš sūtot tekstu bija niecīgs… attiecīgi sanāca daudz lētāk nekā sms. Pēc tam mms parādijās ne tikai samaksa par datiem, bet arī par vnk pašu mms.. nezinu gan kāda ir situācija šobrīd(ne savam operatoram, kur nu vēl citiem). Katrā ziņā, daudz labāk izmantoju e-pastu caur telefonu, ja nu lielā vajadzība kautko sūtīt! Pa lielam tomēr varu iztikt pat bez sms, kur nu vēl kautkā vairāk… 😀

    #228872
    yozhis
    Participant

    Man gan patīk, ka LMT mani pēdējā laikā apsveic caur MMS, sīkumiņš, bet patīkami!

    #228873
    Kon
    Participant

    Kad biju apslimis mana draudzene mani patīkami pārsteidza .. atļaušos tik piebilst, ka tā bija pirmā saņemtā mms manā mūžā 🙂

    #228874
    wolfinj
    Participant

    man liekas ka nepopulārs ir dēļ tā mazā izmēra

    reizēm ir vieglāk bildi nosūtīt pa taisno uz mobīlo nekā caur skype, e-pastu, utt

    bet nav jau jēga sūtīt ja tā bilde ir domāta tikai skatīties telefonā

    turklāt nu jau telefoni ir tik attīstīti ka pat uz viņiem nekā neizskatās…

    #228875
    Holmss
    Participant

    Sen, sen atpakaļ, kad par MMS bija jāmaksā tikai tik cik dati, tad drukāju garas SMS, taču tajā brīdī, kad tā sāka izmasāt ~15 sant, + dati, man ērtāk/lētāk kļuva piezvanīt. Viss pārējais var pagaidīt.

    #228876
    Snorx
    Participant

    Heh pēdējoreizi redzēju tādu mantu, kad manai exdrzudzenei atsūtīja MMS no LMT uz Okarti(katrā ziņā viena opera robežās), Īpaši neiedziļinājos, un situācija,ka atnāk vienkāršs links, kurā tu vari to apskatīt(WEBā). Bet tajā pašā laikā nevienam jau neraustīja, ka pateikts, ka mms un sms nahaļavu- pieprasīja ap 0,60Ls, par to, ka LMT par tādu joku esot vēl par ienākošajām mms jāmaksā tā pieslēguma ietvaros)- paprasīja vēl iesniegumu rakstīit 🙂

    P.S. Pirātisms ir kā braukšana autobusā bez biļetes – tu nekad nezini, kad iekāps kontrole. (eJaunzems)

    Vot par šo es rēcu ilgi un dikti- jaunekli tev vismaz ir vispār nojausma, kas ir pirātisms? https://en.wikipedia.org/wiki/Piracy un https://en.wikipedia.org/wiki/Intellectual_property nejauc silto ar mīksto…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā