Skype tiek izskausts no telefoniem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skype tiek izskausts no telefoniem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150710
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_440_bf665_1.jpg[/imgl]Kompānija Skype paziņojusi, ka pārtrauc savas programmas atbalstu telefoniem ar Windows Mobile, kā arī Skype Lite atbalstu Java telefoniem. Tas izskaidrojams ar to, ka līdz šim tā arī neesot varēts nodrošināt pienācīgu pakalpojuma darbības kvalitāti. Skype Lite darbojies vien dažās valstīs, un tehnisku iemeslu dēļ padarīt lētākas sarunas arī nav izdevies. Otrs nozīmīgs faktors – mobilo operatoru nemitīgā pretdarbība, jo Skype atņem tiem peļņu. Piemēram, tiklīdz iznāca versija iPhon’am, operators AT&T nekavējoties bloķēja programmas piekļuvi savam 3G tīklam, atstājot vien Wi-Fi iespēju.

    Joprojām mobilais Skype oficiāli pieejams Symbian platformai, arī iPhone un Sony PlayStation Portable īpašniekiem. Programma tiek atbalstīta Nokia N900, N800 un N810 viedtālruņiem, kā arī rindai citu zīmolu ierīču.

    Avots

    #229585
    Jaunzems
    Participant

    It doesn’t matters to me, es lietoju Nimbuzz. Iesaku.

    #229586
    Evers
    Participant

    Skype Lite čatošanai bij tīri ok, operatori vienkārši ir kretīneļi.

    #229587
    elvisburdajs
    Participant

    Nimbuzz gan uz symbian, gan java un domāju ka arī uz iPhone tik tiešām ir daudz labāks par skype Lite, un to betu.

    Evers, +1 Labi ka mums nav bloķēts. 😀

    #229588
    shadowmen
    Participant

    Nju nezinu Londona gandriz katram sudam ir skype(jau sakuma iekramets ieksha…)un operatori seit lepojas ar to,ka vinju tel ir skype un windows messenger…laikam angliju tas neskar…

    #229589
    Evers
    Participant

    Skype symbiāņa versiju protams operātori nebloķēs, šamais rij trafiku uz ielogošanos vien ka rīb vien, java skype lite bija ļoti ekonomisks, varēja 20 minūtes čatot par 1-2 sant. Simbiānīgais šiem ta piķi ieness jebkurā gadījumā. Vēlreiz kretīneļi 😀

    #229590
    TokRa
    Participant

    Jaunzems wrote:

    es lietoju Nimbuzz. Iesaku.


    +1

    #229591
    aoma
    Participant

    Būšu ko palaidis garām?

    Joks. Tai tālajā gadā, kad parādījās skype, intereses pēc uzinstalēju, piereģistrējos, secināju, ka par velti, atšķirībā no reklāmas, tomēr runāt nevar, un ko topš tā brīža viņu ignorēju, + vēl tas, cik daudz nav nācies ārstēt tieši caur skypu sačakarētus kompjus…

    #229592
    _Mo3_
    Participant

    aoma wrote:

    Būšu ko palaidis garām?

    + vēl tas, cik daudz nav nācies ārstēt tieši caur skypu sačakarētus kompjus…

    nu tur jau ne skype vainīgs, bet gan cilvēks, kas pie tā sēž!

    #229593
    aoma
    Participant

    _Mo3_, lietotāja infantilisms ir apbrīnošanas vērta parādība, vari kaut 111x reizes skaidrot, kas ir balts, un kas melns, visvēlākais pēc mēneša tas cilvēks būs atpakaļ ar nevainīgu sejas izteiksmi “es jau neko, varbūt bērni vainīgi” 🙂

    nu nepatīk man skayps, variet par to mani nošaut

    #229594
    grisha
    Participant

    NEbiedee tautu Samuraj 🙂 . MAnai NOkia E63 veeljoprojaam SKype straadaa nu jau vairaak kaa pusgadu. Ej nu sazini kuras versijas symbianis man tuseejas.

    #229595
    elvisburdajs
    Participant

    aoma, Patikt vai nepatikt var, bet muļķības stāstīt nevajag. Kāpēc nevar parunāt? Kādas alternatīvas windows live, icq?

    Es caur videozvanu regulāri sazinos ar savu māsu, kura dzīvo izraēlā.. Viss iet gludi, ne velti to lieto lielākā daļa cilvēku..

    grisha, Tu kko jauc, tik nesen iznāca lagaina beta.

    #229596
    aoma
    Participant

    elvisburdajs, lielākā daļa cilvēku riktīgi to nelieto, skaipam lietotāju skaits jau pārsniedzis 3 miljardus? pārējais ir gaumes lieta.

    Ja kas, Izraēla raksta ar lielo burtu, žurnālists nedataisītais.

    #229597
    grisha
    Participant

    elvisburdajs, kaa es varu jaukt, ja ciitiigi lietoju Skype telefonaa? Visumaa jau vairaakus gadus. PIe shitaas Nokias tiku pagaasgad vasaraa apmeeram. https://www.three.co.uk/Pay_Monthly/Top_mobiles

    #229598
    Evers
    Participant

    vai vai ku aoma uzēdies uz skype, Skype servisam alternatīvu vienkārši neeksistē, pārējie tādi shitsendžeri vien ir ne grama nepārspīlējot. Vēl Gtalk uzskatu par labu esam, ja iztiek bez videozvana, tikai izmantojums vairāk tieši privātām vajadzībām…draugu lokam, vai tieši otrādi darba lokam (Skype visam kam ienāk prātā).

    Varbūt pats uzkāpis uz kāda caur Skype sūtīta jociņa vai vīrusa un gribas vainot Skype? 😀

    P.S Lai cilvēks “neko nedarot” norautu vīrusu, viņam Skype nav vajadzīgs, tāpat mierīgi dabūs man vēl nezināmā veidā 😀

    #229599
    Mateus
    Participant

    “Nokia N900, N800 un N810 viedtālruņiem”

    Neviena no šīm iekārtām NAV tālrunis, bet no N800 un N810 vispār iespēja zvanīt ir tikai voip

    #229600
    aoma
    Participant

    Evers, Tu man gribi atspēlēties 😀 nē, nesanāks, nelietoju nevienu no šāda veida programmām, par vienīgo alternatīvu uzskatu mobilo, un tas pats ne vienmēr ir pieejams 🙂

    p.s. netaisos tagad meklēt linkus, bet vai nav pietiekoši daudz bijuši tā saucamie “skype vīrusi”, par kuriem it kā visi zin, bet atraujas tā vai tā, jo cilvēka ziņkārība ir lielāka nekā pašaizsargāšanās instinkts.

    #229601
    elvisburdajs
    Participant

    aoma, Tieši tā, ne tikai skaipā var pielaist kādu drazu aiz ziņkārības.. Un kas tev ir pret mani? Lamāties jau mēs visi protam. :>

    grisha, Nu tad acīmredzot tas ”three” operators ir modificējis to uz java bāzēto skype lite.

    Evers, +1 😀

    #229602
    aoma
    Participant

    elvisburdajs, konkrēti pret tevi nekas, bet pret sugu kā tādu gan. Nevajag bazūnēt par lietām, par kurām pašiem tumša bilde, tad viss būs ok.

    #229603
    grisha
    Participant

    Skype v 2.00.29

    Copyright 2004-2008 iSkoot Inc.

    Hmm, ja taa palasa, tad taisniiba ar buus. Tomeer, varbuut noderiigs jaunums citiem, kas veelas lietot Skype uz Symbiaanja: https://iskoot.com/products/skype

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā