sīdī rūma aizvietotājs.

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) sīdī rūma aizvietotājs.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #309061
    Quagmire
    Participant

    Biju domājis nevis pašus romus, bet matricas.

    #309062
    KlavsAnson
    Participant

    Pašam bija doma nopirkt vienu tādu savam b590 no šejienes: https://hddcaddy.eu/ lai varētu izmantot gan HDD gan SSD, jo žēl nolikt plauktā maz lietotu 320Gb HDD

    #309063
    Mahmuds
    Participant

    Man stacionārajā PC ir DVD – RW. Par cik iekš auto stāv laba stereo iekārta ar 6 CD čeindžeri, bet nelasa MP3 un nav USB, tad šad tad priekš auto ierakstu mūziku iekš CD. Nupat dēla audzinātāja palūdza no SD kartes sarakstīt diskus ar bildēm visiem vecākiem, tad nu atkal tika lietots.

    Ja pirktu papildus portatīvo PC, droši vien iztiktu bez CD. Es vienam paziņam jau kādu 1/2 gadu atpakaļ ieliku portatīvajā otru cietni ar līdzīgu adapteri.

    #309064
    Ralfie
    Participant

    Izpēti, kas tas ir, pirms komentē.. ai nu i nah.. pāķi..

    iso virtualizācija dzelžu līmenī nav priekš jums..

    #309065
    Nelabojams
    Participant

    Lietoju tikai darbu nodošanai.

    Arhivēšana sen ir nodota arhīvā. Visi, arī darbu arhīva dati glabājas normālā stāvoklī uz ārējā 2 TB RAID masīva; vietas tur pārpārēm. Mēdiju arhīva mazāk nozīmīgākā, bet apjomā lielākā daļa vienkārši glabājas uz ārējā USB HDD.

    Tā ka tikai darbu nodošanas funkcija. Labi vēl, ka pieklājīgākās valsts iestādes sāk neprasīt papīra dokumentus, bet LIAA auditori visu projekta dokumentāciju (kas var būt vairāki tūkstoši lappušu) prasa papīra formā, jo viņiem, lūk, esot nepieciešams taustāms pierādījums, ka darbs tiešām ir izdarīts; visādiem tur failiem viņi neticot.

    #309066
    m_janis
    Participant

    Un kā tavu virtualizēto iso varu ar Lightscribe vai printeri apdrukāt, pašu ielikt smukos vāciņos un uzdāvināt vai notirgot klientam ??? Nav ienācis prātā, ka ne visiem vajag tikai zagtos pronus skatīties, vai zagtās instalācijas palaist ? Man DVD raksteklis ir un diezgan bieži tiek izmantots tieši video materiālu ierakstiem, smuki noformējot gan pašu matricu, gan vāciņus (jo tie ir pasūtījumu darbi un klientiem vajag DVD nevis fleškas). Visvairāk kretinē tas, ka vecais raksteklis drīz var izbeigties, bet jaunus ar Lightscribe atbalstu laikam vairs neražo.

    Lai palaistu iso no virtuāla CD-ROM, nav vajadzīgi papildus lūžņi, to var uz jebkura PC izdarīt, savukārt lai instalētu OS, pietiek ar pareizi sagatavotu flešku.

    #309067
    Andron MacBeton
    Participant

    Quote:

    Ralfie : 16 Jūnijs 2014 18:45:28

    Izpēti, kas tas ir, pirms komentē.. ai nu i nah.. pāķi..

    iso virtualizācija dzelžu līmenī nav priekš jums..


    Kurš daunis tādu kroplēnu uzpisa?

    #309068
    Ralfie
    Participant

    Hehe.. pieduros par dažiem labiem.. tēmas nosaukums ir sīdī rūma fakin AIZVIETOTÄ€JS.. es arī pateicu variantu kas darbojas izcili praksē.. esmu sajūsmā par iekārtu, tapēc gribēju padalīties..

    https://www.youtube.com/watch?v=oMQNuSoUaWA

    m_janis: nav ienācis pašam prātā, ka kādam ir msdn piekļuve oficiālajiem iso failiem, un tērēt laiku fļeškas kopēšanai ar nav priekš katra *nix laidiena.. lightscribe? Kāds to draņķi vēl izmanto? Nopērc normālu fotoprinteri diskiem. piem. šo: https://www.kurpirkt.lv/cena.php?q=pixma+ip8750

    macbeton: drošivien tu viņus nezini..

    ..un vispār nah te kāds dirš, kā diskus izmanto, visi zinam, kā šie lietojami. Jautājums tēmas nosaukumā ir kā aizvietot šo, nu jau arhaisko, tehnoloģiju!

    #309069
    Nelabojams
    Participant

    Quote:

    Jautājums tēmas nosaukumā ir kā aizvietot šo, nu jau arhaisko, tehnoloģiju!


    Ralfie, vismaz no manas puses tieši par to jau arī ir stāsts, kāpēc dažu, kā teiktu betons, neiznēsātu pajoļu grāmatvežu un likumrakstītāju dēļ CD ne ar ko citu pagaidām aizvietot nevar…

    #309070
    RicoPico
    Participant

    Pateicos, par šādu gadžetu nebiju dzirdējis. Tagad man tādu vajag.

    #309071
    msh
    Participant

    Kad atvēru? Pāris dienas atpakaļ. Patlaban man te ir mūžvecs DVD raksteklis, kurš pievienots ar IDE-USB kabeli jo ražotāji vairs uz mātenēm PATA ligzdas neliek, a mana gigabute nelaimīgā kārtā ir apgādāta ar pasvaigu māteni – bija DVD raksteklis kurš spraudās pie SATA, bet tas ņēma nelabu galu – izdomāja un nokūrās – it kā lētais gals – 15 lašu vērts samsūds – pie tā ka veikalā to iedeva vienkārši paprasot rakstekli, paliek bail ka var nesanākt nopirkt ko labāku…

    #309072
    Mahmuds
    Participant

    Reāli labais devaiss, rīt pasūtīšu!

    #309073
    Mahmuds
    Participant

    Nu re, vakar dabūju foršo devaisu, šodien ņemšos patestēt!

    #309074
    Ralfie
    Participant

    Es savam nelietoju to usb3 vadu kas nāca līdzi.. lietoju telefona lādējamo usb2, nav vairs strjoma, ka izlauzīšu konektoru kastei.

    #309075
    Mahmuds
    Participant

    Es arī 🙂 ! Besīgi īss tas oriģinālais vads. Man ārējam HDD nāca garāks komplektā, bet esmu to kaut kur iestādījis un nevaru atrast 🙁 ! Sākumā mēģināju izmantot 3m spirālē savīto vadu no Ķīnas tautas republikas, bet Zalman nespēja palaisties, laikam par lielu sprieguma kritums tievajos vadeļos, tad nu lietoju no vecas Nokias un ir OK.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā