Populārais tērzēšanas rīks Skype pieejams retajam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Populārais tērzēšanas rīks Skype pieejams retajam

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #256465
    Evers
    Participant

    Man viss kārtībā, maz lietotāju ganjau tāpēc, ka ne visiem šodien jabūt agri kautkādās gaitās.

    Piekritīšu Nīdējam par interfeisu, vairs nespētu lietot 3.8 vai vecāku versiju. Sākumā jau gan nepatika jaunais interfeiss, taču speciāli sevi piespiedu – cilvēkiem grūti pieņemt pārmaiņas. Tomēr jāatzīst, ka 5. versijā ir dažas nelielas interfeisa izmaiņas, kas man nepatīk – kontaktu listē lielās atstarpes un zvana logs maniem lietošanas paradumiem ir šausmīgi nepraktisks.


    Labojums: Atkal nevaru pieslēgties, nekas vēl nav sataisīts. 🙂

    #256466
    cracks
    Participant

    Man nerukā. Loopā konektējas. Pirms brīža pāris kontakti parādījās online, taga off atkal.

    #256467
    Ralfie
    Participant

    Tagad gan iet stabili…

    #256468
    harly2000
    Participant

    nu tiko ari man aizgaja

    #256469
    Brutto
    Participant

    Aha, šodien viss štokos…it kā.

    #256470
    osams
    Participant

    Kā nu kuram, vakardien nebiju majas, no rīta labi, ka ienāca prātā ieiet skype blogā. Pēc 15 minūšu connecta tiko pieslēdzās un atslēdzās. 🙂 cerēsim uz labāko un gaidīsim. Bet paskatās uz to no pozitīvās puses, ir brīdis atpūtai, kad tev neviens nevar neko uzrakstīt/ 😀

    #256471
    daGrevis
    Participant

    Man joprojām neiet! ^__^

    #256472
    iKey
    Participant

    kāds ir labi pastrādājis… man ir jāplucina mans okartes kredīts, lai ar darbabiedriem sazinātos

    #256473
    brikas
    Participant

    Mjā, pēdējais laiks atvērt acis- cilvēki ir palikuši tik atkarīgi no skaipa, twittera, kā bez tiem tiem vairs nespēj! Ir taču kaudze citu IM programmu, kuras ne maz nav sliktākas…

    #256474
    iKey
    Participant

    Tagad man skaips raustās agonijā, ielogojies esmu, tikai sasodīti liels pings

    #256475
    Kon
    Participant

    brikas wrote:

    Mjā, pēdējais laiks atvērt acis- cilvēki ir palikuši tik atkarīgi no skaipa, twittera, kā bez tiem tiem vairs nespēj! Ir taču kaudze citu IM programmu, kuras ne maz nav sliktākas…

    Un tolks man no kaudzes ar citām IM programmām, ja draugu klāstā būšu vienīgais, kas lieto. Tā tam ir jābūt! Krievijā dominē ICQ, mums Skype utt, citur live messenger.

    #256476
    brikas
    Participant

    Nīdējs wrote:

    brikas wrote:

    Mjā, pēdējais laiks atvērt acis- cilvēki ir palikuši tik atkarīgi no skaipa, twittera, kā bez tiem tiem vairs nespēj! Ir taču kaudze citu IM programmu, kuras ne maz nav sliktākas…

    Un tolks man no kaudzes ar citām IM programmām, ja draugu klāstā būšu vienīgais, kas lieto. Tā tam ir jābūt! Krievijā dominē ICQ, mums Skype utt, citur live messenger.

    Un kāds tolks, ka nevar sazināties? 😀 Skype vispār paliek par aizvien lielāku miskasti… man teiksim vajag vienkāršāku programmu, jo es to izmantoju tikai čatam, bet nē, tur tak bāžas virsū ar zvaniem, reklāmām, stulbu facebook un vēl sazina ko vēl… nu gluži kā lielākā daļa IM, tikai Skype tos pārējos “pārspēj”

    #256477
    Rustyscrew
    Participant

    Man tiko aizgāja «Skype», biju pacietīgs un beidzot iet.. 🙂

    #256478
    Kon
    Participant

    Skype varēja, pie uzstādīšanas procesa, ļaut izvēlēties nepieciešamos komponentus.

    Un īstenībā Es pat ļoti vēlos facebook integrāciju, bet mani neapmierina 5. versijas veiktspēja.

    #256479
    msh
    Participant

    Paldies par infu, brīnījos, kā tas tā nākas, ka nets iet, bet skapis ne. Kad lietoju trijnieka puļķi, kas vakaros iet/neiet iet/neiet, tad taisni skapis bija tas, kas rādīja, kad kaut kas darbojas 😀

    #256480
    iKey
    Participant

    Njā, tas prieks man bija sasodīti īss, atkal neiet….

    #256481
    grisha
    Participant

    ADS wrote:

    Nez kādēļ skaips vienmēr ir licies baigais kaka, kas sistemātiski tiek piebāzts ar aizvien dīvainākām un nevajadzīgākām fīčām un interfeiss paliek aizvien mistiskāk izprotams, pati programma aizvien smagāka, browzera extenšena “izgudrotājam” vispār vajadzētu iedzert indi… Dabūja to, uz ko visu laiku uzprasījās!

    windowsaa taa ir probleema, bet Linuxa ir eleganti vienkaarsha versija. Cerams ka tur nesadomaas taisiit perversijas.

    Aak jaa, Man patreiz straadaa, arii kontakti ir onlainaa, tie, kas parasti ir.

    #256482
    Kon
    Participant

    grisha wrote:


    windowsaa taa ir probleema, bet Linuxa ir eleganti vienkaarsha versija. Cerams ka tur nesadomaas taisiit perversijas.

    Aak jaa, Man patreiz straadaa, arii kontakti ir onlainaa, tie, kas parasti ir.

    mwuhahā, vīnogas ir skābas, ne?

    #256483
    jonjs
    Participant

    Man uz KubuntBubunta strādā 🙂 Laikam jau ar nosvīdušu pieri un pārgrieztām acīm džekiņi tur plēšas, lai atjaunotu sistēmu. Nābadziņi 🙂

    #256484
    iKey
    Participant

    grisha wrote:

    ADS wrote:

    Nez kādēļ skaips vienmēr ir licies baigais kaka, kas sistemātiski tiek piebāzts ar aizvien dīvainākām un nevajadzīgākām fīčām un interfeiss paliek aizvien mistiskāk izprotams, pati programma aizvien smagāka, browzera extenšena “izgudrotājam” vispār vajadzētu iedzert indi… Dabūja to, uz ko visu laiku uzprasījās!

    windowsaa taa ir probleema, bet Linuxa ir eleganti vienkaarsha versija. Cerams ka tur nesadomaas taisiit perversijas.

    Aak jaa, Man patreiz straadaa, arii kontakti ir onlainaa, tie, kas parasti ir.


    Nav jau Linuksa izveidotāju blicīte tik liela, kā windai, vai mobīlajām platformām (Andris, Simba, aiFouns)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 53 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā