Opera 10.50 – «uz izķeršanu»

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Opera 10.50 – «uz izķeršanu»

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 91 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #229835
    Evers
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    turbo režīms gan tāds smieklīgs 😀 uzliekot x4 attēlu kvalitāte nu vispār ir sūdīga!

    Tas gan, Turbo serveri bieži nokarās un neiet vispār, vai pat iet lēnāk kā bez turbo. Darbā 128 kilobiti, tur pamatā lietoju operu, bet žēl ka tubo niķojas.

    #229836
    tox3
    Participant

    Mobilās versijas lēni velkas uz priekšu ar attīstību 🙁

    #229837
    daGrevis
    Participant

    Nu tad būs “jāiepazīstās tā tuvāk” ar “Rolce Roys”… 😀

    #229838
    80MXM08
    Participant

    bezolaam wrote:

    pat es pēc īlgiem gadiem novilku operu un uzliku darbā kā otro pārlūku. tīri grlīts un dažas interesantas jaunas fīčas, piemēram iezūmot var līdz 1000% (ff tik daduz nevar), arī speed dial lapu var kustomizēt, ielikt backgroundu utt.


    lol nahuj kkas jāzūmo??? akls esi?

    #229839
    vincister
    Participant

    Uzkrāvu uz W7 sistēmas (apgreidojos no 10.10). Patīkami. -1 rinda (titlebar) = vairāk vietas lapai. Kompaktais menu arī tāds pārdomātāks. Jūtami veiklāk darbojās, peacekeeper testa rezultāts arī ievērojami uzlabojies.

    #229840
    _Mo3_
    Participant

    lilmoder wrote:

    _Mo3_ wrote:

    turbo režīms gan tāds smieklīgs 😀 uzliekot x4 attēlu kvalitāte nu vispār ir sūdīga!


    Neizskatās, ka Tu saproti kādām situācijām Opera Turbo ir domāts.

    lieliski saprotu, man gan viņš nešķiet īpaši jēdzīgs, jo reti kuram mūsdienās nav internets ar normālu ātrumu, lai būtu nepieciešamība ekonomēt uz trafika rēķina!

    #229841
    lilmoder
    Participant


    #229842
    zivs
    Participant

    Š ķiet, ka par to Turbo iespēju bija kaut kādas runas, ka tas ir vairāk paredzēts amerikāņiem (ticiet vai nē, bet tur vēl attālākos ciematos/miestos vispār ir kaut kas līdzīgs iezvanpieejām – pazīstami iz spēļu komūnām džeki tā stāsta, ka esot pat tā, ka uz visu ciematu ar ~200 cilvēkiem tajā, ir bezmazvai tikai 10 vietās tā iezvanpieeja ievilkta. Vienkārši neesot citu alternatīvu), kāpēc arī tie Turbo serveri arī atrodas laikam tikai ASV teritorijā. Eiropā jau nu stabili vairs nav tāda problēma kā lēns internets (ar to domāju – iezvanpieejas), kāpēc arī varbūt pie mums tas strādā tā … lēnāk.

    Es neesmu par to drošs, bet ko tādu es pa ausu galam biju padzirdējis. Varbūt arī kļūdos. :lala:

    #229843
    lilmoder
    Participant


    #229844
    Svens
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    lilmoder wrote:

    _Mo3_ wrote:

    turbo režīms gan tāds smieklīgs 😀 uzliekot x4 attēlu kvalitāte nu vispār ir sūdīga!


    Neizskatās, ka Tu saproti kādām situācijām Opera Turbo ir domāts.

    lieliski saprotu, man gan viņš nešķiet īpaši jēdzīgs, jo reti kuram mūsdienās nav internets ar normālu ātrumu, lai būtu nepieciešamība ekonomēt uz trafika rēķina!

    Par mobilo internetu, kam ir lejupielādes daudzuma ierobežojums laikam neesi dzirdējis (LMT, TELE2, Bite, Triatel). Neizskatās, ka tomēr lieliski saproti.

    #229845
    Maris77
    Participant

    Latviski vēl ar vien nav?

    #229846
    samurajs
    Participant

    Maris77 wrote:

    Latviski vēl ar vien nav?

    Ir. Bet tikai kādai tur 9.50 versijai. Viņi tik ātri cep augšā jaunus laidienus, ka nevar spēt papildināt/koriģēt tulkojumus.

    #229847
    rajah
    Participant

    vincister wrote:

    Aww. Linux’am vēl nav.


    https://my.opera.com/desktopteam/blog/2010/03/02/windows-10-50-is-released#comments

    for UNIX neder?

    https://snapshot.opera.com/unix/snapshot-6240/

    Loading wrote:

    Vienīgi Youtubā šī versija nedaudz iebremzē :/


    pie vainas varētu būt vecs Flash

    aizej uz http://www.adobe.com un uzliec (iepriekš aizverot pārlūkus) jaunāku Flash plugin

    drunk_lizard wrote:

    patiesiibaa operai cepuri nost. visas juusu, grjobannie firepoksisti, iecieniitaas “fiicjas” tiek zagtas tiesji no operas :>

    operu lieto cilveeki, kuri zina ko grib un kuriem uzspljaut uz modi.


    pilnīgi piekrītu

    Professor35 wrote:

    uzinstalēju sev Operu 10.50 portable


    portable versijas instalē???? kopš kura laika?

    elvisburdajs wrote:

    Tomēr žēl ka arī stable 10.50 operai skrullējot pa kādu flash saturu viss izsmērējas..


    iedod precīzu adresi tam flašim lai varu redzēt kur kas izsmērējas. personīgi neko tādu neredzu uz daudziem datoriem. un tā arī varētu būt augstāk minētā veca Flash versija

    _Mo3_ wrote:

    turbo režīms gan tāds smieklīgs 😀 uzliekot x4 attēlu kvalitāte nu vispār ir sūdīga!


    priekš tam jau tas ar ir TURBO režīms, lai cilvēki ar lēnajiem pieslēgumiem, ar mobilajiem internetiem kaut cik varētu kaut ko redzēt

    ============================

    Ja kāds tomēr interesējas par reklāmas bloķēšanu – lasam – https://ruzanow.ru/page.php?6

    #229848
    Wuu
    Participant

    Viennozīmīgi ātrāks par FF, bet tās reklāmas un gļukojošais flašs ak dievs…

    Nepielāgojas pie Windows classic tēmas, bet uzbāžas ar savu emo izskatu. Kas ir viennozīmīgi tracinoši.

    Neērta rīku josla, kas protams dod pāris pikseļus lapai.

    Par bookmark menu komentārus neizteikšu (savādāk nomētās mani ar tomātiem un sauks par valsts ienaidnieku).

    Ja pierod noteikti labs pārlūks, bet izteiktu fīču vai kādu citu labumu nesaskatu. Un kur nu vel saukt pārāku par citiem pārlūkiem.

    Skaidri var redzēti ka dažiem indivīdiem ir izteiktas komplikācijas ar FF esamību, kā interneta pārlūku etalonu.

    #229849
    Jaunzems
    Participant

    Wuu wrote:

    bet uzbāžas ar savu emo izskatu.


    tev piestāvēs 🙂 tiem, kam nepiestāv, https://my.opera.com/community/customize/skins/

    #229850
    Imhoteps
    Participant

    Wuu wrote:

    ..izteiktu fīču vai kādu citu labumu nesaskatu..


    Vakar Rīgas zoo mēģināju diskutēt ar šimpanzi par Mocartu. Š impanze mani nesaprata.

    Wuu wrote:

    ..FF kā interneta pārlūku etalonu..


    Hmm… Smieties? Raudāt?

    #229851
    rajah
    Participant

    tiem kas brēc ka apdare esot milzīgi liela, noderēs šī, tieši netbookiem domātā apdare

    https://my.cn.opera.com/community/customize/skins/info/?id=9261

    Wuu wrote:

    Viennozīmīgi ātrāks par FF, bet tās reklāmas un gļukojošais flašs ak dievs…

    Nepielāgojas pie Windows classic tēmas, bet uzbāžas ar savu emo izskatu. Kas ir viennozīmīgi tracinoši.


    gļukojoš flašs – kas pie velna ar to ir domāts? kurā vietā? precīzas adreses nevis prastu bļaušanu Š URP!

    Emo izskats? ak Dievs, ko kaprīzējies pats kā tāds emo? Pat paņemot pārslēgt Operai Windows tēmu viss izskatās ļoti labi. Nu gan cilvēkiem gaume :lala:

    #229852
    zivs
    Participant

    Palasot wuu komentārus nevar saprast – smieties vai raudāt? Netaisos dzīt fleimu vai vispār strīdēties par tādām lietām, bet nu kamŠn, pēdējais wuu komentārs ir truluma kalngals. Var redzēt, ka neesi īsti lietas kursā, ko Opera var un ko nevar … Es pat teiktu, ka nevis mums ir problēmas ar FF kā (par šito es smējos) kā pārlūku etalonu, bet tev ar citiem pārlūkiem, kas visu laiku ir soli priekšā tavam “etalonam”.

    :lala:

    Pie tēmas

    Unix versijai (pre-alpha tā tagad ir?) ir viena maza kaite – viņā patlaban izskatās, ka speciāli ir nogriezta Flash izmantošanas iespēja, kā arī pēdējais laidiens satur stipri padaudz dažādas kļūmes (neesošs mūsu (un ne tikai) valodas atbalsts, piemēram), kāpēc tā vēl nav tā īsti lietojama ikdienā. Onkuļi gan sakās, ka to drīzumā labošot un stipri iesprings uz pilnvērtīgu Mac/Linux versiju izstrādi. Jācer, ka tas nenotiks ar pāris mēnešu nokavēšanos.

    #229853
    Evers
    Participant

    Pilnīgi piekrītu Wuu, ātrums labs, bet grāmatzīmju sistēma un vidējā klikšķa iztrūkums tik daudzās vietās, vēl joprojām atbaida. Par addoniem.. nu labi, Bentlijs ir un paliek Bentlijs. Es labāk ķūnēju savu opelīti. 😀

    #229854
    tox3
    Participant

    Vidējais klikšķis man darbojas.

    Pie grāmatzīmēm var pierast.

    No šī gada sākuma sēžu uz operas

    Galvenā priekšrocība, priekš manis ir opera link, jo ir ir vairāki datori un telefons ar wifi

    un ff man īpaši nepietrūkst, jo ar addoniem īpaši neaizrāvos un

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 91 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā