Likumprojekts: B. Obamam būs «Internet-Off» poga

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Likumprojekts: B. Obamam būs «Internet-Off» poga

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #238256
    Crow
    Participant

    Internetu atslēgt var ļoti vienkārši. Galvenā infrastruktūra (geitveji un neimserveri) kādam pieder (čupiņai uzņēmumu) un tie diez vai gribētu, lai tiem to visu rekvizē valsts drošības nolūkos. Tāpēc atliks vien paklausīt, kad prezis piespiedīs podziņu.

    KristoZ, godātais… varbūt dosi arī kādu pamatojumu savai nostājai? Jeb tavējā tāpat ir tikai pārliecība, ko ar koku neizdauzīt?

    Abet par cūku un kazu īpatsvaru sabiedrībā neņemšos spriest… atklāti 😀

    #238257
    KristoZ
    Participant

    Ēm, “manai pārliecībai, nostājai”?

    Es tikai pacitēju un paturpināju tavējo… Es tā nopratu pēc Tava posta. Vai varbūt tomēr es kļūdījos un nesapratu Tevi īsti pareizi, un Tu tomēr neuzskati tā, kā es uzrakstīju?

    Vai Tu uzskati, ka es savā postā izpaudu savu pārliecību? 😀

    [spoil]Varu arī pacitēt, kā es to aptuveni sapratu:

    Crow wrote:

    Valdības visur ir vienādas. Cilvēki arī…


    KristoZ wrote:

    Visi ir pilnīgi vienādi


    Crow wrote:

    “Lielie puikas” [valdība, ierēdņi?]… nepakustēsies, kamēr viņiem pakaļu neaizsvilinās … – tā ir 100% patiesība.


    KristoZ wrote:

    Tev ir simts procentu taisnība un Tu zini 100% patiesību…


    Crow wrote:

    Protams, patriotiskā garā *cough* audzinātie vienmēr celsies, lai šo pakaļu palaizītu.


    KristoZ wrote:

    Un patriotiskāki cilvēki [tātad, patrioti] vienmēr aizstāv un pielien ierēdņiem/ valdībai?

    Bet OK, neņem mani pārāk galvā, man reizēm patīk piekasīties/ mēģināt izprast citu teikto. :devil: [/spoil]

    #238258
    aoma
    Participant

    Jādomā, ka tīri fiziski atslēgt internetu nevajadzētu būt sevišķi grūti. Visi sīkie provaideri tāpat ir apakšā zem kāda lielāka, un tie visi tāpat ir pakļauti valdībai.

    Bet veidot kaut kādu privāto alternatīvu ar zilzobi vai tamlīdzīgi…, tāds ”internets” beigsies, kad būs jāšķērso platāka iela vai klajāks lauks 😀

    #238259
    spriizha
    Participant

    guitarman wrote:

    Internets ir vairāku datoru tīkls. Savieno divus datorus dažādās valstīs un būs tev internets. Kā valdība to varētu aizliegt vai “izslēgt” ?

    savienojot divus datorus dažādās valstīs tīklā, to sauks par lokālo tīklu. Un internets ir kas nedaudz vairāk kā vairāku datoru tīkls 😉 Un jā – atrubīt internetu – var gan softvēriski, gan hārdvēriski. Un var arī vienkārši vadu apgriest 😉 Lielākajai daļai jūzeru ar to pietiks.

    #238260
    Crow
    Participant

    KristoZ… jap, pārliecību. Tas izpaužas apgalvojumā, ka man piemītot jaunības maksimālisms :lala:

    Tā jau arī ir, mhh. Tikai ar radikālu rīcību var kaut ko panākt.

    [spoil]

    Quote:

    Visi ir pilnīgi vienādi


    Mēs neesam vienādi.

    Quote:

    Tev ir simts procentu taisnība un Tu zini 100% patiesību…


    Man ir taisnība visā, ko saku.

    Quote:

    Un patriotiskāki cilvēki [tātad, patrioti] vienmēr aizstāv un pielien ierēdņiem/ valdībai?


    Vienai vai otrai, bet patrioti bez kaut kādas valdības, paši par sevi, būt nemēdz.[/spoil]

    Ēēm, un vispār cilvēki, kas ir līdzīgās domās, ļoti reti “piekasās”… tātad tām jābūt atšķirīgām. Paece, bro! 😀

    #238261
    Nelabojams
    Participant

    Izskatās, ka tauta te vairs neatceras tādu Fidonet…

    ēh, labi laiki bija 🙂

    #238262
    Crow
    Participant

    Nelabojams wrote:

    Izskatās, ka tauta te vairs neatceras tādu Fidonet…

    ēh, labi laiki bija 🙂


    Cietais Sviests 4.0 wrote:

    [..]«не работает сеть, я сейчас перепрограммирую и подключюсь к старой системе связи, хакеры часто так делают». Какая-такая «старая сеть»?


    Skaidrs, ka neatcerās. Ne visi dzīvo pagātnē un ar to lepojās. Neesi nu bārdains puika (un nejauc 3.14mpi ar ozolu). Fido ir softs, Internets ir hardware. Atslēgs arī telefonu (uz kura dažviet balstās arī Internets, galu galā, tāpēc sanāks divi dumji zaķi ar vienu šāvienu). Vispār jau arī pasta baložiem var noteikt formālus protokolus, piesiet pie kājas fleškas un pasludināt to par BaložNet. Taču baložus arī var nošaut, mhhhh…

    #238263
    Nelabojams
    Participant

    >Crow – gribēju teikt tikai to, ka internetam ir alternatīvas – reāli eksistējošas (vai eksistējušas) un pie tam neatkarīgas no konkrētās infrastruktūras (pats raksti, ka “tikai” softs). Labi laiki – tanī ziņā noteikti, ka hormonu vētru plosītie idioti nerakstīja stulbības un jēlības, jo netika ielaisti vai arī no topikiem izbanoti, tiklīdz parādījās.

    Gribu piesaukt analoģiju – amatieru radiosakari, kas pie tam nav izmiruši pat mobilo un satelīttālruņu laikmetā. Protams, ikdienā tie ir priekš sava veida frīkiem, bet gadās, ka palīdz tikt galā visai kritiskās situācijās.

    #238264
    izredzētais
    Participant

    m_janis, nav daudz, 21 🙂

    godīgi sakot tik tālu pat neaizdomājos, biju piemirsis ka internets ir varenāks par dievu 😀

    #238265
    bladez
    Participant

    Satelītinternets anyone?

    #238266
    aoma
    Participant

    bladez wrote:

    Satelītinternets anyone?

    Tā vienkārši ņemsi un pieslēgsies kādam arābu satelītam un internets aidā? 😀

    Tur tāpat ir kāds provaiders, kas to netu dala un tam var viegli aizgriezt skābekli.

    Starp citu, jeņķus var saprast, jo valdības atbalstīti krakeri nesaskaņu gadījumā ir milzīgs spēks, Ķīnas speciālisti ir izrēķinājuši, ka militāra konflikta laikā nieka 12 labi apmācītu un tehniski nodrošinātu hakeru spēj atsvērt pāris miljonu lielu parasto armiju.

    #238267
    samurajs
    Participant

    Kā tur bija pēc vēstures? Apm. tā: 1917. gadā Ļeņina onkulis piedzērušiem matrožiem deva pavēli “ieņemt Ziemas pili, pastu un telegrāfu”. Tātad pat tais viduslaikos zināja komunikāciju milzīgo nozīmi – kā rokās sakaru centri, tam arī milzīga priekšrocība.

    #238268
    TokRa
    Participant

    Par laimi, telepatiskos sakarus Obamam nobloķēt būs pagrūti.

    #238269
    Gonzoo
    Participant

    samurajs wrote:

    Kā tur bija pēc vēstures? Apm. tā: 1917. gadā Ļeņina onkulis piedzērušiem matrožiem deva pavēli “ieņemt Ziemas pili, pastu un telegrāfu”. Tātad pat tais viduslaikos zināja komunikāciju milzīgo nozīmi – kā rokās sakaru centri, tam arī milzīga priekšrocība.

    Tieshi taa tapec vinji ari izveido shaadu itka pogu, lai kautkadas krizes gadijuma ka piem Amishi gribes atkal sacelties ka tad gandriz jau notiak pir Obamas, vinjiem vienkrshi aprubiis sakarus..

    Bet ka to reali var izdariit nu neiznu tiktiehsaam, izrubiis DNSus nu ok Skypes jau tapat stradas 😀

    Mja pa visu likumprojektu vards Terror tikai 9 reizas piemonets 😀

    NWO

    #238270
    TokRa
    Participant

    Ļeņina onkulis piedzērušiem matrožiem deva pavēli “ieņemt Ziemas pili, pastu un telegrāfu”

    Tas nozīmē, ka мавзолей Ленина круче барака Обамы :>

    #238271
    PEDOBEAR
    Participant

    Cik jauki, varbūt melnādainajam kungam vajadzētu iedot arī privilēģiju izslēgt visai valstij elektrību un atslēgt mobilos sakarus? Mans darbs tad būs vieglāks! (*)

    #238272
    Crow
    Participant

    Ir tikai viens vienīgs risinājums un šodien man gandrīz to izdevās realizēt!

    [img]https://bildites.lv/images/fsk8yo078jvbf0m0a36c.png[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/wch97pcys0jyp0qmulf.png[/img]

    Ziedojiet cietos, īsteni ticīgie! 😀

    #238273
    Evers
    Participant

    Crow, labs :D:D:D

    #238274
    samurajs
    Participant

    :D:D:D

    Pameklē kādu labāk sakompresētu internetu, tad varbūt saies un pāris gadus ietaupīsi! ZIP nav tas labākais 😀

    #238275
    TokRa
    Participant

    Nepareiza pieeja. Kāpēc vilkt? Tik jāpiemapo tas internets kā Network Drive (vai jāpiemontē, atkarībā no OS) un būs lapi ^^’

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 40 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā