Lenovo ThinkPad X201i: ko tas spēj izturēt?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Lenovo ThinkPad X201i: ko tas spēj izturēt?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257028
    shadowmen
    Participant

    nebraucam preti iesparda,admins malacis,bet neliekas,ka biskinj par daudz dargo vardu brivibu apgriezi?esam lieli viri(vismaz lielaka dala)gan jau asaku kritiku parcietis visi…

    #257029
    shady
    Participant

    shadowmen – Š oreiz apvainošana bija jāskatās kontekstā un iesākās pat bez neviena rupja vārda, tāpēc mazliet savādāka pieeja:) Lieli vīri vai mazi, bet apvainojumus nav pelnījis neviens.

    #257030
    Viestartss
    Participant

    Eudoxus wrote:

    web33 wrote:

    Pēc skata jau kroplis tas dators ,bet nu … neskati vīru no cepures 😀

    Lūk, šo es nekad neesmu sapratis. IMHO ThinkPad ir elegants kā smokings, bez nekādiem spīdīgiem karekļiem. Par korpļiem es nosauktu 90% no tā, ko var redzēt Elkor plauktos – lēta un spīdīga plastmasa visās varavīksnes krāsās. ThinkPad vismaz (vismaz dārgā gala) ir ražoti no augstas kvalitātes materiāliem, un to arī uzreiz var redzēt.

    Par gaumi, protams, nestrīdas, bet tāpēc jau nav jāapsaukājas.

    +1

    Divu gadu laikā mans X200 sevi ir pierādījis kā lielisku datoru, nekādu problēmu ar korpusu vai tā darbību, un es vinu izvēlējos tieši tā atturīgā un gadiem nemainīgā dizaina dēļ – cilvēks no malas datora aptuveno vecumu var noteikt tikai pēc modeļa nosaukuma, un man domāt, ka tie tikai retajam kaut ko izsaka. Tā ka diezgan droši jūtos, lietojot datoru publiskās vietās.

    #257031
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Aidoxus, ka tik tas nebija Lenovo, kurš pārdeva makten daudz lapšus, kuriem enģes, tā pat, bez nekāda iemesla, iedomājās saplīst. Uz pusēm. Un tie ir tie modeļi, kurus redz sabiedrība, jo tas ir “lētais gals” no Lenovo. Tas, ka kautkur pārdesmit cilvēkiem Latvijā ir x201 tiešām kādam intresē.

    #257032
    Jaunzems
    Participant

    Vai tiešām tev ir svarīgi, ko par tavu datoru domā citi?

    #257033
    Eudoxus
    Participant

    root wrote:

    Kādreiz thinkpadi bija rock solid mašīnas, tā pat kā praktiski visi dell latitudes. Pašlaik… :/

    Kārtējais mīts, imho. Ir kādi fakti, kas par to liecinātu? Par kuriem pagātnes rock solid modeļiem ir runa?

    #257034
    Wuu
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Vai tiešām tev ir svarīgi, ko par tavu datoru domā citi?


    +1 EPIC

    #257035
    nevertell
    Participant

    Neiet runa par lēto/dārgo galu. Runa iet par tiem modeļiem, kurus arī kāds lieto. Nevis 5 naudīgi biznesmeņi, kuri tikpat labi varētu iztikt ar 300 latu eiseri.

    Un jā, agrāk, kad thinkpad’u frančīze vēl piederēja IBM, tie bija daudz sakarīgāki.

    #257036
    STaa
    Participant

    Nez, vai tiešām ir vajadzīgs laptops, kurš spēj izturēt visus šos pārbaudījumus? Ok saprotu to par noslogojumu, bet var tak gadīties, ka tas nokrīt tieši uz kāda vājā punkta un tavs neiznīcināmais tanks ir čupā. Nez es savu 3 gadus veco asus esmu staipījis līdzi pa visādiem pakšiem un tas neizturētu nevienu no šiem testiem, bet nekas nav noticis, viss ripo un griežas. Domāju, vai jēga maksāt vairāk ar domu “because i can” ja nu uzlīst ūdens, ja nu uzkāpj kāds tam, nē, man svarīgi ir tieši dzelži, nevis kādā būrī tas ievietots. Vajag vairāk taupīt lietas un viss būs kārtībā arī ja korpuss būs no trausla porcelāna (ok, tikai transportēšana nebūtu droša). Bet nez, pa ceļu izvēlos braukt ar mašīnu nevis ar tanku, kā redziet esmu vēl joprojām dzīvs.

    #257037
    Eudoxus
    Participant

    STaa wrote:

    Nez, vai tiešām ir vajadzīgs laptops, kurš spēj izturēt visus šos pārbaudījumus? Ok saprotu to par noslogojumu, bet var tak gadīties, ka tas nokrīt tieši uz kāda vājā punkta un tavs neiznīcināmais tanks ir čupā. Nez es savu 3 gadus veco asus esmu staipījis līdzi pa visādiem pakšiem un tas neizturētu nevienu no šiem testiem, bet nekas nav noticis, viss ripo un griežas. Domāju, vai jēga maksāt vairāk ar domu “because i can” ja nu uzlīst ūdens, ja nu uzkāpj kāds tam, nē, man svarīgi ir tieši dzelži, nevis kādā būrī tas ievietots. Vajag vairāk taupīt lietas un viss būs kārtībā arī ja korpuss būs no trausla porcelāna (ok, tikai transportēšana nebūtu droša). Bet nez, pa ceļu izvēlos braukt ar mašīnu nevis ar tanku, kā redziet esmu vēl joprojām dzīvs.

    Te varu tikai piebilst, ka vajadzības mēdz būt dažādas. Tev varbūt nav nekādas jēgas maksāt vairāk, bet tevi arī neviens nespiež to darīt. ThinkPad nav konsumeru laptopi, tos pērk uzņēmumi, iestādes utt., kur neviens īpaši nedomā par lietu taupīšanu. Man starp citu darbā ir vairāki ThinkPad T41 laptopi. Noskretuši un kārtīgi lietoti vairāk kā 5 gadus, un joprojām turas. Un ar viņiem neviens tur īpaši neauklējas – kā jau ar darba datoriem.

    #257038
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Neiet runa par lēto/dārgo galu. Runa iet par tiem modeļiem, kurus arī kāds lieto. Nevis 5 naudīgi biznesmeņi, kuri tikpat labi varētu iztikt ar 300 latu eiseri.

    Un jā, agrāk, kad thinkpad’u frančīze vēl piederēja IBM, tie bija daudz sakarīgāki.

    Ko nozīmē – kurus kāds lieto. Jau teicu, korporatīvajā vidē ThinkPad laptopi tiek lietoti vienā laidā. Tas, ka tu domā, ka tos lieto “5 naudīgi biznesmeņi” vēl nenozīmē, ka tā ir tiesa. Galu galā runa nav par kaut kādu super ekskluzīvu preci. ThinkPad ir noteiktam patērētāju segmentam domāti funkcionāli darba zirgi. Protams, ja tava pasaule sākas un beidzas ar tavu draugu loku, kuru pirkstpēja ir tāda, ka līdz ThinkPad nevelk, tad tādā gadījumā, protams, tos lieto tikai 5 nezināmi biznesmeņi. Es, starp citu, neesmu biznesmenis. Rodas aizdomas, ka šis ir stāsts par skābajām vīnogām.

    Bet par lietu. Interesanti, ar ko veicie IBM laika ThinkPad bija sakarīgāki. Š o apgalvojumu esmu dzirdējis līdz nelabumam bieži, tikai parasti neviens lāga nevar tos nekādā veidā pamatot.

    #257039
    Eudoxus
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Vai tiešām tev ir svarīgi, ko par tavu datoru domā citi?

    Nē, es vienkārši izklaidējos.

    #257040
    Jaunzems
    Participant

    Jautajums tika adresēts Viestartsam, tu par divām sekundēm piesteidzies priekšā

    #257041
    Viestartss
    Participant

    Jaunzems wrote:

    Jaunzems wrote:

    Vai tiešām tev ir svarīgi, ko par tavu datoru domā citi?

    Jautajums tika adresēts Viestartsam, tu par divām sekundēm piesteidzies priekšā.

    Jā, ir svarīgi, turklāt tieši pretējā veidā, nekā parasti – man ir svarīgi, lai mans dators darbotos un es ar to varētu strādāt, kad un kur man tas ir vajadzīgs un lai datora izskats nepievērstu citu cilvēku uzmanību – viņa cena bija pietiekami liela, lai es negribētu, ka kāds man to “nosper” tikai tāpēc, ka garāmejot ieraudzīja – man ir jauns un dārgs klēpjdators.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā