Par web lapu izveidi un to cenam… Kadas tas ir?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Par web lapu izveidi un to cenam… Kadas tas ir?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156047
    Mozus
    Participant

    Sveiki biedri tavarishi ;>

    Gribeju pajautat kadas cenas tagad iet pilna web lapu izveide komercialiem nolukiem.

    Runaju ar pazinu, jo gribeju izveidot lapu, taka pasam zinasanu nekadu nav par to versos pie pazinas…

    Un luk ko vins pastastija par cenam kuras vins nosauca par sviestmaizi.

    CMS : 600-700 Ls

    Dizains – 400-600 LS

    Slaisosana vai kautkas lidzigs , interesants vards bija (pirmo reizi dzirdeju) – 200-300 Ls

    Logo – 100 Ls

    Vai sis cenas ir tiesam sviestmaize, vai ari man vienigajam liekas taka mazliet par augstu?

    Web doma bija kas lidzigs interneta viekalam.

    #282887
    Eric
    Participant

    Tevis nosauktās cenas ir +/- vidējais, ko par “interneta veikalu” paprasīs +/- nopietns web kantoris.

    Protams, var dabūt arī lētāk vai dārgāk.

    #282888
    Foxsk8
    Participant

    Cenas ir normālas, vidēji arī ar tādām notiek normālu projektu izstrāde, vienalga vai tas ir uzņēmumu mājas lapa, vai arī interneta veikals.

    Š ādas cenas būs pie jebkura web kantora, izņemot web aģentūras lielās.

    Varu iemest dizaina izstrādes un griešanas vidējo cenu:

    1. Unikāls dizains, piemēri iekš idea-lab.lv (Dizainers ar kuru es sadarbojos)

    Pamatlapas noformējums, kopējais stils, pirmā lapa: no 200 Ls

    Katra nākamā projekta unikāla iekšlapa, piemēram produktu skats, testa lapa, kontaktu lapa, dokumentu saraksti, etc, katra lapa 30 Ls

    2. Dizainu griešana

    Pamatnoformējumus, index lapa, kopējais stils: vidēji kāds projekts no 30 – 50 Ls

    Katras unikālas iekšlapas izveidošana, sagriešana, mazapjoma dizaina lapām no 15 Ls, lielākam apjomam 20 – 25 Ls.

    Pie aģentūrām vai citiem kantoriem šis cenas varētu būt augstākas.

    Mans uzņēmums sniedz pakalpojumus tieši PSD, jeb dizainu griešanas jomā lielajām web aģentūrām kā mediaparks, ithouse un citām, kā arī ir privāto klientu loks, dizaineri, kā arī ārzemju pasūtījumi.

    Ja rodas interese, vai kādi jautājumi saistībā ar web izstrādi, droši raksti šeit PM, vai arī uz e-pastu: [email protected]

    #282889
    web33
    Participant

    Jā,jā klausi tālāk tos masterus

    #282890
    daGrevis
    Participant

    > Vai sis cenas ir tiesam sviestmaize, vai ari man vienigajam liekas taka mazliet par augstu?

    Viss ir normāli.

    #282891
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jap, tieši tādas arī ir aptuvenās mājas lapas veidošanas izmaksas. Plus vēlāk ir jārēķinās ar izdevumiem mājas lapas uzturēšanas jautājumā. Ja tas ir internetveikals, viens no piemērotākajiem variantiem varētu būt Virtālais Serveris. Vairāk informācijas par VPS – hostnet.lv

    #282892
    Atlets
    Participant

    Logo – 100 ls.. nu tur vienkārši super duper logo jābūt 🙂

    #282893
    shady
    Participant

    Logo, kurš tapa 30 sekundēs, noteikti noplēsa arī vairāk nekā 100 LS:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=h7PjFElLHsE&feature=youtu.be[/youtube]

    Logo ir firmas zīme, var teikt – kāds logo, tāda firma. Par to arī ir jāmaksā.

    #282894
    daGrevis
    Participant

    Tas, ka logo nav sarežģīts jau nenozīmē, ka tas nav unikāls, oriģināls un patīkams.

    #282895
    shady
    Participant

    Video nebija likts ar domu, ka par to ir jāpaņirdz – par to drīzāk vajag aizdomāties!

    Līdzīgi var piesaukt piemēru: tu aizej pie klienta, pačakarējies 10min un paprasi baigo piķi. Klients neizpratnē, tik ātri un tik dārgi? Atbilde ir sekojoša – tev labāk no tā, ka es čakarētos 5 dienas un paņemtu tikpat daudz?

    => Par profesionalitāti ir jāmaksā.

    #282896
    Aldis
    Participant

    Piekrītu shady par domu. 🙂 Jap, man tā bieži ir, 5 minūtēs izdaru visu ko, un tad arī paprasu summu. 🙂 Ir cilvēki kas tiešām neizpratnē sāk domāt ka neesmu izdevīgs… Bet, vai tiešām? Piemēram ar datoru remontu – šad tad nevajag neko pārinstalēt utt.. bet vajag atrast iemeslu kas nojucis un salabot. Tā lai viss strādā kā strādājis. Nepazūd ne faili, ne uzstādijumi, tas vērtīgāk tomēr, nekā atnāktu kāds lētais students, paņemtu disku, visu nonestu pa nullēm kā vienmēr iemanijies, un uzinstalētu svaigu winduci! 😀 Tas pāris minūšu vietā aizņemtu 3h, un varbūt pat ne pilnvērtīgi pabeigts. [atceramies manu vārda brālo ob1 kuram 2ned instalācija bij perfekta instalācija, un nekā savādāk]

    Un jā, kāpēc gan jautā vai cenas ir normālas?! Ir normālas! Kāpēc gan programmētājs jānoliek zemāk kā gatera strādnieks kurš dēļus kubos zāģē tā pat kā koders taisa katru attiecīgo moduli mājas lapai?! Vai tiešām darbs ir mazvērtīgāks!?

    Protams, pa 50ls es, vai tik pat labi foxis var uzbliezt defaultu opencart internāt veikalu, nomainot kaut kādu templaitu no neta, un neko vairāk! 🙂 Bet vai tu ar to būsi mierā?! Kur vēl uzturēšana?! Pēc tam nebrīnies ja jautāsi izstrādātājam tālāku supportu, Tevi dēt pasūtīs, un dabūsi vien atkal maciņu atvērt lai maksātu vēl un vēl, kādam kas remontēs visu to būdiņu tālāk.

    #282897
    Anonīms
    Neaktīvs

    Piekrītu Shady un Aldim! Bieži nākas dzirdēt kāpēc tik dārgi utt., bet vai tad nav tas teiciens – skopais maksā dubultā 🙂

    #282898
    Nelabojams
    Participant

    Man allaž prātā kāds vecs topiks no sen izietiem angļu valodas kursiem.

    Proti, kaimiņš-automehāniķis salabo otram kaimiņam neejošo mašīnu un par 10 minūšu darbu paprasa 50 mārciņas. Tas otrs neizpratnē – sak, tev tur tikai 10 minūšu darbs un tu prasi 50 mārciņas!!! Uz ko šams atbild – tu man maksā ne jau par to, ko es izdarīju, bet par to, ka es zinu, ko jādara!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā