Pokera spēlētājiem

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Pokera spēlētājiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149337
    deivs001
    Participant

    Protams, ka daudzi no mums prot spēlēt tādas kāršu spēles kā: cūkas, zolīti u.c., bet ne visi prot spēlēt pokeru. Tātad tīkotājiem, kas vēlas spēlēt, arī iemācīties kā jāspēlē, iesaku apmeklēt – pokerstrategy.com (Links ir ar referāli, lai zinu, kam palīdzēt un kam nē.).

    Pokerstrategy.com piedāvā ļoti kvalitatīvus mācību materiālus, kas ļaus apgūt pokera spēli no pamatiem, kā arī dāvā iespēju uzsākt pašam savas online pokera gaitas ar to, ka dāvina 50$. Tie, kas tīko pēc vieglas naudas var nemaz nesapriecāties, jo šo summu nevar uzreiz izņemt un nopirkt papildus RAM savam PC, lai Vista ātrāk strādātu. Bet gan tiek ieskaitīti kādā noteiktā pokera istabā, kurā esi reģistrējies caur viņu mājas lapu.

    Tas arī īsumā viss, ja kādam kādi jautājumi PM. Protams, ka tev jābūt pilngadīgam, ja nevēlies mānīties, kas ir noziegums.

    #207976
    Kon
    Participant

    Viņiem tas tests :/

    bankrollmob.com

    yourpokercash.com

    Arī no deposit bonusi , kurus var ņemt daudzreiz , tik dažādās pokera istabās 🙂

    Lai gan jaunajiem censoņiem palasīties arī nenāks par sliktu ,

    #207977
    shadowmen
    Participant

    normali sapinos taja mudzekli…pieregistrejos tava adrese…atbildeju ari uz jautajumiem,kad pienaca laiks izveleties poker room,izvelejos 888.com….it ka viss jauki solija 50 dolarus spelei un vel bonuss kaut kadi 300dolari…leticigi noticeju,pieregistrejos 888.com(protams novilku lai varetu spelet ari…)visu izdariju eju ieksha,domaju uzspeleshu…hih,paradas lai dabutu tos bonusus utt man papriekshs kaut kas jaieskaita depozita….nju ar to mana poker speleshana sada vieta beigusies….

    #207978
    deivs001
    Participant

    shadowmen, kaut kas ir nepareizi izdarīts, jo pats esmu saņēmis to triecamnaudu bez nekādiem depozītiem no savas puses. Iesaku pagaidīt, jo man personīgi ieskaitīja pēc 3 dienām.

    #207979
    shadowmen
    Participant

    ai es jau atinstaleju…noteikti,ka esmu pats ko nepareizi izdarijis…nevainoju deivu…tik besi,ka tik sarezgiti visu uztaisijushi….tuvako laiku labak paspeleshu reali pokeru…gan jau uznaks velme atkal meginashu leni un mierigi iziet sitai politikai cauri….

    #207980
    linx
    Participant

    888.com pokers ir degradējošs – tur nespēlē normāla tauta. Full tilts un party pokers vēl ir ciešami, bet pokerstars vislabākais ir ko esmu atradis. Triobets arī ir pastulbs, bet tur ir vienkārši izņemt naudu ja esi no Latvijas, salīdzinot ar citām pokera istabām..

    #207981
    Kon
    Participant

    UltimateBet 🙂

    #207982
    daGrevis
    Participant

    Ne-ko no pokera nerubīju, bet taisīju pokera forumu: https://ipoker.lv/ !

    #207983
    shadowmen
    Participant

    par pokerstar esmu dzirdejis.esot labs…nav sanacis sanemties un iziet cauri visai registracijai…ka jau visas sitajas pokerlapas…esmu laikam parak slinks,ja registreshanas ir vairak ka viena lapa man jau apnik….

    #207984
    mr.lauva
    Participant

    Khm…jāpaceļ tematu. Visus jaunumus un, it īpaši, offline holdem turnīrus var atrast šajā pokera klubā.

    #207985
    Evers
    Participant

    Kad rīkos “Duraka” turnīrus? Neko citu nemāku kā Duraku, ā un vēl Meļi bij laba spēle 😀

    #207986
    tox3
    Participant

    Evers wrote:

    Kad rīkos “Duraka” turnīrus? Neko citu nemāku kā Duraku, ā un vēl Meļi bij laba spēle 😀


    https://twitter.com/turnirs 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā