Kas ātrāk – atvērt web lapu vai izvārīt kartupeli?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kas ātrāk – atvērt web lapu vai izvārīt kartupeli?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #236787
    Crow
    Participant

    Ja nu te tā panesās atklāsme, tad, just so you know, Vārnis arī ir fairfoksists. Render speed is not even a shit! 🙂

    Nu bet ok… tā dzīvē ir pieņemts, ka pokemoni un citi zvēri, voobšem-to jūzeri gatavi viens otram acis izbakstīt par to, kas ir labākais browseris, labākā OS, ati saks, nvidija roolz utt. utjpr…. bet nu paši devi līka humora manierē sāk staipīties ar krāniem. Kuda mir kaķitsa…

    Piebildīšu, ka varbūt ar OS vai Office-like produktiem, Creative Suite vai tamlīdzīgām komplicētu programmu pakotnēm var arī palepoties. Bet kas ir browseris? Kas tur ir tik ģeniāls? Visi gadiem cep publiskās betas vienu pēc otras un kā bija sūdi, tā tie paliek sūdi. Umpapā, umpapā, kretīni dejo…

    Es lietoju DX11, man ir preinstalēts. Jūs ko? Jums ir tikai Vista? DX10?… jūs visi smirdat!

    #236788
    dzhonsons
    Participant

    Eu nu komoon, tu jau arī sacepies. Tā ir parodija par Google reklāmu, a tu te par serveru jaudām un interneta ātrumiem.

    Vārnis nesaprot, ka raksts nav par pārlūku veiktspējām kā tādām, bet gan raksts mazai atslodzītei?

    #236789
    Jaunzems
    Participant

    Tik nesaprotu – pacans ievada adresi OPERA.COM, bet viņa ThinkPad’am nav nekādu interneta kabeļu. Un es šaubos, vai tādos Norvēģijas pāķos būtu Wi-Fi 🙂

    #236790
    Wuu
    Participant

    zivs wrote:

    Man ir klusas aizdomas, ka tie lielie un pareizie kritiķi ir nekas cits, kā tikai Operas heiteri


    Gribētos tev gan… Bet patiesībā, nevienam Opera nekrata.

    Man vienkārši liekas ka reklāma ir pārāk samākslota. Daudz labāk būtu izdevusies ar brīvāku tēlojumu un satura saīsināšanu vismaz uz pusi. Būtu daudz labāk ” īsi un kodolīgi”. Nu kaut kā tā 😛

    Vienk. Operas reklāmā divās minūtes iekļau vienu sižetu, bet chromes trīs 🙂

    #236791
    zivs
    Participant

    Atļaušos gan nepiekrist un pieturēties pie sava uzskata, ka Tu, Wuu, reklāmu vienkārši nesaprati kā tādu … 🙂

    Starpcitu, Tavs komentārs (nu, ne tikai šis, bet par un ap pārlūkiem saistītie vispār) tā vien virmo pēc random FF fanboy vircas, bet tas jau tā. :lala:

    #236792
    Crow
    Participant

    asdfgfh wrote:

    Eu nu komoon, tu jau arī sacepies.


    Jawohl… man garšo ar brūnu maliņu, tāpēc arī labi sacepos 😀

    #236793
    usins
    Participant

    Kas ir ātrāk? Lidojošs kartupelis vai kartupelis kurš vārās uz elektriskās plītiņas. Es jau cerēju, ka izmantos to lidmašīnas reaktīvo dzinēju, lai uzkarsētu ūdeni un izvārītu kartupeli. Tāda vilšanās.

    Par pārlūku- nekas sevišķš jau nav, jo īpaši ar pre-kašotu lapu, kura jau pa RAM grozās…

    #236794
    dzhonsons
    Participant

    usins wrote:

    Par pārlūku- nekas sevišķš jau nav, jo īpaši ar pre-kašotu lapu, kura jau pa RAM grozās…


    IR! AIZIET!

    #236795
    usins
    Participant

    Kur man iet?

    Nu video jau smuki, bet google video smukāks. Gaumes jautājums, tapēc lūdzu nepurkšķēt par manu gaumi 🙂 Kā saka- par gaumi nestrīdas

    #236796
    zivs
    Participant

    Rekur var palasīt atsauksmes par Operas jokošanu par Chrome video: https://my.opera.com/community/blog/2010/06/08/potato-coverage

    Īpaši patika šis teikums no Engadget: ” Seriously, if you’re not laughing at this, you either work for Google or you have a funny bone missing.” 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā