KB971033 – tev nebūs zagt!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas KB971033 – tev nebūs zagt!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228004
    jonjs
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Jocīgs jau ir tas MS brīžiem. Bet no otras puses es arī nekad neesmu sapratis tos, kuri apliek MS un tajā pašā laikā dižojas, ka lieto nelegālu windows versiju. Ja principi, tad principi. Nepiekrīti MS politikai un ceņņikam, tad nelieto. Ir taču linux, Mac OS, BSD un vēl šis tas.


    Tieši tā. Nav slikts MICROSOFT, bet priecāties par to ko esi nozadzis nav labi. Būtībā cerams, ka Win 7 būs kā XP, kuru varēs lietot 10 gadus un līdz ar to nopirkšanas cena ir sīkums. Ja lieto nozagtu, tad labāk klusītiņām sēdi sturī un gaidi kamēr, kāds uzkrakos un nezīmējies lieki, labi, ka tevi neviens par zagšanu vēl nav paņēmis pie dziesmas. It īpaši, ka tu pats nevienu kraku nebūt neesi spējīgs uzrakstīt. Un ja vēl iedomājas par to, ka tu nemaz nezini, kas tajā krakā ir noslēpts. Varbūt savus bankas ikmēneša grašus būsi spiests samaksāt par zagšanu, hakerKrakeriem.

    #228005
    jonjs
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Jocīgs jau ir tas MS brīžiem. Bet no otras puses es arī nekad neesmu sapratis tos, kuri apliek MS un tajā pašā laikā dižojas, ka lieto nelegālu windows versiju. Ja principi, tad principi. Nepiekrīti MS politikai un ceņņikam, tad nelieto. Ir taču linux, Mac OS, BSD un vēl šis tas.


    ==================

    Starp citu labāk nomaini savu avatar bildi, citādi man visu laiku Andželīna nāk prātā. Baigā sex bumba tomēr 😀

    #228006
    Eudoxus
    Participant

    Kas tev pret sex bumbu?

    #228007
    arturs24
    Participant

    nja gudri, atkal uz idiotiem shis triks ir! kip tadiem man meistars uzinstaleja nelegalo windu un pats neko nerubiju tad tadi useri ari uzrausies 😉

    normali useri atsledz automatiskos updeitus, un ielade updeitus no citiem avotiem kur shis nav 😀 laigan es uz x64 kastes sezhu un uzliku tadu kreku kad pat ar visiem updeitiem no microsofta neko neuzker 😀 😀 😀 😀 😀

    #228008
    TokRa
    Participant

    Kefīrs wrote:

    Jūtu ka megamīkstais smagi izgāzīsies.


    Cilvēki no ādas lien ārā, lai megamīkstā produktus lietotu. Nez, vai šo var saukt par izgāšanos.

    #228009
    weedy
    Participant

    jonjs wrote:

    Tad, kad par 1000 LS pirksi vienu no lētākajiem Mac -iem, tad arī man pastāsti, kur naudu saraki.

    Tu joni, laikam esi baigais specs, ka vari izzīlēt cik maksā lētākais Mac pat neizmantojot Google.

    Man sanāca šitāds rezultāts: https://www.aboluveikals.lv/index.php?zoomid=1443

    :lala:

    #228010
    jonjs
    Participant

    weedy wrote:

    jonjs wrote:

    Tad, kad par 1000 LS pirksi vienu no lētākajiem Mac -iem, tad arī man pastāsti, kur naudu saraki.

    Tu joni, laikam esi baigais specs, ka vari izzīlēt cik maksā lētākais Mac pat neizmantojot Google.

    Man sanāca šitāds rezultāts: https://www.aboluveikals.lv/index.php?zoomid=1443

    :lala:


    ======================

    Lai, ko arī tautā nerunātu, bet izmēram ir nozīme. Dzesēšana u.t.t. Ceru, ka MacMINI izmērus arī ievērtēji?

    Protams, ka Maciem ir potenciāls, turklāt viņi spiež uz dzelžu kvalitāti, tā ir vēl viena alternatīva.

    #228011
    tox3
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/i6mz16lqsm84b04wd6a.png[/img]

    :lala:

    un šis nav vienīgais piedāvājums ar “cietni”

    #228012
    weedy
    Participant

    Nu viss, ko es gribēju pateikt, check your facts, citādi tie, kas zin var sākt tevi uzskatīt par dumju un slinku.

    Pārējais ir atrunas.

    Lētākais Mac maksā tik cik viņš maksā.

    Ja teksts būtu “lētākais Mac ar vismaz 250GB disku” vai kaut kā tā, tad varētu vēl izlocīties. 🙂

    #228013
    zebieksterc
    Participant

    Interesanti bus redzet, kas notiksies! Lai gan jau februara sakuma paradijies tulis, kam itka sis atjauninajums netraucesot! Gaidam 16 datumu 🙂

    #228014
    Viestartss
    Participant

    mjā, par nepareizu biznesa pieeju piekrītu Jonjam…

    man domāt, ka ar to ideju, ka uz pirātiskā wina nevarēs uzlikt citas ms programmas viņi panāks to, ka [neliela] daļa lietotāju tomēr pāries uz linux, jo – ja reiz ir princips nemaksāt par softu, tad arī paliek princips nemaksāt par softu un tapēc lietos to, kas vieglāk pieejams – tā visa hakošana un krakošana vienā brīdī jau paliek tik sarežģīta, ka ērtāk tam atmest ar roku. var jau protams lasīt un meklēt risinājumus, bet man apnika – labāk tā vietā pāris stundas palasīt par linuxa darbības principiem un par krakošanu un vīrusiem es vairs neuztraucos.

    #228015
    reGative
    Participant

    hmm, slinkums kopēt no tā raksta par windows xp fail update… tas pats jau vien sakāms…

    #228016
    Curtis
    Participant

    nu neviens nepāries uz linuxi, var būt tikai jūsu slapjajos sapņos. 99.9999% drīzāk nedēļu nočakarēsies meklējot ejošu windu nekā pāries uz linuxi – pieradumam un aizspriedumiem ir milzīgs spēks.

    #228017
    Recy
    Participant

    Veesturiski ir pieraadiijies, ka:

    1. ka MS vienmeer ir lieliijies, ka nebuus lietot zagtu win, tikai nezkaapeec tas ir tikai runaashanas liimenii.

    2. domaaju, ka, kaa te jau augstaak runaaja- w7 ir gara naakotne, tas taapat, kaa XP (Vistu vareetu pieliidzinaat pie savulaik tik ljoti sasteigtaa w2k, uz kura, patiesiibaa arii ir radies XP, un taada pat situaacija ir ar Vista core un w7).

    3. piekriitu tiem, kas saka, ka neies win lietotaajs mainiit OS uz Linux, un otraadi. taadus varbuut tikai nelielaa skaitaa vareetu atrast. Galu galaa jaareekjinaas arii ar paareejaam programmaam (office, Tilde), ko lielaakaa dalja arii izmanto uz saviem datoriem. Nu buus tas crack visai aatri. 🙂

    #228018
    remarco
    Participant

    AIZLIEGTAIS AUGLIS SALDÄ€KS…

    Jeb cietiem vārdiem , jau katram bērnam ir zināms, ja kas aizliegts tad tas obligāti ir jāizdara :)))

    Padomājiet…

    Tāds nu ir tas cilvēks un citi to lieliski apzinās.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā