PhPbb3 modi forumam

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB PhPbb3 modi forumam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147769
    Lords
    Participant

    Huh sveiciens jau atkal no manis 😀 Atceros te bija labdari kas zināja , kā uztūnēt phpbb2 lai varētu centrēt – likt youtube video u.t.t modus , vai ir kas tml uz phpbb3?

    Paldies jau iepriekš!

    P.s Priecīgus Ziemassvētkus visiem :party:

    Ar cieņu Lords

    #187309
    Foxsk8
    Participant

    Viss notiekās caur bbcode, uz phpbb3 nezinu, varbūt tur savādāk, bet uz phpbb2 var lietot šo modu:

    https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=16&t=511968

    #187310
    Creep
    Participant

    fox: jebkas, kas strādā uz phpbb 2, pavisam noteiki nestrādās uz phpbb3.

    Autoram: phpbb mājaslapā modus skatījies? Ja tur nav, tad phpbbhacks.com toč jābūt…

    #187311
    Foxsk8
    Participant

    Muļķības. Nevis jebkas, bet daudzkas. 🙂

    Paraugu var paņemt no phpbb2 un izpētīt, kā tur viss ir veidots, mēģināt saprast, un to visu salikt, testēt, piekodēt uz phpbb3. Tas mods tika iedots kā paraugs.

    Protams, var jau meklēt youtube modu priekš phpbb3:

    Kaut vai piemēram šeit:

    https://www.phpbb.com/kb/article/adding-custom-bbcodes-in-phpbb3/

    #187312
    Lords
    Participant

    wow kaut kādi kodu – bet pack nava ko iemest kaut kur un viss darbosies? kas man viss manuāli jākodē?

    Nav folderis kurā viss ir ieksā – tad es to iemetu un wuallāaa vis siet – es takš nemāku kodēt – man nesanāks!

    #187313
    Creep
    Participant

    Nu par bbcodiem: tur ne mazākā līdzība phpbb2 un phpbb3.

    Labi, vakarā pameklēšu kādu modu priekš tevis, bet pašam gan šodien prāts nenesas vēl apaci instalēt un mēģināt kautko priekš tevis uztaisīt… ja būs, būs, ja ne, tad ne…

    #187314
    devill
    Participant

    phpbb3 ir iepeja likt html kodu .tev vienkarsi vajag dabut no youtube kodu un ielikt sava foruma sen nesu to funkciju lietojis bet ja tev vajag dikti varu paskatities.es agrak lietoju vinu lai pievientu mp3 playlistus

    #187315
    Foxsk8
    Participant

    Gribat normālu forumu, kustiniet savas smadzenes. Neesmu koderis, etc. tas viss kaķim zem astes. Tev tak neviens neliek kodēt no zero.

    #187316
    devill
    Participant

    piekritu fox paskaties ka ir citeim izveidods source paskaties .tik lidz sapratisi ta kodesi web lapas uz nebedu es teiksim pats tik html maku.php tik saku macieties visam sava pacietiba.fox esi tak biku jaukaks yaks svetki

    #187317
    Foxsk8
    Participant

    Ta man tāda daba, klienti laikā naudu neskaita.

    Rezultats;

    Pukstu uz tiem, kas grib, lai iebaro kodu, atdod, iedod, etc.

    P.S. – Materiālisti strādā pat svētkos, taka ja jums ir svētki, pārējiem ņiibjot 😀 (Neapvainojās tikai) Vienmēr esmu runājis tā, ka es tikai pats saprotu, ko esmu pateicis, taka, no foxsk8 jāmāk info izsīst 🙂

    P.S. Nr. 2 – no foxsk8 jāmāk info izsīst jau stilistiski nepareizi uzrakstīts 😀 Kaut vai C levels iekš VD EX dabots.

    #187318
    devill
    Participant

    cilveks prasa tik modus a tu jau te par c! vai ar es parpratu?tu esi labais

    #187319
    Foxsk8
    Participant

    Re kur manis dotā linkā viss ir paskaidrots par bbcode.

    https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=16&t=511968

    #187320
    devill
    Participant

    aa skaidrs

    #187321
    Creep
    Participant

    Lab, ja reiz cilvēks acīmredzot nepavisam nemāk meklēt, tad še tev uz paplātes viss:

    https://www.phpbb.com/kb/article/adding-custom-bbcodes-in-phpbb3/

    #187322
    Lords
    Participant

    Opāa kā vecas vārnas sākat kliegt…pietrūka vēl teskta Jautā Google – tad man rodas jautājums – kāda jēga no ši Foruma? Te kaut ko parasa – aiziet ka vecas slinkas vecenas virsū ….

    #187323
    Lords
    Participant

    šos kodus jau Fox bija iemetis – tas viss ir kau tkāds manuālais variants! Atceros man viens labdfaris uz vecā phpbb2 foruma salika visu modā – man forums izmainijās – nāca uzreiz klāt viss! Tāpēc jautāju vai nevar šādu modu uzlikt arī uz phpbb3!

    #187324
    Foxsk8
    Participant

    Manuāli tur būtu labi ja 10 min ko darīt, lai visu saliktu. Vienkārši laikam neviens bbcode paku neveido priekš phpbb3, jo to var elementāri salikt pats, nav vajadzības priekš moda.

    #187325
    Creep
    Participant

    Un ko tu gaidi no mums tagad? Lai mēs tevi uzskatam par to, ko esi uzrakstījis sev nikā un visu uztaisam tavā vietā? If you want to get the job done, you will have to do it yourself.

    Podziņas grūti templeitā salikt?

    P.S. beztam, ir lietas, ko nevar vai ir ļoti grūti atrast gūglē (parasti problēmas ar dzelžiem utt.). Priekštam arī šie forumi paredzēti. Š itādiem, kā tev, jautājumiem es tiešām domāju, ka šādos forumos nav vietas.

    #187326
    Foxsk8
    Participant

    Forums ir domāts visiem, vienkārši tēmas autoram arī ir pašam jādod kāda atdeve, tie laiki, kad viss tiek pienests klāt, ir beidzies vai cik tas nepatīkami neizklausītos.

    Vislabākais, kas šādās reizēs noder, nedaudz teorija, sākuma skripti, un visbeidzot vajag pašam testēt, kodēt, uzlabot un vēlreiz testēt līdz kamēr viss liekas apmierinoši. Es šādi pats parasti veidoju lietas, par kurām nav tik laba saprašana, beigās ar pāris stundu kodēšanu testēšanu iegūstu vēlamo rezultātu.

    #187327
    devill
    Participant

    un pie tam testesana ir jautra lieta mani tas dazreiz tā airauj stundam ilgi varu pie kompja nosedet.nesiet launi uzdaviniet puisism svetku davanu.palidziet 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā