Mammu, nopērc man Intel atbloķēšanas karti!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Mammu, nopērc man Intel atbloķēšanas karti!

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #248245
    Evers
    Participant

    Ceru, ka AMD netaisīs šitādu cirku, jo nebūšu Intel cirka klients.

    #248246
    shb-
    Participant

    Tā tīri no cilvēciskā viedokļa tas liekas nepareizi, bet kā jau te daudzi minēja, dārgāku daļu apgraizīšana (atgriežama/neatgriežama, būtībā nav nozīmes) nav nekas jauns un ir loģiska biznesa prakse. Pieņemu, ka mēs šobrīd dzīvojam pasaulē, kur daudzi lietojam šādu apgraizītu tehniku, bet par to nezinām.

    Nu un itelis ir izdomājis, kā dabūt papildu piķīti, būtībā neko nemainot pamatos. Patērētēju šis nu nekādi neskars, vismaz es neredzu, kā tas skartu. Lētais procesoriņš X vēl jo projām maksās Y USD, vienīgi ja sagribēsies, būs iespējas nesāpīgi apgreidoties. Kas tur tik traks?

    Es, piemēram, tikai priecātos, ja uzzinātu, ka divus gadus pēc iegādes es varu savam q9550 atbloķēt reizinātāju, vai kaut palielināt to.

    Tātad vēlreiz, aizmirstam visu par intel naudkārību utt. Vnk pajautājam sev, kā šis jaunums ietemē mūsu dzīves. Procesoru cenas nemainās, bet tiek dota iespēja nesāpīgi apgreidoties vēlāk. Skan ok.

    p.s.

    cits jautājums ir vai OEMi nesāks kkādus s* vārīt, tīšu prātu komplekējot laptopus ar nejaudīgajiem, bet apgreidojamajiem cpu. bet tā jau ir cita opera.

    #248247
    shady
    Participant

    Š āda prakse tiek piekopta jau sen, ka tiek ražotas attiecīgas iekārtas, bet budžeta versija tiek mākslīgi aizgriezta ciet.

    Kaut vai spilgts piemērs par trubām – pēc sys apdeita parādās pavisam citas tehniskās iespējas (ok, tagad par to naudu neprasa – uztaisa to kā fīču), bet es nemaz nebrīnos, ka nākotnē būs apmēram tā – nopērc telefonu, gribi tādu un tādu fīču?, ok apdeitojies uz nākamo līmeni, samaksā naudu un lieto jau augstākas klases tālruni ar spēcigākiem parametriem un iespējām bagātāku programmatūras klāstu!

    #248248
    Nelabojams
    Participant

    Man nāk prātā vecumvecie HP DesignJet 500. sērijas ploteri, kur dzelži A1 un A0 formātam bija identiski; atšķīrās tikai draiveri un kaukāds sīkums plotera BIOS’ā. Un cena – vairāk nekā 2 reizes. Sakarīgi čaļi ar nelīkiem pirxtiem savulaik bik piepelnījās, BIOS’us pāršūdami un kundēm dzīvi plašāku darīdami 😀

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā