root ssh pieeja – kā notiek tas?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Servera puse (php, java, ruby, perl, python) root ssh pieeja – kā notiek tas?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151831
    TrakaisKursis
    Participant

    varbūt kāds var padalīties ar labu how-to, kurā būtu aprakstīts, kā notiek root ssh pieeja virtuālajam serverim. Kā noprotu nepieciešams PuTTy vai kāds līdzīgs klients, bet tālāk?

    P.S. Meklēju iekš google, bet laikam vēl nezinu pietiekami daudz, lai pareizi uzdotu jautājumus..

    #243736
    root
    Participant

    atver putty, ievadi servera ip vai hostu, piemēram trakaiskursis.lv un atvērsies logs ar jautājumu pēc lietotājvārda, ievadi root, pēc tam jautās paroli – ievadi paroli un ir tev pieeja SSH kā root. Uz servera protams jābūt SSH servera dēmonam, piemēram opensshd

    #243737
    TrakaisKursis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    atver putty, ievadi servera ip vai hostu, piemēram trakaiskursis.lv un atvērsies logs ar jautājumu pēc lietotājvārda, ievadi root, pēc tam jautās paroli – ievadi paroli un ir tev pieeja SSH kā root. Uz servera protams jābūt SSH servera dēmonam, piemēram opensshd

    bet ja mans stasts ir sekojoss – man vajag savakt uz esosa servaka stavosus php failus un sql datubazi, tad ka lai es tos nokopeju uz datora, kas nav root :)) ? serveris ir root, bet es tak neesmu serveris …

    #243738
    Eric
    Participant

    SSH ir protokols, kas ļauj attālināti pieslēgties sistēmām, kas atbalsta šo protokolu.

    Failu kopēšanai paņem FileZilla vai jebkuru citu klientu, kas atbalsta SFTP, ievadi hostu/lietotāju/paroli un kopē failus.

    Datu bāzei sākumā vajadzēs uztaisīt dampu, to var izdarīt dažādos veidos.

    Windows videi populārs ir jau minētais Putty, tas tev ļaus pieslēgties serverim un izveidot db dampu. Pēc tam to kā failu pārkopē caur SFTP

    #243739
    Eric
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    serveris ir root, bet es tak neesmu serveris …


    Š ī varētu būt nedēļas pērle..

    Serveris nav root. Root ir lietotājs.

    #243740
    TrakaisKursis
    Participant

    Eric wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    serveris ir root, bet es tak neesmu serveris …


    Š ī varētu būt nedēļas pērle..

    Serveris nav root. Root ir lietotājs.

    es vispār esmu baigi foršais, ja vēl neesi pamanījis:) būs jātaisa cits lietotājs jautājumu uzdošanai, lai foršums pa vīlēm nespiestos ārā:)

    #243741
    root
    Participant

    Kursi, krč uzraksti man pm savu skype niku, pēc pāris stundām būšu mājās un parādīšu kā tas notiek. 😉

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā