Ķibele: 150,000 Gmail lietotāju pazuduši E-pasti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ķibele: 150,000 Gmail lietotāju pazuduši E-pasti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153483
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gmail_3.jpg[/imgl]Vakar internetu piepildīja trauksmaina ziņa, ka 150,000 Gmail lietotāju pastkastītes pēkšņi kļuvušas tukšas – no tām pazuda viss saturs. No citiem tiek saņemtas sūdzības, ka nav iespējams ielogoties. Google apstiprināja problēmu, un paziņoja, ka tā skārusi vien 0,08% no visiem Gmail lietotājiem. Par iemesliem interneta gigants neko nemācēja teikt, bet “inženieri strādājot, lai pilnībā atjaunotu E-pasta funkcionalitāti”. Dažiem lietotājiem praktiski uzreiz izdevās atdabūt pazudušos E-pastus, citiem savukārt ir pārejošas problēmas ielogoties darbu veikšanas laikā.

    Google iesaka visiem, kam Gmail kontā glabājas svarīgi E-pasti, lietot rīku Gmail-backup. Tā ir vienkārša programma, kas ar 1 klikšķi ļauj saglabāt visus E-pasta sūtījumus.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_backup_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #262694
    garaisezis
    Participant

    programmas google backup prezentācija…. nē paldies, uz datora es sev Android un gog go gooo blin blin chrome nelikšu tādu iemeslu dēļ vien…

    #262695
    shadowmen
    Participant

    gan jau microsoft chakare googli…nekas,ceru,ka dabus atpakal ar kaut ko…

    #262696
    Imhoteps
    Participant

    Neesmu lietojis, nelietoju un nelietošu gugloproduktus:

    1) dēļ izsekošanas;

    2) dēļ šitiem feiliem (jau kuro reizi);

    3) jo gugls ir nodevīga, alkatīga stukaču korporācija, kas jeņķu slependienestiem ēd no rokas. Gugls ir ļaunums!

    P.S. Yahoo pasts nav pievīlis it ne vienu pašu reizi kopš reģistrējos tur 2003. gadā (vai 2004.-jā).

    #262697
    Wuu
    Participant

    Sāpīgi :>

    #262698
    Nelabojams
    Participant

    Vajag lietot normālu pasta klientu, taisīt backupus pašam un par visu šo crapu varēs aizmirst.

    #262699
    KristoZ
    Participant

    Gūgles backup’s neizturēja. :seeker:

    [spoil][img]https://fotohost.lv/images/0i4uordlroclc3pn16w8.png[/img][/spoil]

    #262700
    Evers
    Participant

    https://www.gmail-backup.com/ ar noklājies 😀

    lai nu kā, man šī ķibele izpalika

    #262701
    izredzētais
    Participant

    gmail backup joprojām nestrādā.

    anyway, es izmantoju googles offline mail klientu, jādomā ka šādā situācijā es nepaliktu bez e-pastiem, t.i. ja nenosinhronizētos tukšā pastkastīte

    #262702
    Wuu
    Participant

    Es lietoju Thunderbird mail clientu, man liekas daudz ērtāk par web zaņķi un ir backup. 🙂

    #262703
    daGrevis
    Participant

    Man ir Gmail un nekad nekādas problēmas (arī tagad!) nav bijušas… Ehh

    #262704
    nabadanga
    Participant

    Google ir meklēšanas speciālisti un Gmail ir tikai blakusprodukts ar visām izrietošajām no tā sekām.

    #262705
    izredzētais
    Participant

    nabadanga, chrome un android arī?

    #262706
    Jaunzems
    Participant

    Pēc tavas loģikas spriežot, BMW ir tikai lidmašīnu dzinēju ražotājs.

    #262707
    DMG
    Participant

    Da nav starpība kuru servisu lietot. Ja liktenis būs lēmis tavam pastam pazust, tad tā tas arī notiks neatkarīgi no tā vai esi reģistrējies gmail, inbox, yahoo vai kur citur… Man pagaidām pat spams nav pazudis no pastkastītes 😀

    #262708
    Kon
    Participant

    Ehh, dievinu datoriķu paranoju (sun)

    #262709
    Nettwerk
    Participant

    Eh es priecaajos par google shaizi. Nu veel vairaak nostiprinu poziiciju Anti-Google biedriibaa.

    #262710
    jonjs
    Participant

    Es nebūt nebūtu priecīgs, ja mans e-mail kaut kur pazustu. Ceru, ka google saņemsies un visu sačiņīs.

    #262711
    msala
    Participant

    Vienmēr esmu apbrīnojies, ka ļoti daudzi nelieto epasta klientus un daudzi pat par tādiem neko nezin.

    #262712
    Garinsh
    Participant

    Veseli 0,08% no visiem kontiem skarti, tad nu katastrofa. Googles hater`i, protams, uzreiz klāt sludināt pasaules galu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā