Skandāls: Apple apzināti bremzē iPhone 3G

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skandāls: Apple apzināti bremzē iPhone 3G

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #252300
    msh
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Es gribu iPod .. am I zombie?


    Ja tas ir dajebkāds shuffle, nano, kas jaunāks par otro paaudzi vai klasika, jaunāka par piekto, tad jā, jo uz tiem rockbox uzlikt nevar, bet bez tā īpods ir tikai dārgs un neērts sūds.

    krisis32 wrote:

    Nu pēc Latvijas cenām apple produkti ir mazliet owerpriced, bet nav jau brāķi. Mac datori manuprāt ir ļoti laba štelle lai apstrādātu video, foto vai citus failus ar rijīgām programmām. PC lietoju reti, bet tomēr lietoju, jo ko tad uz pc es tādu darīšu? Dzenāšu spēlītes ? Ja tā tad jau jā.. Bet Apple apmierina manas prasības. Dokumentus rakstīt var, bildes apstrādāt var, vidoe apstrādāt var, internetu lietot var. Varu atzīt ar smaidu uz sejas ka esu APPLE ZOMBIE.

    Apple FTW!

    Hm. Nedaudz pārcenoti? Kāds tur vispār sakars ar latviju? Manuprāt, ja ierīce maksā vismaz 2x vairāk par līdzvērtīgu ierīci tikai logo, izskata un firmwares/os [kas reizēm ir pēdējais sūds], tad tā ir pārcenota ierīce.

    Zobrats wrote:

    Vispār varbūt pat gribētu iMac’u viena iemesla dēļ – nav lielās kastes, kas sēž zem galda un skaļi dūc. Bet vispār, arī parastais PC tīri labi apmierina manas vajadzības. Es laikam šajā topošajā krusta karā turēšos neitrālajās pozīcijās.


    Khm. Labrīt. Klusums priekš lāmeriem = nopirkt nevis datorveikala stellētu kasti, bet brenda kasti [kurai gan būs arī brenda kastu mīnusi], jo brendi parasti šai lietai pieiet īpatnējāk, nekā parasti kreisie ražotāji. Man personīgi patika pāris redzētas hujitsu siemens kastes, skaņas praktiski nebija.

    Nīdējs wrote:

    Kāpēc vienmēr galvenais uzsvars tiek likts uz performanci?

    Apple jau arī daudzi mīl dēļ dizaina un OSX.

    Apple ietur savu stilu, kas daudziem liekas saistošs. Protams Es tagad rakstu no paveca HP portatīvā un bla bla, bet Apple dizains man vienmēr ir licies saistošs.


    Nu jā, aizkostā ābola iGay sērija, kā nekā, ar savu stilu.

    Pieminēšu vienkāršu salīdzinājumu. Mūsdienās visādi disku un riepu ražotāji ir iesmērējuši dumiķiem modi “lielāks disks = skaistāks disks”, un tā nu ļoļiki bāž mašīnām pēc iespējas lielākus diskus, kur bieži vien jau pats izmērs mašīnai nepiestāv, par diska dizainu nemaz nerunājot. Kaut gan mašīnu ražotāji tos lielos diskus liek tad, ja aiz tiem ir bremzes, kurām virsū neder mazāki ripuļi. Kad kāds no šiem ļoļikiem kādā pokemoniem. el vē domubiedru grupā atzīst, ka zina mīnusus, bet tomēr liek bezizmēru, jo, lūk, esot skaisti, es atbildu “kad es sēžu pie ruļļiem, es redzu tikai haubi un spoguļos nedaudz mašīnas sānus” 🙂

    Nu un te tas pats, tikai kompis. Es [un tie, kas uzsver ciparus] to lieto, bet tu gribi papulēt raķeti uz tizlā paskata korpusu, aizkostā ābola logo un cenu, kas izriet no tā korpusa. Un pavicināt vēdeklīti citu priekšā par to.

    P.N. Ja pie manis pienāktu kāds īpõna lietotājs un sāktu stāstīt, cik tas ir lielisks telefons un bla bla bla bla, es izvilktu no kabatas savu LG GB102, nomestu no pusotra metra augstuma uz grīdas un uzaicinātu īpona lietotāju atkārtot šādu pasācienu 🙂 😀

    #252301
    Viestartss
    Participant

    Mizugrauzis wrote:

    Kāpēc gan daudzās mācību iestādēs, kur apmāca grafiski apstrādāt attēlus, video utt izmanto tieši Apple produktus?

    Un kāpēc visās skolās informātikas kabinetos uz datoriem ir Windulis? Par to tak jāmaksā, kamēr informātikas priekšmetā mācību vielu tikpat labi varētu apgūt arī uz bezmaksas operētājsistēmas.

    Atbilde ir ļoti vienkārša – nauda. Vajag samaksāt cilvēkiem, kas pieņem lēmumu un priek š skolām piemērot lielas atlaides (un pasniegt to kā nenormāli lielu labdarību), jo tas atmaksājas – cilvēks savā dzīvē turpinās lietot to risinājumu, par kuru skolā mācīja – visas sekretāres attiecīgi mācēs rīkoties tikai ar MS Office un grafikas speciālistiem jau laicīgi iepotē, ka vislabākie ir Maci.

    #252302
    iKey
    Participant

    Iemesls lietot Mac – dizains. Gandrīz kafiju uz sava IBM arhitektūras pīšļa klavieres uzspļāvu. Varat smieties vai raudāt, bet dizains man ir pēdējā vietā – galvenais ir lietu praktiskais pielietojums.

    Bet par tēmu – populāra stratēģija visiem kapitālistiem – sačakarēt iepriekšējos ražojumus vai arī tiem nomest supportu, lai pirktu jaunus. Biju pasēdējis pie MAC, un kaut ko darīt ar peli, kurai ir viena poga, ir nepierasti

    #252303
    Kon
    Participant

    @msh .. nu nu pulēt 🙂

    Man patīk alumīnija korpusi un minimālistiskais dizains. Uz stikla virsmas galda būs kā konfekte, jo dators var kalpot arī kā dizaina elements 😉

    Un protams ne jau tikai apple .. https://www.cnet.co.uk/i/c/blg/cat/laptops/hp_4515/4510s.jpg rekur vēl viens :>

    #252304
    Mizugrauzis
    Participant

    Jaunzem, beidz izcelties šeit un ārpus šīs interneta vietnes!

    #252305
    Mizugrauzis
    Participant

    Viestartss, paldies par izsmeļošo info. 🙂

    #252306
    Jaunzems
    Participant

    Robert, aizveries

    #252307
    Mizugrauzis
    Participant

    Roberts. ^^

    #252308
    xober
    Participant

    iOs nav tikai uz iphone bet arī uz ipod touch. Tā kā man ir Ipod touch, tad gribētu piekrist uz šo rakstu. Kapēc? Tapēc ka 2 paaudzes ipod touch uzmetot iOS 4.1 nekādas jaunas funkcijas neparādijās, kaut gan tas ir tehniski iespējams, piemēram, saucamais springboard wallpaper, to vienkārši nevarēja uzlikt, tāpat nekādas tur multitasking funkcijas. Nu neko ņemu un jailbreikoju, caur Cydia sainstaleju visu vajadzīgo lai “atvērtu” šis iespējas. Gan pirmo iphone, gan pirmo ipod touch apple vairs neatbalsta, tas ir neizlaiz atjauninātu iOS priekšs tiem.

    #252309
    Jaunzems
    Participant

    pārskatījos un domāju, ka, WTF?, WerNeo ir ticis pie iPod t 😀

    #252310
    _Mo3_
    Participant

    Apple izstrādājumi pašiem, kā tādiem, nav ne vainas, pie vainas ir uzņēmuma politika un nesamērīgā cenas, kas mani galvenokārt attur, no kāda vinu produkta iegādes!

    #252311
    msh
    Participant

    Nīdējs wrote:


    Un protams ne jau tikai apple .. https://www.cnet.co.uk/i/c/blg/cat/laptops/hp_4515/4510s.jpg rekur vēl viens :>


    Ceru ka tai lamatai nav iespējama tāda problēma kā G6k – tas pats, kas 360. xkastei, tikai stipri aukstākam un vārgākam GF GO6100 – GPU aukstā lode masveidā. Hāpē patīk izpildīties 🙂

    _Mo3_ wrote:

    Apple izstrādājumi pašiem, kā tādiem, nav ne vainas, pie vainas ir uzņēmuma politika un nesamērīgā cenas, kas mani galvenokārt attur, no kāda vinu produkta iegādes!


    Ja noņemam nost aizkosto ābolu un tā politiku [pie kuras pieder tā īOs], paliek pāri ķīniešu mobis. Vispār interesanti, vai tā fabrika, kas ražo īponus, ražo arī zem sava vārda kaut ko, un ja jā, tad ko 🙂

    #252312
    eelektro
    Participant

    varbuut ari gribetu pamegināt ipad un kadu kompiti nogopīt 😀 bet nu no Iphoneem es kategoriski atsakos labak sedesu uz sava xperia x10 un kratiisos tļāk

    .. 1. apple nepatik tadel ka owerprced

    2. tas vadītājs ir zilais :/

    3.vnk levais softs . tape ari nevies hakeris tam sudam nelien klat 😀

    tas buutu apm. tā tev ir 2 klavas 1 Acme un otra Logitech acme tada vienkārša un nothing speshal bet logitech ar miljons funkcijām un baigais izvēles monstars 😉

    tātas acmes loma ir apple

    un logitech kkadam WM telefonam vai tam pasam PC 😀

    ja sapratat manu domu gājienu ?!?!

    #252313
    iKey
    Participant

    eelectro, un cik tā ar fīčām pārbagātā Logiteč klaviere bleķo? Akmes klavieri vari jaunu zem piecīša dabūt

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā