palīdziet atrast kur WMware playrer ir comand rinda :)

Sākumlapa Forumi Saites un Pamācības Web un Programmu pamācības palīdziet atrast kur WMware playrer ir comand rinda :)

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150086
    migors
    Participant

    Sveiki, uzliku wmware un joomla jumpbox arlinuksu. Tagad mēģinu uzinstalēt phpmyadmin un tam ir nepieciešams linuksa konsolē ievadīt sudo komandas. Bet velns arārā es nevau atrasts kur tam wmware ir konsole. Lūdzu palīdziet ja kāds zina. Izmeklējos visos iespējamajos forums bet nekādas atbildes nav. jumbox forumā ir tikai rakstīts ja gribi uzinstlaēt tad lieto komandas,

    ja izklausos pēc auna tad sorry. Bet nu galīgs noobs es neesmu pagājušo gad liku linuksu uz Play station 3 un tur ar komandām bija jādarbojas 🙂 toreiz galā tiku

    #219636
    UnderV
    Participant

    Nedaudz uzmetu aci tam JumBox brīnumam. Tu esi izlasījis instrukciju (https://static.jumpbox.com/README/README-joomla15.txt)?

    Īstenībā tev ir jādabon IP adrese un pie tās jāpieslēdzas, lai izveidotu lietotāju tam virtualizētajam Ubuntu 8.04.

    Cik var noprast, tad no tā JumpBox administrācijas štrunta var piekonfigurēt ssh pieeju (tā būs tava konsole).

    Es gan neieteiktu kļūt atkarīgam no šāda veida projektiem. Labāk paņem bezmaksas VmWare serveri, uzstādi to, novelc Ubuntu (vai citu mīļu distro), uzinstalē to VmWare serverī un uzstādi Joomla.

    Nekas sarežģīts tas nav – aizņems labi ja 30 min, lēnām dzerot kafiju.

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā