Nvidia GeForce GTS 450: lēts DirectX 11 katram!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Nvidia GeForce GTS 450: lēts DirectX 11 katram!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152161
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gt_1.jpg[/imgl]NVIDIA prezentējis jauno grafikkarti Nvidia GeForce GTS 450, kura esot ideāls cenas/veiktspējas apvienojums. Patlaban šī ir lētākā no NVIDIA kartēm ar DirectX 11 atbalstu. Par bāzi lietots Fermi-čips GF106, kuram grafikas procesoru skaits samazināts līdz 192. Atceramies, ka flagmanim GTX 480 to ir 480 – tas, protams, nozīmē ne tik spožus rādītājus. Tomēr jaunā videokarte daudz mazāk karsīšot, būšot daudz lētāka, bet tomēr spēšot nodrošināt visu DirectX 11 spēļu spēlēšanu uz 1680×1080 displeja – tā NVIDIA.

    Arī citos lauciņos GeForce GTS 450 ir zināmā mērā apgraizīta. Piemēram, atmiņas josla būšot vien 128-bit plata, toties videoatmiņa GDDR5 tipa, 1 GB, ar 1800 MHz taktēšanu. GPU taktsfrekvence sastāda 783 MHz, bet plūsmas procesoriem – divreiz vairāk. Maksimālais energopatēriņš nepārsniegšot 106 W, un tas nozīmē, ka nekāda papildbarošana nebūs vajadzīga.

    Kompānija apgalvo, ka Nvidia GeForce GTS 450 veiktspējas pilnīgi pietikšot 3D Blu-Ray atskaņošanai.

    Ražotājfirmām ir atļauts pielietot savus konstruktīvos risinājumus – plates, dzesētājus, un tas nozīmē, ka drīzumā varētu parādīties ļoti daudz šīs videokartes versiju. Vēl jo vairāk, ka NVIDIA noteiktā mazumtirdzniecības cena 129 eiro ir gana pievilcīga.

    Standartā Nvidia GeForce GTS 450 ir 2 DVI izejas, un viena HDMI.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_91110gts450_1.jpg[/img]

    NVIDIA mājaslapa

    #247580
    Crow
    Participant

    samurajs wrote:

    Maksimālais energopatēriņš nepārsniegšot 106 W, un tas nozīmē, ka nekāda papildbarošana nebūs vajadzīga.


    Dzzzzz… PCI-E standarts paredz max. 75W bez papildu barošanas. Un GTS 450 ir 6-pin konektors by design.

    Enīvej, izskatās, ka zaļie beidzot ir izvilkuši galvas no pakaļas un abi Fermi mainstream varianti (šis un GTX 460) ir tīri lietojami.

    #247581
    Stat1CX
    Participant

    Par to papildus barošanu tiesa, mana hd 3850 patērē nedaudz zem 100 w un viņai ir papildus barošanas vads. Maksimums ko PCI-E slots var nobarot ir 75W.

    #247582
    Wuu
    Participant

    Vienīgā problēma ka iespējams uz decembri būs jaunās sērijas ATI kartes :] Bet tie tik tagad atmostas…

    #247583
    jonjs
    Participant

    Ja runājam par patērēto jaudu, tad man bija tas gods vai otrādi, savā laikā nopirkt (dulluma pēc) GTS 250. Vispār jau es pēdējā laikā ar spēlītēm īpaši neaizraujos (un pirku tikai tādēļ, ka bija nosvilusi GTS 76000), bet tas 250 -tais varot rīt pat līdz 240 W -tiem.

    Traki gan.

    Tā kā šajā rakstā pieminētais agregāts tīri vai cilvēcīgi attiecas pret enerģijas patēriņu.

    #247584
    Crow
    Participant

    Joņa, tev tavs Ubuntu drīzāk rij tos 240W. Un prasa trīsfāzu 380V barošanu… un es domāju, ka cilvēks tomēr reizēm domā par to, ko viņam tantes tirgū stāsta… a nē 😀

    #247585
    jonjs
    Participant

    Crow wrote:

    Joņa, tev tavs Ubuntu drīzāk rij tos 240W. Un prasa trīsfāzu 380V barošanu… un es domāju, ka cilvēks tomēr reizēm domā par to, ko viņam tantes tirgū stāsta… a nē 😀

    Nu, kas tā par modi aplikt manu mīļo Ubuntu? 😀 Un apšaubīt manas nu varbūt ne tik ļoti attīstītās, bet tomēr spējas uzspiest iekš GOOGLE “GTS 250 Power Cosnumption”. Tā pat es uz ubuntu izņemot CS 1.6 vai Urban Terror neko nespēlēju, kas ir visnotaļ maz prasīgas spēlītes priekš GTS 250, neskatoties uz to, ka tās tiek kurbulētas uz Ubuntu.

    Lūk linki un tie nav vienīgie, kur es esmu to lasījis, ka full load mode -ē varot līdz 240 W patērēt GTS 250.

    https://www.tomshardware.com/reviews/geforce-gts-250,2172-10.html

    https://www.techpowerup.com/reviews/galaxy/geforce_gts_250_1_gb/27.html

    #247586
    Crow
    Participant

    TechPowerUp wrote:

    In order to characterize a video card’s power consumption, the whole system’s mains power draw was measured. This means that these numbers include CPU, Memory, HDD, Video card and PSU inefficiency.


    IRL testā sanāk diezgan grūti nomērīt, cik ēd kāds konkrēts pribambass.

    #247587
    jonjs
    Participant

    Man atkal likās, ka tu vienkārši palaid muti, nevietā 🙂

    Un tās jau ir tavas problēmas.

    Kādēļ tu domā, ka es nevarētu būt Slackware vai Gentoo Linux useris? Bet kamdēļ man tas, ja var var vienkārši lietot Ubuntu?

    #247588
    Kon
    Participant

    Jo tev ir smirdīgs ubuntu logo avatarā

    #247589
    jonjs
    Participant

    Niideejs wrote:

    Jo tev ir smirdīgs ubuntu logo avatarā

    Vai tas ir aizliegts?

    Starp citu Nīdēj, ko tu pīpē labāk pastāsti.

    Starp citu “… smirdīgs logo …” tas ir interesants izteiciens.

    #247590
    brunis
    Participant

    Diezgan pievilcīga cena tai kartiņai ,hmm.. Interesanti ,kad varēs nopirkt ??! :p Tieši ,kā, meklēju lētu ,bet labu kartiņu.. 😀

    #247591
    shb-
    Participant

    Izskatās pēc diezgan pavārgulīgas kartes, bet gan jau tādi buzzvārdiņi kā `1GiB VRAM`, `DX11` un `fermi` nepievils. Labāk nedaudz piekrāt un grābt to pašu 460o, ja skatāmies NV virzienā.

    #247592
    Crow
    Participant

    Buļļa sūds, Joņa. Ar to teicienu par mutes palaišanu pats tu lec augstāk par pakaļu un nevietā. Sk. reliģijas topiku: citādi normāli cilvēki kļūst aizkaitināti un citādi kā trompetēti, kad viņu elki tiek kaut kā noniecināti, mhhh…

    Būū, man ir jauns avatards! Windows, Windows über alles!®

    #247593
    jonjs
    Participant

    Crow wrote:

    Buļļa sūds, Joņa. Ar to teicienu par mutes palaišanu pats tu lec augstāk par pakaļu un nevietā. Sk. reliģijas topiku: citādi normāli cilvēki kļūst aizkaitināti un citādi kā trompetēti, kad viņu elki tiek kaut kā noniecināti, mhhh…

    Būū, man ir jauns avatards! Windows, Windows über alles!®

    Nu nezinu kā tur ar tiem elkiem. Es lietoju ubuntu un zināmā mērā to arī parādu (IT vietne kā nekā, lielu gurdrību, lai lietotu ubuntu nevajag, bet nu tomēr es to lietoju).

    Vai tas būtu mans elks? Vai esi pamanījis, ka es kādā veidā noniecinu kādu, kas lieto ko citu? Kā personu?

    Runa jau vispāŠ— bija par Video kartēm, bet tu nez kādēļ apšaubīji manas prāta spējas un nez no kurienes rāvi manu saikni ar vecām tantēm un to visu vēl turklāt paralalizēji ar Ubuntu.

    Bija reiz tāda parodija par OĻEGU, vienā no LNT raidījumie un Oļegs teica:

    “Tu nepalaid muti kā vilkšu ar muguru bortā :D”.

    https://www.youtube.com/watch?v=PWA8OVewL7c&p=B6D5E68F8627E4E3&playnext=1&index=21

    Žēl, ka tev ar to humoru švaki. Bet kā izrādās uz mutes palaišanu tu patiesi naskssss 🙂

    #247594
    Crow
    Participant

    Jūū, man ar humoru reāli garām. Neviens manu apgaroto, bet akurāt humora ziņā apdalīto būtni nesaprot un tāpēc es tā uzvedos 🙁

    Apšaubu tavas lasīt spējas. Par tiem 240 vatiem jau noticēt ir diezgan padumji, turklāt vēl beigās izrādās, ka paša dotajā linkā rakstīts, čezahreņeto. Tieši par to tev akūta nūja sejā, kā varbūt sacītu Oļegs Vaļerovičs… jā, tas pats.

    Bet virtuāli kautiņi IT portālos (un ne tikai) par labāko OS, browseri, pleijeri (kedām, slidām, kefīru vai rūgušpienu) ir normāla parādība. Jebkāda reakcija uz šo izraisa vienīgi pretreakciju. You marinate with that, my young padawan.

    Ok, atpakaļ pie tēmas, pēc reklāmas pauzes…

    #247595
    Tmkks
    Participant

    Tā video karte izskatās pēc kaut kāda automātiskā burkānu smalcinātāja.

    Nav nekas labāks par šo summu no AMD puses?

    #247596
    nameisis
    Participant

    5770/5750

    #247597
    nevertell
    Participant

    A cena ir starp 5750/5770, bet veiktspēja zemāka par 5770 bišku. Pārsvarā jau līdzinās 5750. BET IR LĒNÄ€KA PAR GTS 250, vismaz dx10 spēlēs, kā krīze.

    #247598
    root
    Participant

    Ubuntu ir mēsls. Tā pat, kā Windows. Diskusijas beigas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā