Mobilais internets Latvijā- ieteikumi?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Mobilais internets Latvijā- ieteikumi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149423
    shady
    Participant

    Sveicināti!

    Ir vēlme paņemt mobilo i-netu. Skatos uz LMT un Bite pusi. Protams, interesē neierobežots trafiks. Tātad, Bite ir 5 Gb limits, bet LMT 10 Gb (Bite Ls 15 mēnesī, bet LMT Ls 19). Cik saprotu, tad pēc šī limita sasniegšanas i-nets nepazūd, bet kļūst lēnāks.

    Gribētu zināt, kāds ir reālais ātrums iekļaujoties limitā un pēc tā? Dzīvoju Rīgā, tādēļ problēmai ar pārklājumu nevajadzētu būt.

    Jūsu domas, pieredze un ieteikumi, vai varbūt varat ieteikt ko citu?

    #209717
    E.J.
    Participant

    Lietoju iBiroju 9, relatīvi ātrs – Ä€dažos izspiedu 500kb/s uz lejuplādu, bet no Tele2 (brālis paņēma) dabūju tik 200

    #209718
    feiks
    Participant

    tad, kad aktīvi ņemos pa mobilo netu, tad bite iepēra visus pārējos ( tas gan bija gprs/edge ). nezinu, kā ir tagad, bet operātors sevi parādīja no labās puses.

    *vienīgi viņiem toreiz bija kaut kā interesanti tie gateway salikti = bija nelielas problēmas ar irc un remote desktop

    #209719
    TokRa
    Participant

    Jebkurš būs ok, kā tik Triatel neņem.

    #209720
    Jaunzems
    Participant

    TokRa – es tieši triatelu lietoju i nesūdzos. Lai gan tad, kad beigsies tie nolāpītie 2 gadi, operatoru mainīšu.

    #209721
    dead_emo
    Participant

    Pirms ņem kārtīgi patestē 3G zonu ar mobīlo tai vietā kur taisies regulēri lietot. Man piemēram tepat Rīgā ar ibiroju iet visādi un vairākās vietās ir ” nekāds ātrums”, bet Talsu rajonā netālu no torņa strādā tuvu ideālam un turklāt diezgan stabili:

    [img]https://www.speedtest.net/result/530302128.png[/img]

    P.S. par to limitu neko nezinu, jo 10GB mēnesī nekad neesmu spējis sasniegt…

    #209722
    TokRa
    Participant

    dead_emo

    Izskatās pēc HSDPA.

    #209723
    samurajs
    Participant

    Man iBiroja testos Liepājā down ātrums ar bija 3 Mbps, bet up vēl zemāks nekā dead_emo. Tas izskaidrojams ar modema raidītāja nelielo jaudu, kas spiež sašaurināt pārraides kanāla platumu. Domājams, ka tas regulējas automātiski atkarībā no attāluma līdz bāzes stacijai. Tā ir tīra fizika, ko apiet nevar.

    Bitei arī varētu būt labs internets, bet Telei diez vai. Pārāk daudz lietotāju tur ir.

    #209724
    4ungur
    Participant

    Notestē visus variantus un tad izdari savu lēmumu!

    Es tieši tā arī izdarīju. Beigās atlika izvēlēties starp LMT un Triatel, bet nosliecos par Triatel neskatoties uz to, ak Rīgā viņš strādāja lēnāk par LMT. Vienkārši man mobilais internets ir šad/tad nepieciešams arī ārpus Rīgas, laukos utt., un tad jau LMT, Tele2 un Bite knapi kust un nekam neder. Triatel tomēr ir vislabākais pārklājums ar vienlīdz ātru internetu visā pārklājumā zonā nevis pēc principa – pilsētā lido, bet laukos par internetu vari aizmirst.

    LMT, Tele2 un Bite pēc apjoma sasniegšanas iegriež GPRS/EDGE ātrumus. LMT – tikai pa dienu, naktī strādās OK. Paskaidroju: GPRS/EDGE ātrums = ļoooti apgrūtinātu interneta lietošanu, var teikt – labāk nelietot ar tādiem ātrumiem nemaz.

    shady wrote:

    Sveicināti!

    Ir vēlme paņemt mobilo i-netu. Skatos uz LMT un Bite pusi. Protams, interesē neierobežots trafiks. Tātad, Bite ir 5 Gb limits, bet LMT 10 Gb (Bite Ls 15 mēnesī, bet LMT Ls 19). Cik saprotu, tad pēc šī limita sasniegšanas i-nets nepazūd, bet kļūst lēnāks.

    Gribētu zināt, kāds ir reālais ātrums iekļaujoties limitā un pēc tā? Dzīvoju Rīgā, tādēļ problēmai ar pārklājumu nevajadzētu būt.

    Jūsu domas, pieredze un ieteikumi, vai varbūt varat ieteikt ko citu?

    #209725
    4ungur
    Participant

    Tās ir emocijas, kuras ir ļoti subjektīvas!

    Zinu ļoti daudzus apmierinātus Triatel klientus.

    Ja Tev vai kādam citam nav paveicies, tad tas nenozīmē, ka to vajag uzskatīt par DE FACTO un citiem cilvēkiem ieteikt/neieteikt to, ko nemaz tik labi nepazīsti/nepārzini.

    TokRa wrote:

    Jebkurš būs ok, kā tik Triatel neņem.

    #209726
    TokRa
    Participant

    4ungur

    Pietiekami labi esmu informēta par CDMA standarta priekšrocībām un labumiem. Par tā vietējo realizāciju arī. Vietnē cdma.lv ir apkopotas atsauces uz bijušo un esošo Triatel klientu atsauksmēm.

    #209727
    shady
    Participant

    Paņēmu uz testu tele2 piedāvāto internetu.

    Tā kā lietoju tikai pārs stundas, tad ta nemācēšu teikt, bet pirmie iespaidi:

    * Nesapratu, kādēļ nav internets…pazvanīju un izrādījās kaut kāda figņa, kura man netika pateikta => internets tiek aktivizēts pēc 24h no nopirkšanas brīža (wtf? nopērkot jaunu zivi paiet ap 10min, kādēļ šai SIM būtu vajadzīgas 24h?)

    * Pēc 24h vienalga nav internets => pazvanu vēlreiz, operators lūdza uzgaidīt, jo vajag noskaidrot infu….atvainojās un pateica, ka pusstundas laikā man aktivizēs (nevarēja jau uzreiz to izdarīt?)

    * Jā…tiešām…tikai pēc pusstunas bija internets.

    Pagaidām šāds:

    [img]https://www.speedtest.net/result/552127043.png[/img]

    #209728
    bumbulis
    Participant

    Man ibirojs uz pārbaudes laiku strādāja ļoti patīkami, hsdpa režīmā, signāla spēks virs 90%. Noslēdzu līgumu, pirmā dienā okey strādāja, bet tagad jau nedēļu kā pa dienām tikai 3g (kurš starpcitu neiet neko diži ātrāk par edge, skypu man ne viens ne otrs velk), taču hsdpa ieslēdzās tikai pa nakti. Precīzi 1:15, kas nozīmē, ka tas nav dēļ tīkla pārslodzes. Š odien iešu uz lmt un jautāšu kas tās par desām.

    Tiek lietots Liepājā un Grobiņas pagastā.

    #209729
    samurajs
    Participant

    Pēc loģikas vislabākajam netam būtu jābūt Bitei, jo tiem pagaidām vismazākā noslodze un visjaunākā aparatūra.

    #209730
    TokRa
    Participant
    #209731
    nevertell
    Participant

    Subjektīvs un nepareizs aifona tests, ar 3g iekš ziepniekalna. Lejup ar 3g 300 kbps, augšup 245 kbps, pings 279 ms. Tas arī ap tiem pašiem pusseptiņiem arī sanāk. Tas pats ar wāīfāi- lejup 1730 kbps, augšup 448 kbps, pings 83 ms, otrā pusē wāīfāī ir ltc mājas komplekts pirmais, kuram teorētiski vajadzētu būt 4 mbit/s, bet faktiski ir limits uz 2, dzīvē neiet ātrāk par 1,7.

    #209732
    afigel
    Participant

    beidziet njemties – katraa uukjii kaads cits internets buus labaaks.

    kolhozaa tjoshai bija bite – fubla, lauza liigumu bez jebkaadaam sankcijaam, jo bija ljoti nestabils, tad panjeema triatelu, divus gadus novilka, paliidzeeju izspiest saldaaku cenu un Gb un tjosha atkal lieto. i priecaajas. vinjus gan visu laiku ir jaabaksta, jo meedz piemirst savus soliijumus, bet nu peec treshaa zvana viss ir bumbaas.

    #209733
    afigel
    Participant

    p.s. kaads ir karojis ar teli par liiguma laushanu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā