Nācis klajā antivīruss Avast! 5.0 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nācis klajā antivīruss Avast! 5.0 Final

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #226553
    gangstalv
    Participant

    Es nezinu, kas tev tur pa cirku, bet man nekas tāds nenotika, kad iegāju tajā adresē ko norādīji.

    #226554
    schinder
    Participant

    Jā,bet darbības termiņš – 30 dienas…

    #226555
    KristoZ
    Participant

    schinder, tās trīsdesmit dienas ir, ja vispār nereģistrējas. Š eit var piereģistrēties, lai dabūtu mājas lietotāja licenci uz gadu – pēc tam atkal var bez maksas uz gadu atjaunināt. 😉

    #226556
    newBorn
    Participant

    Nav speciāli jāiet mājas lapā, atver pašu Avast, sameklē register un nebūs jāveic nekādas liekas darbības.

    #226557
    Evers
    Participant

    Andress wrote:

    Izmantojiet torrent. No Latvijas IP adresēm C-net ir bloķētas 99%lejupielādes saites. Iemesls nav zināms.

    Tiešām, pamēģināju intereses pēc kaut ko tur novilkt – standartā uzmeta “Page not found” , paņēmu ārzemju proxy – viss atvērās kā nākas. Bet parasti sanāk paturot to lapu kādas 4 stundas vaļā un ik pa laikam uzspiežot “refresh” 😀

    #226558

    Iesaku netērēt laiku un nemānīt sevi… Avastam vajag lietotājus vairāk, nekā lietotājiem Avast! Comodo ir un būs labākais!

    #226559
    Evers
    Participant

    Tikko mani Avasts nokaitināja, jamais bauro ka failā vīruss, lai gan es labi zinu, ka nekāds vīruss tur nav un nekad nav bijis, normāls-brutāls “ignore” (atšķirībā no Aviras) viņam vienkārši NAV! Jāaizpilda repports par False Positive un jācer ka nākamajā atjauninājumā tas būs izlabots. FAIL!

    Avast! status: Nahrenized! Installing Avira!

    #226560
    jazzer
    Participant

    Evers

    Ja ir aizdomas par šaubīgu failu, tad vari to iekopēt šeit https://virscan.org/ un pārbaudīt. Viens AV var kļūdīties, bet ne jau visi uzreiz.Tur gan bija kaut kāds lieluma limits.

    Ļoti pieļauju,ka jaunais Avast ir izcils, bet kamēr Avira darbojas,kā vajag un nav ne reizi tā pa smago piečakarējis, tad palikšu pie tā.

    #226561
    schinder
    Participant

    Ka tavu māt… Izskenēju vienu fļešku un https://photofile.ru/users/schinder/96326060/114944945/ Kautkas traks!

    Paldies ~KristoZ~ par padomu.

    #226562
    KristoZ
    Participant

    schinder wrote:

    Ka tavu māt… Izskenēju vienu fļešku un https://photofile.ru/users/schinder/96326060/114944945/ Kautkas traks!

    Paldies ~KristoZ~ par padomu.


    Ak, tad tur tie vīrusi rodas! 😀

    Bet, ja nopietni, kā var tādu midzeni savākt? Vai arī tas ir viens un tas pats, bet sevi saklonējis/inficējis n-tos failus?

    #226563
    schinder
    Participant

    Ar to anti-virus nav kautkas riktīgi. ( varbūt ka ar mani pašu) Tie ir dažādi faili un dažādās mapēs. Un ar to fļešku darbojos jau vairākus gadus, līdz šim tur nebija vīrusu. Vismaz pamēģināju ,man tāds-neder. Ieinstalēts viš ar ir baigi smags- 111 MB.

    #226564
    migors
    Participant

    šodien atkal pamanīju ka pele sāka raustīties un atslēdzot avastu viss aizgāja. Tas gan notika tad kad torents sāka vilkt ar kādiem 100 mb ātrumu. Kaut kas tur nav tīrs. Tad arī atslēdzu uz desmit minūtēm bet vinš atpakaļ pats neieslēdzās.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā