Peles gļuki iekš Full HD

Sākumlapa Forumi Software Windows Peles gļuki iekš Full HD

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160568
    RicoPico
    Participant

    Saskāros ar visai nesmieklīgu problēmu.

    Bija man 4:3 monitors ar natīvo izšķirtspēju 1280×1024 – viss darbojās like a charm!

    Nomainīju šo monitoru pret 16:9 ar 1920:1080

    DVI vietā tagad tiek izmantots HDMI

    Un līdz ar izšķirtspējas maiņu sāka lagot pele- no pakutināšanas brīža līdz reālam fīdbekam uz monitora paiet ievērojamas sekundes desmitdaļas. Mianot ekrāna izšķirspēju uz zemāku- lagošana samazinās vai izzūd pavisam.

    Kā piespiest peli draudzēties ar full HD izšķirtspēju- tā lai nekas nelagotu?

    Dzelzis:

    VGA – GTX 650 Ti (Zotac, pirkts Dateksā)

    Pele – Xeon Ozone (wired, gold plated connector, God blessed USB)

    Monitors – 36 collu LG TV (Vienīgā nianse- jā, tas ir televizors)

    OS – win7 Ultimate

    Dualcore CPU, 4 GB RAM, SSD boosted OS.

    Sistēmas vidējā noslodze – 97% patērē System Idle. Ar RAM patēŠ—iņu zem 1 GB

    Starp citu, mēģināju pieslēgt PS2 peli- lagoja vēl trakāk.

    #314186
    Crow
    Participant

    Viennozīmīgi jānes viss uz Dateksu besīt ārā ar “man nejiet! blūskrīni! slikts fps!!!one1one!”.

    Domājams, ka tā ir teļļuka input lag vaina. Jo augstāks resolution, jo tam nabagam ilgāks laiks paiet, līdz *tu redzi* jauno attēlu, lai gan kompis pats ir laicīgi izprocesējis. No bug, won’t fix.

    #314187
    nevertell
    Participant

    Teļļukam nav kkādi 100hz/super-duper-herzu mouds ? To vajag izslēgt, ja ir.

    Un telezoram nav compiter-mode ? Ja ir, to vajag ieslēgt.

    Un visus post-processing bulšitus vajag izslēgt. Tas ir tas, kas uztaisa tev to input lag’u.

    #314188
    RicoPico
    Participant

    Varu, protams, rādīt ar pirkstu uz “Input Lag”, un saukāt viņu par lopu, bet mani nedaudz izbrīna fakts, ka piejūdzot PS2 peli- lags manāmi palielinās, nevis samazinās- kā es to biju gaidījis. Attiecīgi, man daļa aizdomu tomēr krīt nevis uz TV bet PC. Vai var tā būt, ka iekš PC kaut kur izveidojies BottleNeck un vienkārši nevelk Full HD? Lai gan specene it kā nav no švakajām. Ja nu vienīgi diezgan pasenais Core2Duo uz LGA775, ar kuru līdz šim problēmu nav bijis.

    Televizora menu izrakņāju, bet neko prātīgu tur neatradu. Nav ne PC mode, ne Hz korektēšana. Vienīgi televizora aizmugurē ir 3 dažādas HDMI ieejas: ARC, Standarta un MHL. Bet visos trijos caurumos pele uzvedas vienādi. Pašlaik esmu piespraudies uz MHL.

    Starp citu, ar klaviatūru ir tieši tāds pats inputa dīlejs.

    #314189
    RicoPico
    Participant

    Solved.

    Principā tas, ko teica Nevertell. Vajadzēja tik rakt…

    Game Mode – specifically for gaming supposed to help reduce motion lag, but it may still noticeable. This setting turns off the TruMotion feature and is best for gaming. (even though there are still many drawbacks).

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā