Microsoft pārlūku izvēles vietnē – 12 pārlūki!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft pārlūku izvēles vietnē – 12 pārlūki!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229120
    Izliecies
    Participant

    Interesanti, ka pirmie pieci pārlūki vienmēr ir kādi no populārajiem – Chrome, IE, FF, Opera un Safari. Pārējos var redzēt, tikai paskrollējot tālāk 😀

    #229121
    Eudoxus
    Participant

    Jā, tas gan ir sviests.

    #229122
    Sid
    Participant

    Pff, nav gan sviests. Jo vairāk cilvēku lieto vienus un tos pašus browserus, jo web develiem labāk.

    #229123
    elvisburdajs
    Participant

    Tiem pārlūkiem vismaz vajadzēja būt smukā sarakstā uz leju, nevis kaut kāds maziņš skrullējams laukumiņš augšā.

    #229124
    aoma
    Participant

    Operētājsistēma bez pārlūka darbosies, bet pārlūks bez OS?

    Te nu laikam Googlis ir bijis tālredzīgākais par visiem 😀

    Bet pati ES konkurences ideja gan ir muļķīga, tikpat labi varētu teikt, ka arī datoru lietoju piespiedu kārtā, bet vai man ir bezmaksas alternatīva?

    #229125
    spriizha
    Participant

    tieši windblowsam bija jāievieš šis, jo viņiem ir monopols. To, vai tas ir ētiski vai nē, var spriest, bet patiesībā, tas nav nemaz tik slikti, ka ir izvēle. Tagad arī tie, kas padzirdējuši par FF vai Operu iespējams pamēģinās..

    #229126
    jonjs
    Participant

    aoma wrote:

    Operētājsistēma bez pārlūka darbosies, bet pārlūks bez OS?

    Te nu laikam Googlis ir bijis tālredzīgākais par visiem 😀

    Bet pati ES konkurences ideja gan ir muļķīga, tikpat labi varētu teikt, ka arī datoru lietoju piespiedu kārtā, bet vai man ir bezmaksas alternatīva?

    Dienas sarkasms 🙂 Cepums tevim.

    #229127
    Creep
    Participant

    Man vieniigajam taa chrome atteeloshana kaa pods liekas mazliet ironiska?

    #229128
    jonjs
    Participant

    Palasīju šīs dienas viedokļus un secinu, ka būtībā jau nekāda vaina nebija arī situācijā, kad IE nevarēja atinstalēt. Tā pat tie, kas gribēja lietoja to, ko viņi vēlējas. Un pēc būtības tagad, kad IE var atinstalēt, kas ir mainījies? Vai Microsoft līdz ar to ir ko zaudējis? Ko tieši? Man šķiet tā tāda vētra tējas glāzē, vilnīši ir, bet nevienam no tā ne silts ne auksts. Ja nu vienīgi parastajiem eiropiešiem tika parādīts, redz kā mēs to Microsoft zin pačakarējām (vairāk gan uz papīra).

    #229129
    McAnder
    Participant

    Creep wrote:

    Man vieniigajam taa chrome atteeloshana kaa pods liekas mazliet ironiska?


    Cilvēki lielu dzīves daļu pavada uz poda 😀

    #229130
    APOC
    Participant

    spriizha wrote:

    tieši windblowsam bija jāievieš šis, jo viņiem ir monopols. To, vai tas ir ētiski vai nē, var spriest, bet patiesībā, tas nav nemaz tik slikti, ka ir izvēle. Tagad arī tie, kas padzirdējuši par FF vai Operu iespējams pamēģinās..


    Kāds vēl monopols. MS gluži vienkārši ir bijis gudrāks, viltīgāks (noformulējiet kā katrs vēlaties) un spējis izsisties tirgū labāk nekā citas OS. Konkurentu kunkstu un asaru rezultātā tagad MS Eiropā tiek ierobežots, jo redz pārējiem nabadziņiem pa maz % tirgū, kas tiek pasniegta kā monopola situācija.

    Jā, MS dominē, bet tas nav monopols.

    Kas ir kādam traucējis izvēlēties MS vietā to pašu Apple produkciju, Linux vai kādu citu OS?

    Vai varbūt esmu palaidis kaut ko garām?

    #229131
    Creep
    Participant

    Vispaar ir trauceejis gan. Kautvai tas fakts, ka skolaas visur tiek maaciits, kaa lietot windows, nevis linux vai mac os. Ierindas datorlietotaaji nav tik advanceeti kaa tie pashi notepad.lv lietotaaji. Arii laptopi visi (ja nu vieniigi speciaali pameklee) naak ar windows, nevis linux. Buutiibaa ir daudz faktoru, kas cilveekam traucee lietot linux un openoffice, bet tagad slinkums tos visus uzskaitiit…

    #229132
    APOC
    Participant

    Creep wrote:

    Vispaar ir trauceejis gan. Kautvai tas fakts, ka skolaas visur tiek maaciits, kaa lietot windows, nevis linux vai mac os. Ierindas datorlietotaaji nav tik advanceeti kaa tie pashi notepad.lv lietotaaji. Arii laptopi visi (ja nu vieniigi speciaali pameklee) naak ar windows, nevis linux. Buutiibaa ir daudz faktoru, kas cilveekam traucee lietot linux un openoffice, bet tagad slinkums tos visus uzskaitiit…


    Un tu tajā vaino MS, ka ir vesela varza cilvēku, kas neko citu izņemot MS nejēdz vai pat nevēlas lietot?

    Tas, ka tev skolā māca vai mācīja lietot MS produktus tur tu vari iet vainot tikai un vienīgi Izglītības un zinātnes ministriju nevis MS.

    Arī savam laptopa ražotājam vari iet pārmest, ka viņš iebāzis MS nevis, piemēram, Linux.

    MS gluži vienkārši ir perfekti bīdījis savu biznesu un intereses. Neviens ar varu viņu nav spiedis lietot. Acīmredzot viņi ir spējuši savu produktu nopārdot labāk nekā citi.

    #229133
    Creep
    Participant

    M$ ne reizi vien ir piedaavaajis razhotaajiem kaadus bonusus, ja tie tirgos tikai datorus ar windows virsuu, taakaa mazmiikstais nemaz tik nevainiigs arii nav…

    #229134
    jonjs
    Participant

    Creep wrote:

    Vispaar ir trauceejis gan. Kautvai tas fakts, ka skolaas visur tiek maaciits, kaa lietot windows, nevis linux vai mac os. Ierindas datorlietotaaji nav tik advanceeti kaa tie pashi notepad.lv lietotaaji. Arii laptopi visi (ja nu vieniigi speciaali pameklee) naak ar windows, nevis linux. Buutiibaa ir daudz faktoru, kas cilveekam traucee lietot linux un openoffice, bet tagad slinkums tos visus uzskaitiit…

    Vienkārši ir aizspriedumi un informācijas trūkums. Es, mazliet vairāk, kā gadu atpakaļ kārtējo reizi, izdomāju, ka vajadzētu paskatīties, kas tas tāds Linux. Man tas asociējās tikai ar Red Hat. Vispār neko nezināju par to. Paraku gugli. Un palasīju, izrādījās, ka Linuxu ir daudz, ko nu ? 😀 Joka pēc lejupielādēju live CD Puppy Linux (90 MB). Palaidu un biju pārsteigts, 90 MB diskā bija viss, sākot no kodekiem un beidzot ar to, ka tīkla kartes draiveri bija šajos 90 MB, viss strādāja (atšķiribā no XP kaut vai). Manim ar to pietika. Palasīju, kas ir populārākais un lejupielādēju Ubuntu. Pa vidam pamēģināju gan OpenSUSI, gan Debian un pat OpenSOLARIS. Beigu beigās atgriezos pie Ubuntu, jo tas ir ērts un Google ir pilns ar aprakstiem “… How to …”.

    Tagad secinu, ka daudzi cilvēki ņem to, kas viņiem nepienākas, mokās, krakojās u.t.t., bet priekša kam tā mocīties? Linux ir pietiekoši attīstījies, lai sāktu pierast pie tā.

    Protams visur ir savi plusi un mīnusi, bet es vados pēc principa, ja man pēkšņi būtu tāda situācija, ka man visam ir jābūt legālam, piemēram uzsākot kāda veida uzņēmējdarbību, kamdēļ man tērēties tam, ko var dabūt par velti.

    #229135
    jonjs
    Participant

    Creep wrote:

    M$ ne reizi vien ir piedaavaajis razhotaajiem kaadus bonusus, ja tie tirgos tikai datorus ar windows virsuu, taakaa mazmiikstais nemaz tik nevainiigs arii nav…

    Es domāju, ka tur ir ne mazums oficiālu un neoficiālu līgumu arī noslēgts.

    #229136
    KaNeiet
    Participant

    Vai kāds ir arī mēģinājis tajā lapā uz kā noklikšķināt?

    Tests:

    pamēģiniet to nedarot uzminēt – kurai pārlūkprogrammai’ir paziņojums:

    “The file you were looking for was not found.”

    un kurai

    Virus or unwanted programm was found (TR/Dldr.Banload.abbr- Avira)

    #229137
    Imhoteps
    Participant

    Creep wrote:

    Vispaar ir trauceejis gan. Kautvai tas fakts, ka skolaas visur tiek maaciits, kaa lietot windows, nevis linux vai mac os…


    Ja OS lietošanu esi apguvis skolā, tad Tev NEVARĒJA traucēt Win pasniegšana, jo gan pati vinda, gan arī nikss un maks pirms macību sākuma Tev nebija zināmi, tātad nebija ar ko salīdzināt, un traucējums nemaz nevarēja rasties! (Ja vien mācību process kā tāds nebija traucējošs!) Nost ar šādām spekulācijām!

    #229138
    Imhoteps
    Participant

    Creep wrote:

    M$ ne reizi vien ir piedaavaajis razhotaajiem kaadus bonusus, ja tie tirgos tikai datorus ar windows virsuu, taakaa mazmiikstais nemaz tik nevainiigs arii nav…


    Ja MS bizness būtu TAVS bizness, Tu arī piedāvātu bonusus.

    Ikviena kompānija nepalaiž izdevību iedzelt MS, taču ikviena kompānija patiesībā būtu gatava atdot VISU, lai nokļūtu tur, kur nokļuvuši MS un ieņemtu viņu vietu, hehe

    #229139
    aoma
    Participant

    KaNeiet wrote:

    Vai kāds ir arī mēģinājis tajā lapā uz kā noklikšķināt?

    Tests:

    pamēģiniet to nedarot uzminēt – kurai pārlūkprogrammai’ir paziņojums:

    “The file you were looking for was not found.”

    un kurai

    Virus or unwanted programm was found (TR/Dldr.Banload.abbr- Avira)

    Ha. Iegāju tai lapā, redzu tur vairs tikai 5 galvenos, refrešo cik gribi, mainās tikai vietām bet citu tā arī nav. Uzklikšķināju, velkas visi.

    Pieņemu, ka tie 2, kuri bija jāuzmin, ir pazuduši 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 71 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā