samurajs guļ

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD samurajs guļ

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162019
    Anonīms
    Neaktīvs

    kur ziņa par jauno brīvo programaturu.Manuprāt ubuntu 16.04 ir pelnijis lai viņu vismaz pieminētu(SLEĒTIE KLAUNI DRĪKST SÄ€KT NORIET)

    #324927
    web33
    Participant

    Jā un par tilde uz mac iznācis arī nav nekā !

    #324928
    migors
    Participant

    Nu blin pirmkārt kam interesē Tilde? kas to vēl izmanto?

    Otrkārt paņem uzraksti kaut ko, ko gaidi?

    Samurajs uzrakstīs un atkal nepatiks, bet tā tev pilna rīcības un izpausmes brīvība.

    Ja gaidīsi kamēr kāds kaut ko izdarīs tavā vietā tālu netiksi. Bet ja negribi paklusē.

    #324929
    SWC
    Participant

    par kādu jaunumu tu runā? es jau kopš novembra vai decembra viņu lietoju(tiesa gan xubuntu core) , paris caurumi atklājas bet kopumā ir ok,

    #324930
    samurajs
    Participant

    Samurajs neguļ vis, un ziņa būs. Vienkārši Ubuntu nav vairs tā TOP distra, ko būtu vērts pieminēt zibensātrumā. Cik te Notepadā to lieto? Piemēram, es gaidu, kad uz 16.04 bāzes izlaidīs jaunu Mint. Zinu, ka ir kas lieto Debian, OpenSuse…

    #324931
    Haiduk
    Participant

    betonam un pedo_lizardam tilde vajag, bez tās tak nevar win vidē rakstīt LV ķeburos 😀 Pedo gadījumā tas to nevar atļauties, bet betons ir appisiens.

    #324932
    web33
    Participant

    ja tev nevajag tad tas nenozīmē ka nevienam nevajag.

    #324933
    Aldis
    Participant

    Jaunā tilde jau nu nekas baigi kruts un pieminēšanas vērts nav.. Tā strādā tikai komplektā ar Microsoft Office… Kad ieteicu šiem, lai izveido pareizrakstības add-on arī priekš pārlūkiem, man paskaidroja ka tas esot pārāk sarežģīti un nevienam nevajadzīgi… 😀 Kautgan manuprāt, tieši otrādāk – pārlūkā man sanāk drukāt krietni vairāk, kā Ofisā..

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā