Nekvalitatīva draivera dēļ deg videokartes

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nekvalitatīva draivera dēļ deg videokartes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150749
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_nv_1.jpg[/imgl]Pirms dažām dienām NVIDIA izlaida jaunu videodraiveri Nvidia GeForce 196.75 WHQL Windows 7, Vista, XP sistēmām. Protams, ka zvērinātie spēļu fani nekavējoties ņēmās to instalēt. Programmatūras kļūdu dēļ ar jauno draiveri korekti nedarbojās ventilatora apgriezienu regulēšanas ķēdes, kā rezultātā videokartes pārkarsa, un daļa izgāja no ierindas. Visvairāk cietušas tieši GeForce 9800GT, kaut arī minētas GTX-295 un citas.

    Saniknotie lietotāji ar sašutumu nobombardēja NVIDIA forumu, vēl arī šeit.

    NVIDIA nekavējoties bija spiesta izņemt jauno draiveri no apgrozības līdz problēmu novēršanai. Pagaidām visiem piedāvā Nvidia GeForce 196.21 WHQL, par kuru sūdzību nav.

    #230025
    web33
    Participant

    Man pie 60~70ºC izrubās kopis ja video karte uzkarst .

    #230026
    Evers
    Participant

    Nopietns Fail. Labi ka pats neskrienu tik traki draiveriem līdzi

    #230027
    Stat1CX
    Participant

    Tie 70 manuprāt ir CPU temperatūra, neviena video karte nerubīsies ārā pie 70 grādiem, jo tā ir normāla temperatūra, daudzām kartēm pie slodzes.

    #230028
    tox3
    Participant

    A man vienalga, jo nav ventilators :p

    #230029
    McAnder
    Participant

    man nodedzis ventilators kartei jau pusotru gadu, i pofig, nekādus zvērus nedzenāju vienīgi veco wc3 šad tad un nekas nekarst.

    #230030
    jonjs
    Participant

    Man un vienam manam kolēģim GrForce 7600 GS (ar pasīvo dzesēšanu) nosvila, abas kartes pilnīgi vienādas. Tādēļ tagad pret pasīvo dzesēšanu esmu uzmanīgs, bet ja runājam par kartes temperatūru, tad 70 grādi celsija tas vēl ir normāli. AUgstāk gan jau slikti.

    #230031
    tox3
    Participant

    nu man arī nesen bija nosvilusi dažas dienas pirms garantijas beigām 😀

    #230032
    zivs
    Participant

    Pamatīgs akmens NVIDIA testeru lauciņā, ka tādu brāķi izdod … Par laimi, man svaigākie draiveri nav prioritāte (neesmu aktīvais geimeris) 🙂

    #230033
    bezolaam
    Participant

    interesanti, vai nvidia kādam arī ko kompensēs

    #230034
    zivs
    Participant

    Tur jau īsti nav ko kompensēt, jo nav jau iespējams pierādīt, ka tieši draiveris ir nosvilinājis karti, nevis kaimiņu Vaģima veidotais softs, vai paša līkās rokas, vai mazā māsiņa, kas ventilatorā iebāza sērkociņu .. 🙂

    #230035
    Jaunzems
    Participant

    zivs wrote:

    Tur jau īsti nav ko kompensēt, jo nav jau iespējams pierādīt, ka tieši draiveris ir nosvilinājis karti

    var gan – apskatoties reģistros,vai tāda proga vispār uz cietņa bijusi un vai ventilatoram ir bijuši kušanas ceļā neiegūti defekti

    #230036
    Mateus
    Participant

    Tieshi taa… suutat kompjus pilnaa komplektaa uz servisu 😛

    Pretim Jums atsuutiis BSA 😀

    #230037
    drunk_lizard
    Participant

    Jaunzems wrote:

    un vai ventilatoram ir bijuši kušanas ceļā neiegūti defekti


    emmm… nuuu…

    blje!

    tu ilgi domaaji plaanpraatinj, lai kautko taadu dzemdeetu?

    #230038
    Wuu
    Participant

    Man 2 gadi GT6200 ventilators apstājies un pox 😀

    #230039
    kaqp
    Participant

    Pašam ir 8800GTS, un visu laiku ir bijušas problēmas ar automātisko dzesi, ja dators nav iztīrīts no putekļiem, tad stabili turās 50 grādi defoultā. Spēlēs 70grādi = restarti. Tādēļ uzliku rivatuner, uzliku 3000RPM[100%] un sēžu ar 30 grādiem, spēlēs 50 un viss ok.

    #230040
    Imhoteps
    Participant

    Vaimanudieniņ! Sanāca laža džekiem, un tad? Liela muiža. ATI driveri kā bija līki no sākta gala, tādi tie arī paliks.

    #230041
    Stat1CX
    Participant

    ATI draiveri vismaz neliek savām video kartēm taisīt pašnāvību.

    #230042
    Wuu
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Liela muiža


    Jā tik tiešām, kas tur tik traks! Maximā pie kartupeļiem jaunas GTX-295 apmēram 3kg pa 300ls paņemšu pff…

    Prātiņbrauc mājās… Un nāc ciemos, es tev iemācīšu kā pariezi uzstādīt ATI draiveri.

    #230043
    grisha
    Participant

    Nevajag skriet katram jaunumam pakalj kaa sunim, tad ar probleemas buus mazaak.

    Ta arii tiem geimeriem vajag. Aaraa ir svaigs gaiss, sniegs. Pacelj rokas, kuri no jums ir shoziem sleepojushi, slidojushi.

    Par ilgiem gadiem ir normaals sniegs, lai izbaudiitu ziemas priekus, nee sniegs traucee. Aizbrauksim labaak uz Zhagarkalnu kur maaksliigais, buus krutaak.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā