Lattelecom piedāvā lētu videonovērošanu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lattelecom piedāvā lētu videonovērošanu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151000
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_vidn_1.jpg[/imgl]Lattelecom sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu “Videonovērošana”, kas nodrošina iespēju vērot un dzirdēt notiekošo klienta īpašumā viņa prombūtnes laikā, izmantojot interneta pārlūkprogrammu no jebkuras vietas pasaulē.

    Videonovērošanas pakalpojumu var izmantot mājās, birojā vai citā vietā, kur nepieciešama papildu kontrole, drošība vai vienkārši informācija par notiekošo, kamēr pats klients nav uz vietas. Video var skatīt gan tiešraidē, gan ierakstīt un noskatīties sev ērtā laikā no jebkuras vietas pasaulē, kur pieejams internets, izmantojot pašapkalpošanās vidi mans.lattelecom.lv

    „Videonovērošana ir jauns Lattelecom pakalpojums, kas der gan uzņēmējiem, radot iespēju kontrolēt darbinieku darba kvalitāti, attieksmi pret klientiem, apkalpošanu, gan arī privātajiem klientiem – būt drošiem par bērniem, kamēr viņi ir vieni paši mājās, zināt kā pret viņiem attiecas nesen nolīgtā auklīte, vai vienkārši – būt drošiem par savu īpašumu. Videonovērošana ir arī lieliska alternatīva dārgajām videonovērošanas sistēmām, sniedzot iespēju uzņēmējiem samazināt izmaksas”, par pakalpojumu stāsta Lattelecom Komercdirektore Kerli Gabriloviča.

    Videonovērošana nodrošina ne tikai video pārraidi un tā ierakstu, bet arī skaņu – iespējams dzirdēt sarunas, kā arī nepieciešamības gadījumā attālināti vadīt kameru – mainīt skatu punktus.

    Pakalpojums maksā sākot no Ls 6,90 mēnesī. Nav nepieciešamas nekādas sākotnējās investīcijas dārgās iekārtās, jo ierīkošana, slēdzot ilgtermiņa līgumu ir bez maksas, kuru veic Lattelecom speciālists. Mēneša maksā ir iekļauta visa nepieciešamā aparatūra – bezvadu rūteris un bezvadu kamera.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qPo-iMWF6eg[/youtube]

    Lietojot pakalpojumu videonovērošana ir iespējams:

    • vērot video tiešraidi no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot internetu un mans.lattelecom.lv;

    • saglabāt video ierakstu;

    • saņemt e-pasta paziņojumu par aktivitātēm kameras pārraudzības teritorijā;

    • izmantot kustības detektora funkcionalitāti;

    • attālināti vadīt kameru, lai varētu pārraudzīt pēc iespējas plašāku teritoriju;

    • izmantot videonovērošanu arī pilnīgā tumsā;

    • pieslēgt līdz pat 6 novērošanas kamerām.

    Pakalpojumu var pieteikt ikviens Lattelecom klients http://www.lattelecom.lv vai zvanot uz servisa tālruni 177.

    #233060
    root
    Participant

    Wannaget, willget.

    #233061
    kuuminsh
    Participant

    Gribētos redzēt kā DSL useri izspiedīs ar to 50kb uplodu ciknecik pieklājīgu video.. nu kā tai reklāmas klipā :>

    Pižģoš da i toļķa.

    6.5*24 = 156ls

    LTC par to dod wi-fi kameru un 0.5GB vietu uz sķervaka.

    https://www.bizrate.com/webcams/wifi-webcam/

    Nez kādu LTC dod.

    Katrā ziņā par tiem 150Ls brīvi sanāk lētākais krāms + 2TB disks.

    Un kad tas fufelis apriebjas to webkameru var nopārdot bez lieka čakara ar LTC.

    #233062
    root
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Gribētos redzēt kā DSL useri izspiedīs ar to 50kb uplodu ciknecik pieklājīgu video.

    [img]https://www.speedtest.net/result/783193385.png[/img]

    O rly? Are you sure? Man uz kastes (Mājas DSL) stāv web serveris, ftp serveris un tīkla kamera, vēl es pa to pašu līniju runāju Skype video. Nu un? Pietiek atliektiem galiem. Š is te nav domāts HD video novērošanas faniem, bet tiem, kas to nevar vai negrib atļāuties, značit you get what you pay for, luni. Useriem laukos lagos? Nu šaubos vai lauku viensētās dikti brēc pēc tīkla kameras.

    Beidz pīpēt pagājušā gadsimta niedres, puis, tev ar galvu ir dibenā.

    #233063
    kuuminsh
    Participant

    tas ko tu lepni dēvē pa webserveri… sūdc kurš neko nerij, jo neviens to lapeli nelūr. Un ja arī lūr tu kačā smieklīga izmēra html vai png.

    Un tad ar tev tur jāpisās ar bilžu optimizēšanu, jo ja tā lapa tev svērs 5mb tad otrā galā viņu lādēs minūti.

    Skyps… rij trafiku ? ory ?

    tie 5kb/sec ir trafiks ?

    A video… cik necik pieklājīgai kvalitātei ar skaņu tie 50kb sec ir līdz ar nagiem.

    Pie kam, tai brīdī kad tu to savu 0.5Mbit uplod trubu aizdirs līdz augšai tu pats nevari lāga neko pabrowsēt.

    #233064
    archeens
    Participant
    #233065
    root
    Participant

    Krūmiņa kungs, lapu vidēji dienā apmeklē aptuveni 20-50 cilvēku (pietiekami pie praktiski nereklamētas privātlapas), bildes tiek hostētas uz cita servera, tā pat kā flash :> Serveris (ja to p3 kašteli kas mētājās uz palodzes tā var saukt) ir pilnīgi normāls, katras 15 sec veido savienojumu ar kādu citu serveri pēc xml x lietotāju online skaits, ir mysql db, ir viss kas vajadzīgs. Pavisam normāls web serveris dedicated vienai personigai mājas lapai. :>

    Tu esi daunis, macbetona un firefokša dēls, atzīsti taču to :>

    vai labāk uztaisi environment exit, noklapē savu kasti ar cirvi un lasies nakuj no interneta, analfabēt 🙂

    #233066
    80MXM08
    Participant

    eu nu varbūt jau pietiek – pabļaustījās vienā rakstā pabl’jaustījās otrā – nevajag jau pie tā pierast!

    #233067
    izredzētais
    Participant

    80MXM08, aizmirsti .. zinot TavaMaate un zinot kuumiņ u, šiet būs interesanta lasāmviela kamēr kāds no viņ iem neaizies piespiedu vai brīvrpātīgā kārtā 🙂

    meanwhile I’ll sit back and enjoy the show :lala:

    #233068
    WanVilders
    Participant

    Nice

    #233069
    Jaunzems
    Participant

    vanvilder, tavs paraksts…damn…iespārda 🙂

    #233070
    vincister
    Participant

    Nesen nepieņ ēma kaut kādu likumu, ka novērošanas kameru uzstādīšanai vajag atļauju?

    #233071
    kuuminsh
    Participant

    Mammucītis…

    20-50 unikālās IP.

    Sāksim ar to ka mazulis mazliet pārspīlē.

    Bet pieņemsim ka 50 unikālās 1h laikā.

    Bildes utml., viss prom kaut kur citur.

    Prioduraks plātās ka DSL pieslēgums esot ūbermegasuperpuper un uz viņa var hostēt pat webserveri! 😀

    Nu un cik tad trafika aiziet no tā tava ūbersuperpieslēguma ?

    mm

    50 purni 12h laikā.. tas sanāk ik pa ~4min noslauc mmm vidēji 5-20kb :>

    Jā… tas ir linka caurlaidības rādītājs :>

    Tik pat labi var uzmaukt webserveri aiz iezvana un plātīties.

    Iedo linku uz to savu ūber blogu.. labprāt ieņirgšu.

    upd

    Zinot ka mazulis kautrēsies iemetu guglē..

    https://www.face.lv/userinfo.php?id=595017&comments=to

    nez.. šis sīcis ir tas lielais varonis ?

    lol :>

    #233072
    APOC
    Participant

    Jāpiekrīt kuuminsh, 50 ir pa īsu…

    #233073
    root
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Mammucītis…

    20-50 unikālās IP.

    Sāksim ar to ka mazulis mazliet pārspīlē.

    Bet pieņemsim ka 50 unikālās 1h laikā.

    Bildes utml., viss prom kaut kur citur.

    Prioduraks plātās ka DSL pieslēgums esot ūbermegasuperpuper un uz viņa var hostēt pat webserveri! 😀

    Nu un cik tad trafika aiziet no tā tava ūbersuperpieslēguma ?

    mm

    50 purni 12h laikā.. tas sanāk ik pa ~4min noslauc mmm vidēji 5-20kb :>

    Jā… tas ir linka caurlaidības rādītājs :>

    Tik pat labi var uzmaukt webserveri aiz iezvana un plātīties.

    Iedo linku uz to savu ūber blogu.. labprāt ieņirgšu.

    upd

    Zinot ka mazulis kautrēsies iemetu guglē..

    https://www.face.lv/userinfo.php?id=595017&comments=to

    nez.. šis sīcis ir tas lielais varonis ?

    lol :>

    TavaMaate wrote:

    lapu vidēji dienā apmeklē aptuveni 20-50 cilvēku

    Analytics un server log dati. 🙂 Priduroks šeit esi tu, manu jauno džedāj, if it aint broken – dont fix it. Ja varu turēt kasti mājās un vairāk nav nepieciešams- kāpēc ne? Oh, man obligāti jānes kaste uz dc pie lix? privātlapelei? kurai vismaz pagaidām nav plānota izvēršanās miljonos uzeru? par kuru lapu iet runa, zinās labs % šīs vietnes apmeklētāju. Juuu mast bij profesional genious. Deam. Peec netmon (btw manis paša rakstīts softs :>) datiem, servera trafiks sastāda vidēji 20-50Kb/sec nepārtraukti – iemesls jebkuram skaidrs, boti, net fona troksins, crawleri, useri, harvesteri (kas netiek ieskaitīti nevienos statos, izņemot sslog). Ar blogiem nodarbojas tie puikas, kam mammas nav iemācījušas no kuras vietas roķeles audzēt, akurāt kā tev.

    Linki ir s1.lir.id.lv s2.lir.id.lv un lir.id.lv, s2 reti tiek iesleegts. What about now? Nu labi, liksim krūmu mierā, mhhhh, es saprotu ka internets ar tevi uz Jūs un tu ar to pašu atbildi. Pie tam kur tu gudreli izrāvi tos 5-20kb? :> No kurienes tādi dati? :> Sourci studijā, vai arī došos tevi iepazīstināt ar gzhandleri un lzma2 :> Sarunāsim tā- pazūdi no lauciņa ar kuru es nodarbojos jau labus gadus un es apsolos nenostādīt vēl lielāka idiota lomā kā to esi paspējis izdarīt tu pats. Protams ja ne, varu ielūgt tevi ciemos uz demonstrāciju un uzskatāmi paradīt, kā tas darbojas lai arī tu zinātu kā uz savas half/100 optikas uzkasīt kādu locālo. :> Oh jā, esmu paspējis iepazīties ar tavu viedo būtību un arī diezgan pamatīgu kaudzi tavu tīkla aktivitāšu. Tāds pats aitī ģēnijs kā jaunzems snaiperis, kko jau zin, bet pēc būtības čušs.

    Beigsim ar to, ka D_L būs tik laipns un noliks savu mazo draudziņu atpakaļ tur, no kurienes izvilka. Tas neesmu es. “LOL” un to tev apstiprinās 100% foruma iedzīvotāju, kuri zin mani gan netā gan personiski :> Arī savos endesmit neesi īpaši attapīgs. Pie tam, pie izskata un tādām štellem parasti ķeras tikai tad un tādi, kuri jūt savu dziļdziļo episko fail un vairs nav kur atkāpties. Līdz ar to man viss par tevi ir skaidrs, diskusijas beigas.

    APOC, nekas nav par īsu ja nepiekrauj lapu ar mopsiskiem banneriem, zin kas ir ajax un kā dinamiski iekabināt datus jau esošajā containerī. :> Bet par to jau reti kurš aizdomājas. Visiem protams liekas ka visi citi ir caur palagu ar zīmuli taisīti.

    Peace.

    #233074
    APOC
    Participant

    TavaMaate wrote:

    APOC, nekas nav par īsu ja nepiekrauj lapu ar mopsiskiem banneriem, zin kas ir ajax un kā dinamiski iekabināt datus jau esošajā containerī. :> Bet par to jau reti kurš aizdomājas. Visiem protams liekas ka visi citi ir caur palagu ar zīmuli taisīti.

    Peace.


    Par to 50 biju domājis LTC kameras strīmu.

    Bet par lapām:

    Jā, var izkruķīties, domājot visādus apkārtceļus, hostējot bildes citur u.t.t., bet tad tev jāsēž pie monitora 24/7, jo nezini kad tev kāds no taviem resursiem noklāsies. Ko darīsi ja tavs https://www.co.cc/ atmetīs kātus vai tevi padzīs no turienes, atkal meklēsi jaunu vietni un pārvietosi? Tas nav nopietni…

    Priekš 20-50 unikālo apmeklētāju dienā (pat vairāk) pie kārtīgi pārdomātas lapas (plain text, diazins uz CSS, pāris mazas bildītes) var mēģināt turēt serverīti ar 50kb upload. Bet nu nopietnāku pasākumu ar 50kb neuztaisīsi.

    Peace. 😀

    #233075
    root
    Participant

    nu tie co.cc id.lv utt ir pagaidu varianti jebkurā gadijumā. 😀 A pie monitora nav jāsēž, ir jaatrod droši resursi pie uzticamiem cilvēkiem. i ar a level domēniem jau jāuzmanās ka nenoņem nost. Tāpēc domēnus jāreģistrē kaut kur dziļi ofšorā kur neviens nelabvēlis netiek klāt. Savādāk nākas ievērot noteikumus, a noteikumus ievērot nav interesanti. Un pie tam ir taču tik lielisks izgudrojums kā dinamisks dns uz dinamisku ip ar visiem neimserviem utt, lidz ar to pašlaik ir iespējams hostēt pilnīgi normālus webus uz mainīgajām ip adresēm, kas gan vairāk attiecas uz ārvalstu dinamisko optiku īpašniekiem. Par LV nezinu, kādu mums lttc piedāvā statisku vai dinamisku ip optikai. Bildes man pašlaik karājas uz 100mbps kastes, flash arī, līdz ar to viss smagums atkrīt un vēl neapmeklētam irc serverim paliek. Ja nu kas, mok kādreiz saradīsies tauta. Interesenti paši var nosvērt populārās lapas bez attēliem, bildēm un milzu javaskriptiem. Dažus tas varētu pārsteigt. Lidz ar to pilnīgi normālu servisu iespējams hostēt pat uz ļoti lēna neta (50-500kb up, centrāles tuvuma iespaids ju now). Ja vēl ņem vērā kompresijas iespējas, dažādas viltības ar to pašu javascript un ajax un mazo lapu īpašniekiem durvis vaļā. Es nevarētu teikt ka man nav kur to lapu citur nohostēt, vai kas, bet … emm… es daru tā kā es gribu. un kaut vairāk darītu tā kā paši grib ne kā “meistari” krūmi pasaka.

    Peace.

    P.S ja apkārtceļus iespējams atrast webiem, ar ko gan media stream ir sliktāks?

    #233076
    kuuminsh
    Participant

    Mde… stulbumam NAV robežu.

    Daun… RUNA ir par to ka tu savu sūda lapeli ar hujda nehuja trafiku liec pa piemēru ka tas ir pietiekoši video strīmam.

    Es saku ka tava sūda lapele NEHUJA nerij trafiku.

    Tas viss ko tu tur dirs.. tas viss ir sūdc.

    Kādam idiotam jābūt lai uz 0.5Mbit linka liktu FTP ?

    Ar to jau vien pietiek lai noteiktu diagnozi.

    Runa ir par to ka ar sūda 0.5Mbit ir STIPRI par īsu ikdienas dzīvei + video strīmam.

    Izskatās ka tādam daunam kā tu tas lāga nedalec.

    Nemaz jau nerunājot par to ka LTC piedāvā vairākas (!) kameras :>

    Tava skypa pieminēšana.. nu es pat nezinu kā lai to komentē.

    idiots ?

    Nu laikam tas būs precīzākais.

    Nekāda cita skaidrojuma man nav. Skypa miglas bildi i tuvu nevar pielīdzināt tam ko LTC rāda reklāmā.

    Tu esi ne tikai idiots, bet vēl arī akls.

    Jo sīkāks, jo vairāk plātās. Tāda visiem tiem sīčiem slimība.

    IT speciālists… lol.

    Tev augt un augt līdz kaut kam uz to pusi.

    Turi muti un nemūld tuftu.

    Interesanti ka sīčiem savs stulbums ir jādemonstrē VISUR.

    Ne pa velti spēlē tikai druraku.. laikam neko vairāk reiva nevelk… Vai moš tas neesi tu, bet kāds tavs vārdabrālis ? :>

    P.S Foto tu neizskaties pat uz tiem saviem sīča gadiem. Bildēs tā.. pēc kāda 12 gadīga pajola.

    Pēc bazara forumos… 6-7 gadiņi.

    #233077
    kuuminsh
    Participant

    Aplūrēja džedaja lapeles…

    LOL!

    Dauns.. bled.. runa ir par to ka links ir sūds ar to uplodu.

    Tu dod kaut kādu prastu sūdu ar vienu lapele kur ir teksts + viena bilde kura visa cita starpā hostējās kaut kur citur un stāsti ka DSL uplods ir vairāk nekā pietiekoši video strīmam!!!

    LOL!!!!

    Epaķ… totāls lol.

    Epic lohs.

    Tā tava lapele VISPÄ€R nehuja nekādu trafiku netaisa.

    pat ja tur viņu apmeklēs 1000 mudaku dienā.

    Tavs sūds ir sūdc un tur runas nav. Viņam pietiek.

    Bet runa tak ir par VIDEO strīmu.

    Dauns atšķir sūda html no video ?

    Uz lenas drāts hostēs norm servisus…

    50-500kb up…

    50kb/sec = 0.5Mbit

    500kb/sec = ~5Mbit

    5Mbit up DSLam ?

    Š… kāda džedaju tehnoloģija ?

    Vai moš puika nemāk rēķināt un jauc kilobitus ar kilobaitiem ?

    Vienīgās durvis kuras tev ir vaļā… tās ved uz “pis nahui, loh.”

    #233078
    shadowmen
    Participant

    pilnigs off topic,abus atdzest un miers…piekritu visiem tiem(dotaja bridi vairakums 😀 ),ka ar 50kb uploud normali nepavilks video veroshanu…tas pats latelecom nets(ar 50kb) normali tikai skype video zvanu nepavelk(bez nekadiem serveriem un bez neka cita),un neticu un neticeshu,ka no Anglijas(piemeram),ar 50kb uploud atrumu es skatishos normali,kas notiek mana istaba,video bus smagi jo smaghi saraustits,un isti nevareshu saprast vai tas ir mans berns vai kaiminju janka atnacis padzivoties 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā