Pie gara "Jaunuma" pazūd bilde

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Pie gara "Jaunuma" pazūd bilde

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148960
    Gustins
    Participant

    Labs vakars pirmssvētku vakarā 🙂

    Lietoju phpbb2 + ezPortal

    Tāda problēma – pievienoju jaunumam bildi (pēc šeit atrodamas pamācības sataisīju, ka bilde tiek automātiski saspiesta + teksts nāk no labās puses).. Ja jaunums ir īss – viss ir ok, bet līdzko jaunums pārsniedz konfigurācijā norādīto garumu (un parādās poga “Read Full”) tā bilde pazūd un paliek tikai links uz bildi.. 🙁 gribētos vismaz mājienu kur varētu būt problēma, jo tomēr esmu iesācējs @ phpBB 😉

    Paldies jau iepriekš..

    #201916
    Foxsk8
    Participant

    Izmanto vienotu bildes upload paneli, tas ir, vienmēr tev bildes links aizņems teiksim 10 – 15 simbolus, tad nu arī pagarini portalam teiksim 400 (tekstam) + 15 (bilde) simboli.

    Parasti šāda problēma rodās ar nepārhostotām bildēm, viena tev nāk no imageshack, otra no cita saita, utt….

    Visas bildes, ko liec rakstos, ir pāšam jāhosto uz savu serveri.

    #201917
    Gustins
    Participant

    to teksta garumu mēģināju mainīt – neko nedod.. tas 1 konkrētais raksts kurš nepārsniedz piemēram manis uzliktos 2000 simbolus ir OK un viņam nemaz neparādās tas “Read Full”, bet es uztraucos par to, ka piemēram rīt tiks uzcepts raksts kurš būs garāks par tiem 2k simboliem un atkal bildes vietā parādīsies links.. savukārt likt max simbolu skaitu uz kautkādiem 10 000 arī nav īsti foršim, jo tad 1 raksts aizņems visu sākumlapu 😀

    un par bildēm – viņas visas tiek hostētas lokāli uz tā paša webservera 😉

    Mēģināju arī visādi caur to bbcode.tpl definēt izmērus – arī neko nedod 🙁

    #201918
    Foxsk8
    Participant

    Bet es jau tev pateicu, skat kā šeit mums notepadā stāv, tā arī pats veido. Loģiski, ka tu, ja veido ziņu, nevari tur likt visu haotiski, vajag pieturēties pie kaut kādiem kritērijiem.

    #201919
    Gustins
    Participant

    nja neemsu pārliecināts ka mēs sapratāmies :p

    Zemāk pievienoju bildi, kas labāk visu pateikts..

    [img]https://img196.imageshack.us/img196/7359/ezportal.jpg[/img]

    Nu lūk – interesē, kā augšējā rakstā panākt lai nerādās links uz bildi, bet pati bilde (tā kā viņa rādās apakšējā rakstā) 🙁

    #201920
    Foxsk8
    Participant

    Zin kas tur pa lietu, tur phpbb čakarējās.

    Pāņem tos rakstus notestē ar ezportal modu, ja tev jau ir, un rādās šāda kļūda, uzliec ezparticle modu, ezparticle ir labāks tieši priekš rakstiem.

    Pats personīgi šeit izmantoju ezportal engine, bet nu viss pārējais jau ir mans roku darbs.

    Toč, pameiģini to ezparticle, izlasi vēl moda help, varbūt noderēs. 🙂

    #201921
    Gustins
    Participant

    Jā tas ir uz ezPortal moda – screens taisīts no pirmās lapas nevis no foruma.. 🙂

    ok nomēģināšu to modu – paldies 😉

    edited: jā tas ezParticle ir īstā lieta, kas bija vajadzīga tikai tagad vēl jāiebrauc kā apvienot to articles.php ar index.php.. jo plikam ezParticle nav sidebaru 🙁 bet tā jau ir mana problēma 😀

    Paldies kārtējo reizi 😉

    edited 2: atradu risinājumu problēmai neizmantojot ezParticle, ja kādam nepieciešams –> https://smartor.is-root.com/forum/enable-bbcode-on-ezportal-t15.htm

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā