Pētam Nokia 5500 Sport

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Pētam Nokia 5500 Sport

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145702
    Foxsk8
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080127181520874.gif[/imgl]Lielisks mobilais tālrunis sportiskiem gan aktīviem cilvēkiem. Š is jaukais telefons ir veidots no nerūsējoša tērauda korpusa, kas telefonu pasargā no triecieniem, putekļiem un pats galvenais, no mitruma. Telefons ir ūdensizturīgs. Š ī telefona funkcijas ir apbrīnojamas. Viens no kompaktākajiem firmas “NOKIA” mobilajiem tālruņiem. Iekļauj sevī lielisku mūzikas atskaņotāju, sporta režīmu, kas viegli ļauj lietot telefonu arī nodarbojoties piem. īsziņu rakstīšanu, spēles spēlēšanu, fotogrāfēšanu un daudz ko citu. Mūzikas bibliotēka, ļauj viegli un ērti sakārtot Jūsu iemīļotākās dziesmas gan pēc žanra, izpildītāja, albūma. Ļauj meklēt visas dziesmas, kas atrodas telefona atmiņā kā arī meklēt dziesmas atmiņas kartē, šādā veidā iegūstot lielisku rezultātu, neatkarīgi kurā vietā atrodas mūzikas faili, mēs tos varēsim atrast un klausīties. Nākošā ļoti patīkamā Nokia 5500 Sport telefona kamera ir ar 2 megapikseļu izšķirtspēju, kura ļauj gan uzņemt fotoattēlus, gan filmēt video klipus. Fotokamera ir apgādāta ar 4 kārtīgu tuvinājumu, piedāvā vairākus fotogrāfēšanas un filmēšanas režīmus, ļauj izvēlēties kvalitāti, iespēja uzlikt arī laika atskaiti. Bildes izmērs sasniedz 1600X1200 attēla izšķirtspēju. Protams telefons ir apgādāts ar Bluetooth un Irda datu pārraides iespējām. Komplektācijā ietilpst arī USB savienotājs, kuru var ļoti ērti izmantot, lai savienotu mobilo tālruni ar personālo datoru. Lieliskas failu pārvaldības, programmu, instalācijas funkcijas. Š āds mobilais tālrunis vēl ir aprīkots ar sensorjūtīgiem uztvērējiem. Atskaņojot kādu dziesmu divas reizes viegli pieskaroties labajam telefona sānam varam pārslēgt nākošo dziesmu, pieskaroties telefona kreisajam sānam varam pārslēgt iepriekšējo dziesmu. Pieskaroties viegli telefonam pa vidu, varam apturēt mūzikas atskaņošanu vai arī to atsākt atskaņot. Telefonā ir iekļauta interesanta spēle, kurā bumbiņa jāvada nevis spiežot telefona pogas, bet gan kustinot pašu telefonu, diezgan interesanti. Š is tālrunis atbalsta arī Macromedia Flash pleijieri, kurš spēj atvērt Flash failus (spēles, klipus, animācijas). Protams šis telefons ļauj Jums pašiem instalēt jaunas programmas, spēles, noformējumus un citas lietas. Lai nebūtu jāskumst klusumā un garalaicībā, telefonā ir iebūvēts FM radio, kurš ļauj atskaņot kādu no Jūsu iecienītākajām raidstacijām. Nu ko vairāk piebilst, tas ir jāizbauda katram pašam. Š ādu aparātu lietoju no 2 maija un esmu apmierināts. Mans vērtējums NOKIA 5500 Sport ir 8 balles.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080127181555698.jpg[/img]

    Citas telefona funkcijas

    Pamatfunkcijas

    * Ä€trās pārslēgšanas taustiņš, kas nodrošina ātru tālruņa, mūzikas atskaņošanas un sporta režīmu pārslēgšanu, izmantojot vienu taustiņu

    * Nerūsējošā tērauda korpuss, kas pasargā tālruni no triecieniem, putekļiem un ūdens

    * Telpiskais sensors, kas nodrošina skārienkomandu izpildi mūzikas atskaņošanai vai balss norādījumiem sporta aktivitāšu laikā

    * Tekstrunas iespēja*, kas ļauj skaļi nolasīt īsziņas un nodrošina balss norādījumus sekošanai sporta aktivitātēm

    * Sekošana sporta aktivitātēm, kas nodrošina sporta nodarbību pārraudzību un sniedz informāciju par treniņu, ātrumu un attālumu, kā arī par veiktajām darbībām un patērētajām kalorijām

    * Izcila skaņas kvalitāte, izmantojot Nokia sporta mikrofonaustiņas

    * JAUNUMS modelim Nokia 5500 Sport Music Edition: iespēja izmantot microSD kartes ar ietilpību līdz 1 GB (jāiegādājas atsevišķi). Nokia 5500 Sport Music Edition standarta komplektācijā ietilpst 512 MB microSD karte.

    * Pieejama sarakstā norādītajās valodās.

    Visi tehniskie dati

    Darbības frekvence

    * Trīsjoslu EGSM/GSM pārklājuma darbības frekvence piecos kontinentos (EGSM 900/GSM 1800/GSM 1900)

    Lielums

    * Svars: 103 g

    * Izmēri: 107x45x18 mm

    Displejs un lietotāja interfeiss

    * 262 144 krāsu TFT displejs (208×208 pikseļi)

    * ÄŒetrvirzienu ritināšanas taustiņi, trīs izvēles taustiņi, sūtīšanas, beigu un rakstzīmju taustiņi, programmu taustiņš un C taustiņš tālruņa priekšpusē, sānu taustiņi tālruņa ieslēgšanai un izslēgšanai, rācijsaziņas un skaļuma regulēšanas taustiņi, ātrās pārslēgšanas taustiņš, rediģēšanas taustiņš.

    * Viegli pārskatāma izvēlne saraksta un režģa skatā

    * Uzlabots lietotāja interfeiss ar tālruņa, mūzikas un sporta režīmiem, kas pārslēdzami, izmantojot ātrās pārslēgšanas taustiņu

    * Pieskārienkomandas ļauj atskaņot mūziku vai noklausīties balss norādījumus, kad tālrunis uzstādīts sporta režīmā

    * Sporta lietotāja interfeiss ar īsu lietošanas pamācību, dienasgrāmatu un testiem

    * Aktīvais gaidīšanas režīma ekrāns

    Attēlveidošana

    * 2,0 megapikseļu kamera ar līdz pat četrkārtīgu tuvinājumu, taimeris un trīs kameras papildu režīmi: foto, sērija, video

    * Iespējas fotografēšanai diennakts tumšajā laikā, spilgtuma regulēšana un attēla kvalitātes uzstādījumi

    * Nodrošinātie attēlu formāti: JPEG, GIF, EXIF, WBMP, BMP, MBM, PNG

    * Video ierakstīšana un atskaņošana QCIF formātā ar skaņu

    * Real Video atskaņotājs

    * Video saturs: H.263, MPEG-4

    Multivide

    * Mūzikas atskaņotājs nodrošina MP3, AMP, AAC, eAAC+ un WMA formātus

    * Visual Radio: Iecienītāko radiostaciju klausīšanās tagad kļūst interaktīva

    – Uzziniet dziesmas nosaukumu, izpildītāju un citu informāciju

    – Piedalieties konkursos, atbildiet uz aptauju jautājumiem, kā arī balsojiet par savām mīļākajām dziesmām

    – Ielādējiet dziesmas uzreiz savā tālrunī

    * Multivides atskaņotājs RealPlayer

    – Ielādējiet un atskaņojiet multivides failus (video un mūziku)

    – Straumējiet multivides failus no saderīgiem multivides portāliem

    – Pilnekrāna video demonstrēšana tālrunī, lai apskatītu ielādētos, straumētos vai ierakstītos videoklipus lielākā formātā

    – Nodrošinātie formāti (dekodēšana): .3gp un .mp4 failu formāti, MPEG-4 video, H.263 video un AMR audio, RealMedia (Real Video un Real Audio), MP3 un AAC, eAAC+, AAC+, WMA

    * FM stereo radio

    Atmiņas funkcijas

    * 64 MB iebūvēta atmiņa ar 64 MB MicroSD karti

    * Atmiņas paplašināšanas veids: ar MicroSD karti līdz 1GB

    Ziņapmaiņa

    * Ziņu nolasīšanas programma — izmantojot tekstrunas iespējas, varēsit noklausīties, kā tālrunis nolasa īsziņas

    * Multivides ziņapmaiņa: multiziņas videoklipu un attēlu izveidei, saņemšanai, rediģēšanai un nosūtīšanai kopā ar AMR skaņas klipiem

    * E-pasts: nodrošina protokolus SMTP, POP3 un IMAP4. Pielikumu nodrošinājums (var skatīt jpeg, 3gp, MP3, .ppt, .doc, .excel un .pdf failus)

    * Kontaktu pieejamības indikatori: ļauj pārbaudīt draugu statusu, pirms tiem zvanāt

    * Nokia Xpress audio ziņapmaiņa: ierakstiet balss ziņu un nosūtiet to uz saderīgām ierīcēm

    Spēles

    * Snakes, Groovy Labyrinth

    Javaâ„¢ programmas

    * Nodrošina Javaâ„¢ MIDP 2.0

    Zvana signāli

    * MP3 zvana signāli

    * Nodrošinātie failu formāti: MP3, AMR, dabiskās melodijas, AAC, eAAC+, 64 toņu polifoniskie MIDI zvana signāli

    Savienojumi

    * Pop-Portâ„¢ savienotājs ar pilna ātruma USB

    * Pilna ātruma USB 2.0 ar lielapjoma krātuves profilu

    * Bezvadu savienojuma Bluetooth versija 2.0+EDR

    * Infrasarkanais (IR) savienojums

    * Attālā bezvadu datu sinhronizācija ar SyncML (kalendārs, plānoto darbu saraksts, tālruņu katalogs)

    * Lokālā sinhronizācija ar datoru, izmantojot PC Suite

    Pārlūkošana

    * xHTML pārlūkošana, izmantojot TCP/IP

    * Nokia minikarte ar lapas pārskata tehnoloģiju, kas ļauj ar īsceļu taustiņiem veikt tālummaiņu, teksta meklēšanu un vizuālās vēstures apskatu

    * Pilna OMA digitālā satura tiesību pārvaldība (Digital Rights Management 1.0) — ieskaitot iepriekšēju bloķēšanu satura aizsargāšanai, kombinētu piegādi, atsevišķu piegādi un īpašu izplatīšanu

    * WAP/OMA un W3C standarti nodrošina: WAP 2.0, XHTML, XHTML MP, HTML 4.01, CSS, ECMAScript un JavaScript

    * Nodrošina formas, tabulas, rāmjus, attēlu kartes un tādus mobilā tālruņa papildinājumus kā cHTML un i-modeHTML

    * Failu augšupielāde HTTP, izmantojot standarta HTML formas

    * Satura veidam pielāgots lapas izkārtojums un navigācija

    * Meklēšanas un atrašanas iespējas

    * Adaptīvs vēstures saraksts

    * Lapas saglabāšana apskatei bezsaistē un arhivēšanai

    * Integrācija ar telefoniju (zvanīšana notiek, izmantojot lapas saiti), kontaktiem (tiek saglabāts tālruņa numurs vai e-pasta adrese) un attēlu galerijām (attēlu apskatīšana/saglabāšana)

    * Grāmatzīmju datu bāze

    * Web saites (RSS)

    * Satura ielāde, ieskaitot fona ielādi ar apturēšanu un ielādes atsākšanu

    * Satura straumēšanas nodrošinājums (3GPP video un nodrošinātie audio formāti)

    Datu pārsūtīšana

    * EDGE (EGPRS): 10. klase (ir nepieciešams tīkla nodrošinājums)

    * GPRS: 10. klase

    Zvanu pārvaldība

    * Iespēja pievienot vairākus tālruņu numurus un e-pasta adreses vienam kontaktam, kā arī veidot sīktēlus un grupas

    * Automātiskā atkārtošana, ātrā zvanīšana un atbildēšana, nospiežot jebkuru taustiņu

    * Žurnāli: saglabā izsaukto, saņemto un neatbildēto zvanu sarakstus

    * Automātiskais atbildētājs (darbojas tikai ar saderīgām austiņām vai automašīnas komplektu)

    * Zvana gaidīšana, zvana aizturēšana, zvana pāradresācija, kā arī sarunas ilguma uzskaite

    * Slēgta lietotāju grupa

    * Fiksēto numuru funkcija, kas ļauj zvanīt tikai uz iepriekš definētiem numuriem

    * Konferences zvans (ne vairāk kā 5 dalībnieki)

    Rācijsaziņa mobilajā tīklā*

    * Rācijsaziņa mobilajā tīklā ar šai funkcijai paredzētu taustiņu

    * Sarunas reāllaikā ar vienu vai vairākām personām vienlaikus. Vienkārši izvēlieties personu vai personu grupu, ar ko vēlaties sarunāties, un nospiediet rācijsaziņas (PTT) taustiņu

    * Iespēja nosūtīt uzaicinājumus īsziņā vai izmantojot infrasarkano savienojumu

    * Iespēja pievienoties vairākām grupām vienlaicīgi

    * Izveidojiet grupas tālruņa izvēlnē, uzaiciniet citus pievienoties, nosūtot īsziņu

    * Tiešā piekļuve — rācijsaziņas zvans tiek savienots, saņēmējam(iem) neatbildot. Parasti saziņa notiek, izmantojot tālrunī iebūvētu skaļruni.

    * Privātums un kontrole — konfigurējiet pakalpojumu uzstādījumus to ērtākai lietošanai

    * Lūdzu, ievērojiet, ka šī pakalpojuma pieejamība ir atkarīga no pakalpojumu sniedzēja

    Digitālie pakalpojumi

    * Nokia Software Market pieejamās Javaâ„¢ un Symbian programmas

    * Grafisko attēlu, spēļu, zvana signālu, motīvu, fona attēlu, operatora logotipu, vizītkaršu un uzstādījumu bezvadu ielāde

    * Video straumēšanas pakalpojumi

    * Ekskluzīvi lietotāja interfeisa motīvi

    Balss funkcijas

    * Uzlabota numuru izsaukšana ar balsi

    * Balss komandas

    * Balss ierakstīšana

    * Iebūvēts brīvroku skaļrunis

    * No runātāja neatkarīga numuru izsaukšana (Speaker Independent Number Dialing — SIND)

    * Tekstruna (ziņu lasītājs, balss norādījumi sporta aktivitāšu laikā)

    Personiskās informācijas pārvaldība (PIM)

    * Kalkulators, tālruņu katalogs, kalendārs, piezīmjbloks, pasaules pulkstenis, valūtas konvertētājs, failu pārvaldnieks un aktīvais gaidīšanas režīms

    * Platformas drošība:

    – Ierīces integritāte (binārā koda un ierīces uzstādījumu neaizskaramība)

    – Lietotāja datu aizsardzība (aizsargāta piekļuve kontaktiem, kalendāram un ziņām)

    – Kontrolēta piekļuve jutīgām darbībām vai API, piemēram, tīkla savienojumu aizsardzība)

    Citas funkcijas

    * Sekošana sporta aktivitātēm — īsa pamācība par sekošanas programmu, sporta dienasgrāmata un testi

    * Īsa pamācība par hronometra, soļu skaitītāja, ātruma un attāluma, kā arī soļojot un skrienot sadedzināto kaloriju mērītāja izmantošanu

    * Pieskārienkomandas vai balss norādījumi sporta aktivitāšu laikā ļauj reāllaikā uzzināt informāciju, pat nepaskatoties displejā

    * Dienasgrāmata — ietver nodarbību sarakstu un plānu. Programma Fitnesa treneris

    * Fitnesa testi — Kūpera (Coopers) tests, riteņbraukšanas tests

    * Iekšējā antena

    * Personiskie īsceļi

    * Pielāgojami profili

    * Kabatas lukturītis

    * Motīvi ar maināmām krāsām, lietotāja izveidoti motīvi

    * Lidmašīnas režīms: visas ar pārraidi saistītās funkcijas ir izslēgtas

    * Macromedia Flash Player v1.1 skatītājs

    https://www.nokia.lv/phones/models/5500/[/url]

    #166611
    usins
    Participant

    Nu ðis telefons ir labs!! Es pat zinu,. kur râvi iedvesmu ðim rakstam ne fox? 😀

    #167411
    usins
    Participant

    Nu ðis telefons ir labs!! Es pat zinu,. kur râvi iedvesmu ðim rakstam ne fox? 😀

    #166612
    Foxsk8
    Participant

    Paðam tagad uz galda divi tâdi stâv.

    #167412
    Foxsk8
    Participant

    Paðam tagad uz galda divi tâdi stâv.

    #166613
    Faust
    Participant

    Lai gan Nokia telefoni nav mana simpâtija, ðis man vçl patîk.

    btw foksk8, esi godam pastrâdâjis… þetons no manis 😀

    #167413
    Faust
    Participant

    Lai gan Nokia telefoni nav mana simpâtija, ðis man vçl patîk.

    btw foksk8, esi godam pastrâdâjis… þetons no manis 😀

    #166614
    usins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Paðam tagad uz galda divi tâdi stâv.

    sew ar paòçmi??

    Laikam kâds datora apraksts jâuztaisa.. 😀

    #167414
    usins
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Paðam tagad uz galda divi tâdi stâv.

    sew ar paòçmi??

    Laikam kâds datora apraksts jâuztaisa.. 😀

    #166615
    Foxsk8
    Participant

    Nokia arî nav mana mîïâka firma, bet viss var mainîties. Nav jau man laika rakstît rakstus, jo rûpçjos par citâm foruma lietâm.

    #167415
    Foxsk8
    Participant

    Nokia arî nav mana mîïâka firma, bet viss var mainîties. Nav jau man laika rakstît rakstus, jo rûpçjos par citâm foruma lietâm.

    #166616
    Faust
    Participant

    Nu, bet kad raksti, tad laikam izliec visu, kas ir…!?

    #167416
    Faust
    Participant

    Nu, bet kad raksti, tad laikam izliec visu, kas ir…!?

    #166617
    nitro
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nokia arî nav mana mîïâka firma, bet viss var mainîties. Nav jau man laika rakstît rakstus, jo rûpçjos par citâm foruma lietâm.

    Pilniigi pareizi! Labaak dariit savas lietas un dariit taas labi nekaa dariit citas lietas bet slikti – nu sliktaak..

    #167417
    nitro
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nokia arî nav mana mîïâka firma, bet viss var mainîties. Nav jau man laika rakstît rakstus, jo rûpçjos par citâm foruma lietâm.

    Pilniigi pareizi! Labaak dariit savas lietas un dariit taas labi nekaa dariit citas lietas bet slikti – nu sliktaak..

    #166618
    Foxsk8
    Participant

    Aizmirsu piebilst. Lai iegûtu savâ îpaðumâ ðo telefonu pamatîgi nostaigâjos. Sâkumâ iegâju tele2 centrâ, kas atrodas Liepâjâ, pie “Melnais Kaíis” tur man prasîja vai strâdâju, teicu, ka esmu students. Prasîja man 30 Ls depozîtu, tad varu dabot telefonu. Tâlâk gâju uz “RIMI”, kur atrodas “Balttels” dîleris, tur bija akcijâ tas telefons, bet numuri nebija. Izstaigâju arî “Tele2 – express veikals” tur prasîja darba vietas isziòu. Tâkâ nestrâdâju, tâdas man nav. Nu ko devos uz Siena tirgus pusi, un tur arî nopirku, parâdîju tikai pasi, samaksâju 19 Ls un telefons man rokâ. Tâ iet ar labâm mantâm, visur viòi bija pçdçjie telefoni. Ðâdâ pastaigâ guvu pieredzi. Nemaz nezinâju, ka katrâ vietâ ir savi noteikumi, kaut vai rakstîts tas TELE2. Domâju, ka visur bûs vienâdi, bet nekâ.

    #167418
    Foxsk8
    Participant

    Aizmirsu piebilst. Lai iegûtu savâ îpaðumâ ðo telefonu pamatîgi nostaigâjos. Sâkumâ iegâju tele2 centrâ, kas atrodas Liepâjâ, pie “Melnais Kaíis” tur man prasîja vai strâdâju, teicu, ka esmu students. Prasîja man 30 Ls depozîtu, tad varu dabot telefonu. Tâlâk gâju uz “RIMI”, kur atrodas “Balttels” dîleris, tur bija akcijâ tas telefons, bet numuri nebija. Izstaigâju arî “Tele2 – express veikals” tur prasîja darba vietas isziòu. Tâkâ nestrâdâju, tâdas man nav. Nu ko devos uz Siena tirgus pusi, un tur arî nopirku, parâdîju tikai pasi, samaksâju 19 Ls un telefons man rokâ. Tâ iet ar labâm mantâm, visur viòi bija pçdçjie telefoni. Ðâdâ pastaigâ guvu pieredzi. Nemaz nezinâju, ka katrâ vietâ ir savi noteikumi, kaut vai rakstîts tas TELE2. Domâju, ka visur bûs vienâdi, bet nekâ.

    #166619
    usins
    Participant

    Tâ tas ir. Cirur pat kredîtu dod, ja nav 18.. norm var iepirkties, un pçc tam nâk dienâ ziòo mentiem , kanozagta pase.. 😀 un lai pierâda, ka nepilngadîgam deva krîtu.. :rofl:

    #167419
    usins
    Participant

    Tâ tas ir. Cirur pat kredîtu dod, ja nav 18.. norm var iepirkties, un pçc tam nâk dienâ ziòo mentiem , kanozagta pase.. 😀 un lai pierâda, ka nepilngadîgam deva krîtu.. :rofl:

    #166620
    samurajs
    Participant

    Telefons patiesi labs. Bet ko viòi tâ spieþ uz tâm GPRS klasçm? Man ir po… cik tas GPRS internets âtrs, datu pârraide notiek galvenokârt tikai caur Bluetooth vai USB.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā