Nokia pārmetas uz Android izstrādi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nokia pārmetas uz Android izstrādi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #257184
    Crow
    Participant

    Nokia kādreiz ražoja papīru un galošas, tur arī ieguldīja prāvus līdzekļus. Moš laiks atkal pārkvalificēties 😀

    #257185
    Evers
    Participant

    Vai tad Nokia vēl aizvien neražo ripuļus? Vismaz reizēm mana kādu braucam ar Nokia ripuļiem, nezinu cik viņi labi, bet dārgi gan dikti esot.

    #257186
    deivs001
    Participant

    Ir Nokian, bet Nokia gan manijis neesmu.

    #257187
    brikas
    Participant

    Android lietotāji nevar minēt nevienu vērā ņemamu argumentu, kāpēc Android ir tik ļoti pārāks par citām OS?! Tik vien ir- apmierina vajadzības, ātri darbojas… nu a kas vēl? Kāds konkrēts arguments- tie iepriekš minētie ir ļoti stiepjami jēdzieni…

    #257188
    Jaunzems
    Participant

    aplikācijas.

    #257189
    brikas
    Participant

    Jaunzems wrote:

    aplikācijas.

    Kas ar aplikācijām?

    #257190
    Crow
    Participant

    Evers wrote:

    Vai tad Nokia vēl aizvien neražo ripuļus? Vismaz reizēm mana kādu braucam ar Nokia ripuļiem, nezinu cik viņi labi, bet dārgi gan dikti esot.


    # Nokian Tyres − A Finnish manufacturer of tires split from Nokia Corporation in 1988.

    # Nokian Footwear − A Finnish manufacturer of boots split from Nokia Corporation in 1990.

    Jaunzems wrote:

    aplikācijas.


    Bez tām praktiski neko jēdzīgu nevar izdarīt. Bet to meklēšana ir kā rakāšanās pa sūdu čupu, meklējot dimanta flekša ripuli. Pārsvarā gan ar visu rakāšanos sanāk atrast tikai Maximas frisbiju. Andrītis smird. Bet “NoOS” is the best OS.

    #257191
    deivs001
    Participant

    Man, piemēram, ļoti patīk Google integrācija jau tikko atverot tālruni no iepakojuma. Protams, ka daudziem tas ir kā mīnuss, bet man šoreiz nē.

    Tā kā esmu lietojis WM, laikam šobrīd morāli novecojušo versiju – wm5, man patīk ātrdarbība, bet šis ir pat ļoti stiepjams jēdziens, jo neesmu izbaudījis katras OS, ražotāja sniegto “ātrumu”.

    + to var nosaukt par spēļmantiņu, kurai versijas vari pāršūt kā zeķei caurumus, ļauj tev papētīk, kas lācītim vēderā. Ja SE vēl bija manāmas iespējas “pāršūt” os, tad Nokia vai BlackBerry lietotājus nevaru to iedomāties darām. Tie liekas nopietni, konservatīvi cilvēciņi, kam vajag tēraudcietu stabilitāti, nevis iespēju nolikt ikoniņas tā, lai ekrānā būtu ikonu zvaigznītes izkārtojums.

    Bet gan jau, ka galvenie panākumi ir balstīti uz to, ka Google stāv aiz muguras visam.

    Š ī posta redzamajā attēlā arī ir pateikts viss 😀

    #257192
    brikas
    Participant

    deivs001 wrote:

    Š ī posta redzamajā attēlā arī ir pateikts viss 😀

    Protams, Android useri tie “gudrie”, visi citi muļķi 😀

    #257193
    afigel
    Participant

    brikas wrote:

    Android lietotāji nevar minēt nevienu vērā ņemamu argumentu, kāpēc Android ir tik ļoti pārāks par citām OS?! Tik vien ir- apmierina vajadzības, ātri darbojas… nu a kas vēl? Kāds konkrēts arguments- tie iepriekš minētie ir ļoti stiepjami jēdzieni…


    arguments, ka symbina sho 4 meen laikaa buutu sakaaries vismaz reizes 16, kamaa laikaa andriitis nav ne reizi sakaaries – taads neder?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā