Nokia izmetīs menedžerus un pāries uz WP7

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia izmetīs menedžerus un pāries uz WP7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153324
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_9b9f9_1.jpg[/imgl]Jaunais Nokia šefs Stīvens Elops gatavojas veikt drastiskus pasākumus, lai izpestītu kompāniju no dziļās stagnācijas – tā ziņo Wall Street Journal. Tiks atlaisti vairāki vadošie menedžeri (gan vēl nezinām, kuri), un tiks slēgts līgums ar Microsoft par Windows Phone 7 lietošanu uz Nokia tālruņiem.

    Par pēdējo būtu jābrīnās vismazāk, jo S. Elops ir bijušais Microsoft augsta ranga darbinieks – Microsoft Business departamenta prezidents. Jau labu laiku “žurkas pamet grimstošo kuģi” – oktobrī no firmas aizgāja MeeGo izstrādes vadītājs Ari Jaaksi, arī Nokia dibinātā Symbian Foundation vadītājs Lee Williams. Š ā gada martā Nokia pametīs Mobile Solutions departamenta vadītājs Anssi Vanjoki. Kopā ar pēdējo aizies arī mobilo telefonu ražošanas vadītāja Mary McDowell un Nokia Markets direktors Niklas Savander.

    Nokia restrukturizācijas plānu Stīvens Elops publicēs piektdien, 11. februārī.

    Avots

    #261058
    garaisezis
    Participant

    nu labāk jau vareja ņemt talkā android, nevis win mob 7… tas tak vēl trākāks draņķis par 6.5 versiju, tik daudz kad bling bling bet nu sorry, izmēģināju veikalā spaidot uz HTC… fuj…

    #261059
    Crow
    Participant

    Es tak teicu, ka jamiem jāmet miers telefoniem un atkal jāsāk ražot galošas un gumijniekus.

    Ļoti gribas ielikt “ALL ABOARD THE FAILBOAT”, bet tomēr atturēšos 😀

    #261060
    zxcv
    Participant

    Crow wrote:

    Es tak teicu, ka jamiem jāmet miers telefoniem un atkal jāsāk ražot galošas un gumijniekus.


    atbalstu šādu stratēģiju 😀

    #261061
    ggg97
    Participant

    Un kāds jums notā labums, ja Nokia pārstās ražot mt. Mazāka konkurence, augstākas cenas. Uz “secondhenda MT bruņiniekiem” tas protams neattiecas.

    #261062
    buipisLV
    Participant

    Symbian FTW!

    #261063
    Nettwerk
    Participant

    Nu nu, tie kas saka ka WP7 ir suuds un veel suudiigaaks par WM 6.5… Nebuut nav taa, Microsoft iet pareizajaa virzienaa un tikai esmu ar pozitiivu + par Microsoft. Visu cienju, viennoziimiigi neatteiktos no WP7. Tam ir speeks iekshaa un poziicija buus 100% labaaka par Android, taadaa zinjaa, ka Microsoft saviem dzelziem nosaka prasiibas kaadaam jaabuut, lai straadaatu atbilstoshi, nevis kaa Android sasprauzh visaados hlamos, un puse no taam iespeejaam nestraadaa vai ierobezhoti, kas ir ieksh Market un standartaa.

    Un pieziime Buipsim, luugums pamatojumu tavam Symbian FTW… Bez pamatojuma, tas ir tuksh pirdiens okeaanaa.

    #261064
    Evers
    Participant

    Par buipja sacītp varu tikai piekrist. 😀 Tas ir tikai tāds brēciens – “es neko nezinu, man ir symbiānis telefonā un viņš ir kruts, jo man ir simbijānis”. Redz, man arī ir simbiānis, bet es ar varītēm cenšos atturēties viņu saprecināt ar galda stūri.

    #261065
    Imhoteps
    Participant

    Khe-khe! WP7 – sūds? Khe-khe. Nez`, ko lai saku… Ja nu ieteikt apgalvojuma autoram apmeklēt psihiatrijas speciālistu. Patiešam nezinu.

    Par lietu – Nokia + WP7 būs sprādzienbīstama kombinācija, neraugoties pat uz konkurenci no Android un jobzofona puses. Pēdējiem viennozīmīgi iestāsies pasmags bathērts, sevišķi Kupertino. Padomajiet vien – milzīgs, gluži milzīgs Nokia tālruņu tirgus savienojumā ar Windows-way operētāsistēmu… Vienā vārdā – VARENI. Gaidū ar nepacietību, kā attīstīsies notikumi.

    #261066
    Evers
    Participant

    Vispār solis ir gala lietotājam pozitīvs, mironis beidzot tiks apbērēts, bet nekritīs Google ķetnās un izmantos MS lolojumu. Ko mēs no tā iegūstam – gan viena, gan otra OS sajutīs lielāku konkurenci un nāksies viņiem vien izdarīt spiedienu uz programmatūras kvalitāti. Lai iet WP7 noškās. Prieks. 🙂

    #261067
    Imhoteps
    Participant

    Evers wrote:

    ..mironis beidzot tiks apbērēts..


    Ja tas par simbiķi – aizrautīgi plusoju. Sen bij` laiks :warn:

    #261068
    msh
    Participant

    Crow wrote:

    Es tak teicu, ka jamiem jāmet miers telefoniem un atkal jāsāk ražot galošas un gumijniekus.

    Ļoti gribas ielikt “ALL ABOARD THE FAILBOAT”, bet tomēr atturēšos 😀


    Atkrīt. Klucian, tfu, nokian tika atdalīts astoņdesmito gadu otrajā pusē 😀

    #261069
    msh
    Participant

    Ä€, piedošanu, klucian ripuļi atdalījās 1988. gadā, bet klucian galošas 1990.

    #261070
    Evers
    Participant

    Imhotep, jā, par to pašu.

    #261071
    Crow
    Participant

    msh wrote:

    Ä€, piedošanu, klucian ripuļi atdalījās 1988. gadā, bet klucian galošas 1990.


    Jāvelk paralēles ar LR gandrīz vai. Tāpat ņēma un atdalījās un vēl pat piedzīvoja treknos gadus. Bet nu ir vakars uz ezera. Pievienosimies Microsoft! Lai izpestī no dižķibeles 😀

    #261072
    msh
    Participant

    Bet klucians negrimst, bet klucija grimst… Līdzības nav 😀

    P.N. Mēs jau esam maikrosoftam pievienojušies – vai tad nav Microsoft Latvia? 😀

    #261073
    Imhoteps
    Participant

    msh wrote:

    ..vai tad nav Microsoft Latvia? 😀


    Soros-Latvidža točno ir! 😀

    Oftopiks: kāpēc vēl neviens nav ievietojis ss.elvē sludinājumu “Pārdod valsti ar skatu uz jūru. Cena runājama”?

    Skat`, kāds varbūt parakstīsies un ķibelei beigas. 😉 Lai gan viņa sen jau pārdota, dievzemīte-Latvidža. Mums nemanot.

    #261074
    Evers
    Participant

    Bij jau gan kautkad tāds sludinājums zipā vai ss pavīdējis. 🙂

    #261075
    LooNeY
    Participant

    nu kamēr vēl tas reali notiks paies vēl visticamāk gadi 2 tikmēram vēl ražos un ražos noķeles ar symbian un lai izustu no veikalu plauktiem visas noķeles ar symbian vajadzēs vēl kadus 3-5gadus… takā tik atri tas process nebūs 😉

    Njā esmu ar paspaidijis wp7 ko piedavājā HTC galīgi nepatika… varbūt potenciāls ir liels bet kā jau microsoft pusi no potenciāla liedz un tapēc manās acīs ši OS ir viena liela Bling Bling Flashy Flashy… nezinu ka ir ikdienā bet cik paspēlējos nepatika…

    Daudz labāk tīk Andrītis! Vienkāršāks, ātrāks un maniem pirkstiem kkā labāk patīk 😀

    #261076
    Jaunzems
    Participant

    Cik nu ietestēju ^3, tas ir ļoti labs. Bet izcili somu dzelži + perfekta OS = sprādzienbīstama kombinācija, gaidu nepacietīgi! Cerams, ka jau MWC 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā