Microsoft neizlaidīs IE 9 Windows XP videi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft neizlaidīs IE 9 Windows XP videi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151165
    reGative
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_xp_1.jpg[/imgl]Forrester Research analītiķe Sheri McLeish apgalvo, ka Microsoft pieņēmis lēmumu aizliegt IE 9 pielāgošanu operētājsistēmai Windows XP ar mērķi – lai vairāk lietotāju lietotu Windows 7.

    Viņa atzīmē, ka šis solis ļaus Mozilla iekarot vēl lielāku tirgus daļu un Firefox reizi par visām reizēm pārspēt Internet Explorer.

    [img]https://notepad.lv/userpix/2076_174835_1.jpg[/img]

    McLeish kundze apgalvo, ka Microsoft ir apnicis atbalstīt XP, Office 2003 un Internet Explorer 6, un kompānija ir izdomājusi gājienus, lai atbrīvotos no tiem. Viņa atzīmē, ka likt ļaudīm pāriet uz jaunāko operētājsistēmu – patreiz galvenais Microsoft uzdevums.

    [img]https://notepad.lv/userpix/2076_174837_1.jpg[/img]

    Microsoft savukārt paziņojis, ka Internet Explorer 9 XP videi netiks izstrādāts dēļ tā, ka pārlūkā tiks pievienots lapas vizualizācijas paātrinātājs ar grafiskā procesora palīdzību. Š is paātrinājums balstās uz API, kas iebūvēts Windows 7 un tika pievienots arī Vista 2009. gada oktobrī, bet nav pieejams vecākās operētājsistēmās.

    [img]https://notepad.lv/userpix/2076_174836_1.jpg[/img]

    Windows XP atbalsts beigsies 2014. gada aprīlī, gandrīz 13 gadus pēc palaišanas tirgū. Starp citu, Google un Mozilla tāpat strādā ar Chrome un Firefox paātrināšanu ar videokartes resursu palīdzību, un tas notiek arīdzan XP sistēmās.

    Avots

    #234994
    Wuu
    Participant

    Un labi ir, tāpat nevienam IE nav vajadzīgs.

    Un kamēr nav W7 servisa paka, lai viņi ar savu operētājsistēmu arī iet ieskrieties, es labāk uz Xp vai jaunā Ubuntu pasēžu.

    #234995
    aoma
    Participant

    Š erija Maklīša? Tā gadījumā nesauc to kundzīti? Vai tad tik grūti uzrakstīt latviski, savādāk no sākuma likās, ka tā kāda jauna skotu futbola komanda 🙂

    #234996
    daGrevis
    Participant

    Wuu wrote:

    Un labi ir, tāpat nevienam IE nav vajadzīgs.

    Un kamēr nav W7 servisa paka, lai viņi ar savu operētājsistēmu arī iet ieskrieties, es labāk uz Xp vai jaunā Ubuntu pasēžu.

    Piekrītu, IE nav nevienam saprātīgajam vajadzīgs… Bet pats lietoju W7, nav ne vainas, pat, neskatoties uz to, ka nav iznākusi SO1! 🙂

    #234997
    vincister
    Participant

    Tās bildes saliktas, lai raksts izskatītos garāks?

    Lai jau neatbalsta, izskatās, ka visiem no tā būs tikai labāk – viņ iem mazāk darba, mums savukārt uz XP citi pārlūki.

    #234998
    Aldis
    Participant

    Nu mans XP arii ljoti labi iztiek bez jaunaakajiem IE.. 🙂

    gluzhi ka wuu, gaidu sp1, tad vel padomaashu par pilnigu migraciju uz to produktu,

    #234999
    APOC
    Participant

    Wuu wrote:

    Un labi ir, tāpat nevienam IE nav vajadzīgs.


    Lielākā daļa valsts iestāžu darbinieku uz viņa sēž. Kā arī lielākā daļa valsts iestāžu softa ir taisīti tā lai tie darbotos MS vidē un uz IE.

    #235000
    Wuu
    Participant

    APOC wrote:


    Lielākā daļa valsts iestāžu darbinieku uz viņa sēž. Kā arī lielākā daļa valsts iestāžu softa ir taisīti tā lai tie darbotos MS vidē un uz IE.


    Neviens neatjauno darba iestādēs IE, visi lieto IE6.

    #235001
    APOC
    Participant

    Wuu wrote:

    Neviens neatjauno darba iestādēs IE, visi lieto IE6.


    Pie jaunas darba stacijas uzstādīšanas tiek vilkti visi update. Par vecajām gan, tur neviens neko neaiztiek ja viss strādā.

    #235002
    usver
    Participant

    Tie, kas pērk jaunu datoru, jau dabūn svaigāko OS. Tie, kas lieto vecāku OS, tādu IE9 ne acīs neredzēs. Ierindas datorparka admins vai ierindas jūzeris diez vai apsvērs nomainīt strādājošu OS darbstaciju uz modernāku papildus izmaksu dēļ.

    Secinājums: MS ar šo gājienu upurē veco darbstaciju iespēju lietot modernākas programmas par labu cerībai, ka visi deg nepacietībā maksāt par OS upgreidu pārlūka dēļ. Interesanta pieeja, jo pats vēl nekad neesmu maksājis par OS upgreidu un neesmu arī dzirdējis, ka kāds no paziņām to darītu.

    MS pēc pusgada varētu publicēt statistiku: cik % jūzeru ir par maksu upgreidojuši OS + arī to, cik lielu tirgus daļu IE vēl aizņem.

    #235003
    nevertell
    Participant

    Akhem, šis jau nav vienīgais veids, kā viņi mēģina izdzīt konservatīvos iks-pī-sējus, ta viņi updeitus atrauj, ta šito fīču viņi nesuportēs, tad to neupdeitos, un tas tā, līdz smuks sarakstiņš būs sakrāts. Un tad to sarakstu viņi visiem bāzīs acīs, kad kāds sāks klaigāt, kapēc man uz xp neiet tas un šitas.

    #235004
    Wuu
    Participant

    100% to IE uzlauzīs un uz Xp aizies 🙂

    #235005
    Creep
    Participant

    Wuu: bet tur jau pazūd visa tā jēga. Ierindas lietotājs neko nelauzīs, ne-ierindas lietotājs IE nelietos. PUNKTS.

    Un ja tie āpši domā, ka dēļ jauna viņu kakainā browsera visi skries un pirks jauno Windows, tad viņi ir vēl debīlāki, kā es varēju iedomāties.

    #235006
    Nonmod
    Participant

    tjip uz xp nevar izmantot Direct 2D API priekš IE9.tam API ir managed versija,kas sēž uz .net ,nav ko muldēt,ka uz xp neies.

    Pareizi Wuu saka, ka haks uzreiz parādīsies.

    offtopic:kur tad palika tas Gazelle projekts,izskatījās pēc baigi labas štelles.

    #235007
    dzhonsons
    Participant

    Wuu wrote:

    Un labi ir, tāpat nevienam IE nav vajadzīgs.

    Un kamēr nav W7 servisa paka, lai viņi ar savu operētājsistēmu arī iet ieskrieties, es labāk uz Xp vai jaunā Ubuntu pasēžu.


    Pareizi! Mūsdienās jau stilīgi teikt, ka, kamēr windulim nav servispaku, tikmēr OS ir nelietojama :>

    Lai jau tas IE6 un XP mirst. Nav ko atbalstīt vecus krāmus.

    #235008
    Aldis
    Participant

    Creep wrote:

    Un ja tie āpši domā, ka dēļ jauna viņu kakainā browsera visi skries un pirks jauno Windows, tad viņi ir vēl debīlāki, kā es varēju iedomāties.

    +376493… šo arī es domāju, tik šeit iedrukājis nebiju 🙂

    #235009
    kuuminsh
    Participant

    Diezgan uzjautrinoši lasīt kā te cilvēki sēž uz 10mit gadus vecas OS un spriež par to kā viņus ar varu mēģina pārbīdīt uz jaunāku OS versiju :>

    Es tā saprotu ka dzelži jums ar ir 10mit gadus veci? Nebūsiet tak padevušies tukšajam mārketingam un pirkuši jaunus dzelžus?

    Nojaušu ka tuliņkāds IT spīdeklis sāks bīdīt tekstus pa to kāds es poke ka skrienu visam modīgajam pakaļ.

    Nē.

    Nav runa par modīgumu.

    Runa ir par to ka MS padsmit gadus uztur vienu sūda OS tad kad varēja pēc 2-3 gadiem nospļauties un vispār neko vairs netaisīt priekš XP.

    Man tāda klusa aizdoma ka lielai daļai šejieniešu gadu ir mazāk kā XP tiek uzturēts no MS puses.

    Un te ar der atgādināt, ka visus šos gadus MS uztur to OS par to megalielo naudu (65Ls).

    Heh.. samaksā 65-110Ls un tev 10mit gadus uztur to softu… dārgi ? :>

    #235010
    Kon
    Participant

    Nekad nav bijis problēmu lietojot OS bez servisa pakas un ar 7 pat betas statusā .. varbūt der dzelžus pamainīt tādos gadījumos …

    Xp lieku un turpināšu likt uz vecākiem datoriem, priekš ikdienas lietošanas tiesa 7 gui ērtāks, bet tā kā tagad sēžu pie rakstāmmašīnas jaiztiek ar to, kas ir.

    Neskatoties, ka mājās ir pāris licenzes vienalga tiek likts zagts perf edition apgraizīts, pašam nestāv ar nlite ķēpāties un kaste lido 😛

    #235011
    Nelabojams
    Participant

    kuuminsh wrote:

    Es tā saprotu ka dzelži jums ar ir 10mit gadus veci? Nebūsiet tak padevušies tukšajam mārketingam un pirkuši jaunus dzelžus?


    OS: WinXP SP3… dzelži: AMD Phenom QuadCore 2,4 GHz, 2 GB RAM, u.t.t… vajadzību pēc jaudas jānosaka darba uzdevumiem, nevis mārketinga uzspiestai OS versijai. Ja arī sēdētu uz 10 gadus veciem dzelžiem – nu un? Ja tie pietiekami labi dara to, kas man vajadzīgs – neredzu problēmas. Krānu man nav jāstaipa.

    #235012
    Aldis
    Participant

    kuuminsh, nē, dzelzis man gadu vecs.. OS – WinXP… 🙂 Nu ne jau es dēļ tā ka man win7 nevelk uz viņa nēesmu migrējis, bet man nestrādā uz viņa dažādi man nepieciešami softi, un ir viņam vēl daudz trūkumi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā