Mēdiju portāli

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Mēdiju portāli

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163230
    web33
    Participant

    tvneets nopirka konkurentu apollo un šonedēļ to iznīcināja jo abi vienkārši nav lietojami .

    tas tvneeet visur kur savu degunu ir iebāzis visu ir sabojājis .

    Kādus jūs šobrīd lietojat ?

    1. delfi ?

    ….

    #332590
    Lcs006
    Participant

    Tas notika 2014. gadā. praktiski uzreiz pēc iegādes, apollo pārvērtās par tvnet mazo māsu – pilns ar šņagu.

    Es lasu lsm.lv

    #332591
    Razer
    Participant

    https://russian.rt.com/[/url][/color]

    #332592
    web33
    Participant

    aga un renTV katru dienu nlo,citplanētieši

    #332593
    3Dklucis
    Participant

    Nu tiko no delfi lapas parlecu uz sejieni-Tvnet bij topa,bet ka saki pilns ar mesliem…tagat startejosa lapa ir delfi…

    #332594
    Razer
    Participant

    web33 : 27 Decembris 2017 20:13:52

    Quote:

    aga un renTV katru dienu nlo,citplanētieši

    Nē RENTV es neskatos, es skatos RTR Rossija un NTV, mūsu televīzijā nav ko skatīties, tur visu melo, varbūt tu arī netici Krievijas mēdijiem ka bērni satiekot Putinu patiešām priecājas?

    Te būs bilde ar Putinu un priecīgajiem bērniem.

    #332595
    Razer
    Participant

    Viss mans augstāk rakstītais tas bija humoru mīlot bet, patiešām Putina gājieni nu vairs nemaz neatšķiras no Kima.

    LV portāliem patiešām vairs nevar ticēt, tik vienpusīgu informāciju ir pat grūti iedomāties, nu varbūt Pietiek.com un Puaro..

    #332596
    shady
    Participant

    Vispār jau speciāli neapmeklēju nevienu tādu vispārīgu ziņu portālu. Galīgi nav vajadzības, jo brīvā brīdī parasti iečekoju Facebook un tur arī uzzinu, ja ir kas svarīgs pasaulē / LV noticies…Un praktiski tas kalpo godam – patiešām svarīgas / TOP ziņas tur nonāks augšpusē gan no draugu loka, gan piesekotajām lapām.

    #332597
    shady
    Participant
    #332598
    3Dklucis
    Participant

    Stum mākoņus katrs portāls…labāk nezināt neko…….jo kas mums jaazin ,iekš LV vien pajolini palikuši vieglak izdzivot neko nezinot……

    #332599
    Kon
    Participant

    1) Mediju nevis mēdiju

    2) jā lol, tvnets nopirka apollo, lai gāztu delfus no troņa, bet viss pa dirs iet. Tagad nācās “optimizēt” apollo, jo $ mīnusā.

    Pirms gada viņi vēl kaut ko interesantu izdarīja, bet arī tas nav vainagojies panākumiem 🙂

    #332600
    Participant

    Pasaules ziņas: The Guardian, BBC, The Independent

    Latvijas ziņas: Delfi, LSM

    Patīk britu mediji, nepatīk latviešu, jo mūsu mediju ziņas, manuprāt, mēdz smirdēt pēc lētas sensācijas, taču kaut kā jau jānoskaidro, kas notiek mūsu zemē.

    #332601
    Bacis
    Participant

    Latvijā – delfi, lsm, lvportals

    Ä€rzemēs – nytimes, theguardian, suddeutsche zeitung (reti)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā