LOL – game

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki LOL – game

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146649
    svekris
    Participant

    Gribi lai Tava latviešu valodas skolotāja saiet svietā?

    lūdzu ūberkrutākais tulkojums ko Jebkad esmu redzējis….

    Nespied TE ,tavs anti- virus to nepavilks 😀

    p.s. viskrutākie ir cīņu apraksti 😀

    Nespied TE ,tavs anti- virus to nepavilks

    #176461
    Mr.Death
    Participant

    Drīzāk man vēders to tūlīt nepavilks, tūlīt pārsprāgšu no smiekliem :D:D:D:D

    Quote:

    Nepietiek naudas?Stallī jūs varat strādāt par naudu Zelts katru strundu kā Mēslu puika.

    :D:D:D

    Quote:

    Uzmanību

    Jūsu e-pasts nav aktivēts. Lūdzu sēkot settings un aktivēt jūsu e-pastu!

    #176462
    samurajs
    Participant

    Te katrs var saiet sviestā (bioloģijas skolotāju jau aiznesa melnā maisā, kājām pa priekšu):

    drumkinens wrote:

    viendabiigs augs ir vaboles, kas naakamaas nedeeljas laikaa tiks izlabota, bet tas ir items, kas var tik atrasts jebkuraa vietaa, un par shos jau ir daudz un dikti aprakstiits taapeec CLOSE

    :duno: :duno: :duno: :duno: :duno: :duno: :duno:

    #176463
    rajah
    Participant

    Es to zinu kâ ir tulkot, jo pats to esmu darîjis un brîvâ laikâ to arî daru, bet cik skatîjos tad tâds demonius.lv tur tulko – viòu forumâ lasot, IMHO jau ar izteikðanos latvieðu valodâ viòam ir grûtîbas, ko nu teikt vispâr par tulkoðanu. :suck: :suck: :suck:

    #176464
    samurajs
    Participant

    Rajah – no kāda pārlūka tu raksti un kāda kodēšana tev uzlikta? Cik saprotu – Opera? No tās arī mefisto, msh u.c. raksta, bet garumzīmes izkrīt tev vienam pašam. Pie tam agrāk tā nebija. Encoding jābūt UTF-8, lūdzu, pārbaudi!

    #176465
    rajah
    Participant

    Pārbaude

    Kad man sanāk rakstīt tad no IE. Katru reizi kā veru Notepad ar to vaļā, visi burti visās malās ir ar klučiem, nesaprotu kāpēc Notepad.lv automātiski neatveras ar pareiziem burtiem.

    šo rakstot biju pats pašrocīgi uzlicis unikodu, bet kā saglabājās manis rakstītais, tā lapa parādījās šāda

    [img]https://img239.imageshack.us/img239/1471/clipboard02em5.jpg[/img]

    nu nav kaut kas ar to forumu līdz galam.

    Nupat kad liku lielo bildi iekšā atkal parādījās visa lapa klučaina.

    IE uzstādīkumos ir uzlikts (kā jau tas ir bijis uzliekot Windows, ne manas vainas dēļ) lai lapām valoda ir LV, nevis EN

    #176466
    Foxsk8
    Participant

    TNX rajah. Laikam daži faili nav paši saseivoti UTF-8 encodingā. Vienkārši ir uzlikts pie browsera encoding utf-8, bet pašai lapai nav. Tā tas laikam ir confirm body, kas gļuko. Citās vietās tev viss ar encoding ir kārtībā? Tā man būtu iespēja ātrāk izķert kļūdas.

    #176467
    Mr.Death
    Participant

    Kas ir confirm body? :duno:

    #176468
    Foxsk8
    Participant

    Tā lapa, kas parādās pēc ziņojumu apstiprināšanas, kuru tu ciest nevari. 😀

    #176469
    Sid
    Participant

    Piebiedrojos, es arī to lapu ciest nevaru, nafiga šamo nevar aizvākt?

    #176470
    rajah
    Participant

    Man pats sākums rādījās klučains, bet tagad izskatās normāls. Bija jau ZB pārslēgāt to kodējumu. :hmz:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā