Microsoft prasa no Intel 16 kodolu Atomu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Microsoft prasa no Intel 16 kodolu Atomu

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #261189
    msh
    Participant

    No visa šī garā teksta ko varam nosecināt? Ka jetijs ir w7 fans, kas nemāk dzelžus izmantot lietderīgi, kā arī jaunu dzelžu, un vienalga, stipru vai vāju, fans. Vairāk īpaši neko.

    #261190
    Jetijs
    Participant

    Kādas nu kuram tās secināšanas spējas 🙂

    #261191
    msh
    Participant

    Kā redzi, manējās ir labas :lala:

    Manā latvijas istabā palikusī vājākā sistēma laikam ir ar 550 mhz P3, ja neskaita dažus vājākus P2 kā detaļas kaut kur mētājamies. Jo minimālās prasības interneta lietošanai ir kaut kur ap 400 mhz proci un 256 megiem rāmja. Ar winxp vai linuksi. Tāpēc arī pēdejajā gadā pirms manas aizbraukšanas es izlikvidēju visu, kas vājāks par P2, atstājot vienīgi 200 mhz ppro māteni kaut kur skapī. Laikam pie manas apziņas, ka ir iespējams dzīvot bez jaunākiem un krutākajiem dzelžiem vainīgs mans datorlietotāja sākums – starp 2001 un 2004 cītīgi lietoju 200 mhz pentium mmx ar 160 megiem rāmja. Nu neko, cepu diskus, spiedu mp3, saciparoju dažas lentes, reizēm uzkapāju dažas spēlītes, kam 3d nevajadzēja, vēl klausījos mūziku. 2004. gadā tiku pie tā axp2500+, kas tur stāv, nu par cik te nejauši tiku pie axp2400+, izskatās ka man vienkārši ir tāds liktenis – lietot axp 😀 Ja akurāt negadīsies nekur ieķert pa lētuci kādu s939 Athlon 64 X2, var gadīties ka axp griezīs manu primāro sistēmu vēl vismaz kādus piecus gadus. Priekš kam mainīt to, kas darbojas un kam spēka joprojām pietiek, ja nauda no gaisa nekrīt? Man ir nopietnāki pielietojumi naudai kā nevajadzīgu dzelžu pirkumi.

    #261192
    Jetijs
    Participant

    Tas viss ir labi. Man arī patīk tāda pieeja, nepirkt dārgāko, tikai lai būtu, pat ja neizmanto. Tieši tādēļ arī Atom netbuks, nevis kaut kāds Macbook Air, kas arī ir viegls un ilgi tur. Arī galddatorā pašlaik stāv samērā arhaiska videokarte ar DX9 – spēles nespēlēju, un man vajag tikai divu Full HD monitoru atbalstu, tam der.

    Bet katram ir savas vajadzības. Savus datorus galvenokārt lietoju darbam, un tad ātrums ir svarīgs. Bez tam vecos dzelžus tāpat pārkomplektēju un aizrotēju vecākiem un sievasmātei.

    Un mani tiešām iejūsmina, kad kaut kas ilgi popularizēts beidzot sāk darboties pa īstam. Netbuki tagad beidzot ir normāli datori. Beidzot ir normāls web telefonā un videozvani. Full HD beidzot ir pa īstam, satura ir daudz. Savukārt 3D joprojām ir tukša reklāma, tādēļ neinteresē.

    #261193
    kuuminsh
    Participant

    Š odienas ātoms ar saviem smieklīgajiem Ghz (salīdzinot ar P3), tiek galā ar webu, filmām un spēlēm TIKAI pateicoties HW GPU akselerācijai.

    Sakomplektētu Atom + 10+ gadus vecu VGA tad tu redzētu kā viņš “tiek galā” ar kaut vai tvnet lapeli ja nav uzlikts adblocks.

    Es nemaz nerunāju par tādiem “sīkumiem” kā P3 laiku ram apjoms un HDD ātrums.

    Nav korekti runāt tikai par CPU veiktspēju un aizmirst par visu pārējo.

    Da i teikt P3 bija 1GHz un Atomam arī 1Ghz tātad viņi ir vienādi..tas ir augstākajā mērā stulbi.

    Atomā ir pa kārtu vairāk komandas kuras palīdz ātrāk veikt daudzas multimēdia darbības.

    Starpība starp Atoma 1Mhz un P1 Mhz ir gigantiska.

    #261194
    Jetijs
    Participant

    Nu tā jau ikurāt neviens nesaka. Augstāk usver ir ielicis kaut kādu benchmarku, no kura arī tas salīdzinājums radās. Cita lieta, ka salīdzināts tiek Silverthorne, kas drīz būs 3 gadus vecs. Jaunākās saimes ir daudz spējīgākas.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 21 līdz 26 (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā