Sony portēs klasiskās spēles uz Android

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sony portēs klasiskās spēles uz Android

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153251
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_playstationsymbols_1.jpg[/imgl]Vienlaikus ar jauno spēļu konsoli NGP Sony prezentēja arī svarīgu programmu PlayStation Suite, ar kuras palīdzību kompānija cer ieiet dinamiskajā viedtālruņu tirgū. Pirmās spēles uz Android Sony gatavojas portēt jau šogad, bet sākumā tās būs vecās spēles no PlayStation 1, kuras darbosies uz patlaban pēdējās Android versijas 2.3 vai jaunākām.

    Sony rūpējas par produkcijas augsto kvalitāti, tāpēc visiem ieinteresētajiem ierīču ražotājiem nāksies iegūt speciālo PlayStation kvalifikāciju, lai varētu lietot “PS” simboliku. Tāpat arī plānots PlayStation Store programmu veikals, no kura Android ierīču īpašnieki varēs lejuplādēt saturu. Nav gan zināms, vai PlayStation Store aprobežosies tikai ar programmu izplatīšanu, vai piedāvās arī citus pakalpojumus.

    Avots

    #260133
    buipisLV
    Participant

    Labprāt Tekkenu vai Gran Turismo uz telefona uzspēlētu. 🙂

    #260134
    nevertell
    Participant

    Gran turismo bez analogkokiem ir gumijas leles spaidīšana. Un arī ar plikiem analogkokiem tā ir tikai maucība.

    #260135
    msh
    Participant

    Nu, ar PSP visērtāk ir ar pogām. Vai nu divi puļķi, vai neviens 🙂

    Es vispār brīnos, ja tiešām priekš androīda neviens jau nav uzcepis PS1 emulatoru. Tur tak nekādus stipros dzelžus nevajag. Savulaik ar čomu uz 433 mhz celkas daudz kapājām GT2. PSP tā lieta notiek uz 333 mhz, tik nezinu, cik pročiem un cik daudz rāmja.

    Un tas teksts par kvalitāti ir fufelis, galvenais ir peļņa. Legāli es tak drīkstu savas no legāliem PS1 diskiem noripinātās PS1 spēles spēlēt. Bet tehniski bez CFW nē. Man tās esot jāpērk. Kas nozīmē visjaunāko OFW. Un piedevām soņa PSP firmwarē iebūvētais emulators ar katru jaunu firmwari atbalsta citas spēles, tāpēc popsloaderis ir vislabākais risinājums, lai spēle tiešām darbotos.

    #260136
    Tmkks
    Participant

    https://www.androidtapp.com/psx4droid-psx-emulator/

    Š is vai tad nav Android PS emulators?

    #260137
    Crow
    Participant

    Ir jau gan tas emulators. Ar lielu sajūsmu tirināju viņu ar dažādām spēlītēm uz Desire (ar v2.2) un nekā. Nomocīju to skārienķieģeli līdz līmenim, kad baltais aifons jau būtu palicis dzeltens un izkusis :>. Radās secinājums, ka bez cienījama grafiskā čipa no viņa tikai sūds uz kociņa vien ir. Nekādus gabalus, kur reakcijas laiks nepieciešams mazāks par 1 sekundi, spēlēt nesanāca + vairumā spēlīšu bija arī grafiski gļuki.

    Par tēmu: Sony iniciatīva ir apsveicama. Oficiālais supports PS1 mantojuma atdzīvināšanai jau sen bija vajadzīgs.

    #260138
    msh
    Participant

    Vārnai tāds jocīgs un utopisks skatījums 🙂 Neaizmirsti ka tās PS1 oficiāli atbalstītās spēles tu pirksi PSN store par vairākiem lašiem gabalā 🙂

    Un “cienījams GPU” PS1 emulatoram ir vajadzīgs kā zaķim stopsignāls. Vai nu tevis pieminētā emulatora autors bijis līkrocis, vai arī tie jaunie krapfõni, par spīti smukiem cipariem uz papīra, arī no “datora” viedokļa ir sūdi, ne tikai no telefona. Neaizmirsti cik vājš ir PS1 – tur taču neko nevajag lai to PS1 pilnībā emulētu 😀 Populārais ePSXe emulators spēj izmantot 3D paātrinātāju, tāpēc tam min prasības ir 233 mhz procis, bet konfigurācijas un citu iemeslu dēļ mēs ar čomu savulaik uz tās 433 mhz celkas GT2 kapājām ar CVGS [connectix virtual game station], kas bija apvienots risinājums – palaid un iet – 3D paātrinātājs arī nebija vajadzīgs, min prasības 300 mhz procis. Mums viņš, protams, vēl griezās uz 640×480, nevis PS1 oriģinālo 352×288, un, protams, griezās perfekti. Pasaki vēl, lidoni, ka tavam draņķītim – telefona parodijai procis ir vājāks par kādiem 667 vai 800 mhz 🙂

    #260139
    nevertell
    Participant

    Da labi, viņiem vajadzētu supportēt arī ps2.

    #260140
    msh
    Participant

    Līdz tam laikam kad mobji spēs emulēt PS2 vēl vismaz kādi pieci gadi paies. Kā tu domā, kāpēc vienīgie PS3, kas spēja darbināt PS2 spēles, bija tie, kuros iekšā bija Emotion Engine un Graphics Sintesizer mikrenes? 🙂 Nu jaunajiem fimpeļa en kodolu proči gan jau ir pietiekami daudz spēka šādai nodarbei.

    #260141
    Crow
    Participant

    Vārnai vienmēr ir jocīgs un utopisks skatījums 😀

    Es tikai tā domāju, cik daudz jauno spēlīšu, kas tagad iznāk, ir totāli sūdi, bet vecie PS1 gabali (kuri mani “izauklēja”, tā teikt), tiek nepelnīti aizmirsti.

    Varbūt, ka tiešām tas GPU nav vajadzīgs; nezinu, cik PS1 zīmēja poligonus sekundē utml.. Bet tad atkal – Andrītis tak vispār ir pirmās grupas invalīds. Tur jau arī zūd tas ātrums – kamēr iziet cauri visiem tiem Javas gemoriem. Un Andrīša progu koderi five nines ir totāli līkroči, tas arī fakts. Da jamie par to emulatoru vēl piķi prasīt nekaunas, lai arī vienīgais, kas normāli strādā, ir kaut kādi pirmie Final Fantasy sūdi.

    Tāpēc jau arī Sony supportēs tikai 2.3, kas būs tikai jaudīgos aparātos – uz vecākiem modeļiem nemaz nav vērts sākt.

    #260142
    msh
    Participant

    Sūds par poligoniem, tur jau pats CPU bija 33 mhz.

    Skaties ka ar to oficiālo emulatoru beigās nesanāk tāpat kā ar PSP firmwarē iebūvēto, kurš ir taisīts priekš kaut kādām nedaudzām oficiāli atbalstītām spēlēm un viss. Attiecīgi kreisais risinājums ir labāks ne tikai tāpēc, ka var laist pašripinātas spēles, bet arī tāpēc, ka popsloaderis ļauj izvēlēties, kādas firmwares emulatoru palaist.

    To tavu PS1 spēļu un klāt pierakstītus žanrus sarakstu studijā. GT1, GT2, CMR un CMR2 vari nesaukt, tie man jau ir oriģinālo disku izskatā :devil:

    #260143
    Creep
    Participant

    Tekken, Crash team racing, Dino crisis, Mortal kombat…

    PS1 spēles vairāk daudz nemācēšu saukt, jo pie tā bērnībā maz sanāca tikt. Tajos laikos man pieejams bija tikai SEGA Genesis. Tam gan varētu ilgi un dikti drukāt geimus, ko varēja kapāt diendienā un nekad neapnika. Anyway, no augstāk minētajām spēlēs visas izņemot MK vēlarvien tiek uzspēlētas kādreiz…

    #260144
    msh
    Participant

    Par cik tu laikam esi latvietis 🙂 , tu spēlēji Sega Megadrive 2 🙂 Uzdrukā.

    #260145
    Crow
    Participant

    Savējo PS1 notirgoju jau sēēēn atpakaļ ar visiem diskiem. Es neesmu visādu antīku lietu kolekcionārs, kā tu, ķertais konsolist [img]https://www.bildites.lv/images/ubfphy0jvll1nek4p11f.gif[/img]

    Tieši GT un GT2 ir pirmie, kas jāatdzīvina. Nu tad vēl Driver, Driver 2. GTA un GTA 2 jaunā paaudze vairs nezin nemaz, tie tika dzenāti līdz riebumam. Hmm, ko vēl atceros… Syphon Filter un Medal Of Honor. Un Ace Combat 3, i bez visa japfag/anime. MediEvil un MediEvil 2 “laughing dead”. Soundtracks man stāv Epic mapītē tagad. Warzone 2100 – teh best RTS. Btw, ot, man slinkums meklēt – ir kāds PSP emu, lai varu Resurrection padzenāt uz PC? Tīri nostaļģijas pēc :>

    Da tu jau man tagad piesiesies tūdaļ; atceries, ka vienam patīk māte, citam meita, citam, ik, tētis.

    Tad nebija tādas izvēles un iespēju, kā tagad. Kad bija piķis, gājām tirgus būdiņā pie “Sony oficiālā pārstāvja” un ņēmām to, kas pēc dažiem sīkaļu strīdiem tika atzīts par labāko. Mainījāmies diskiem tā, ka pazuda uz nedēļām. Man PC tolaik nebija, pat WC2, RA un Dune tika kapāts uz PS1.

    Tagad uz Andra nekā tāda nav. Tikai tetri, tanciņi, angry birds, space invaders pakaļdarinājumi utml., gribu tak vienalga kādu jēdzīgu 3D shit, lai kāds tas būtu. Pēc tam lamāšu arī tos, bet kamēr nav, gaidu ar sajūsmu :>

    #260146
    Creep
    Participant

    msh: Jā, sega mega drive 2, bet same thing really.

    Anyway, Micro machines, Battletoads (šitas laikam topa augšgalā), streets of rage visas daļas, soniks, earthworm jim, loderunner (šitas laikam bija uz NES nevis SEGA, bet vienalga, viena no visu laiku mīļākajām spēlēm), TMNT, Street Fighter, Aladin, Phantasy Star.

    Tiešām žēl, ka ir daudz spēļu, kurām vairs nosaukumu neatceros, tiešām ir tādas, ko nenosaucu, bet gribētos paspēlēt…

    #260147
    msh
    Participant

    Jā, vārni, es esmu kolekcionārs 😀 Tieši tā. PS2 vairs praktiski nespēlēju, bet spēles joprojām turpinu pirkt 😀 Varbūt būs jāatsāk spēlēt 😀 Un nu sāku domāt par oriģinālās xkastes pirkšanu, jo aiz gara laika vairs nav ko hakot, bet tai tas potenciāls ir ļoti plašs 😀

    Man ļoti patīk PC GTA2 spēlēt tīklā, diemžēl nav ar ko, un tāpēc pēdējā reize bija kad vēl pēdējoreiz biju latvijā. Pieņemot ka pings varētu būt ciešams, var kādreiz uzspēlēt, ja tu esi ar mieru :> Pirms 16 gadu vecuma es vienkārši tehniski nebiju spējīgs GTA2 spēlēt, nebija kaste ar 3D paātrinātāju 🙁

    Creep pameklēšu vēlāk romu lapās un iečekošu.

    #260148
    Creep
    Participant

    https://isohunt.com/torrent_details/128303297/sega+games?tab=summary

    Lielākajai daļai, ja ne visām, vajadzētu but te iekšā…

    #260149
    Evers
    Participant

    msh wrote:

    Man ļoti patīk PC GTA2 spēlēt tīklā, diemžēl nav ar ko, un tāpēc pēdējā reize bija kad vēl pēdējoreiz biju latvijā.

    Pāris gadus atpakaļ ar čomu lanā griezām GTA2, vispār jautrs pasākums tur sanāk. 🙂

    #260150
    rasty
    Participant

    es arī uz lapša turu gta2 un dažreiz ar bračku lanā spēlēju.. tīri jautri.. 😀 rockstar pat piedāvā novilkt bezmaksas gan gta, gan gta 2..

    https://www.rockstargames.com/classics/

    ja nu kādam nostaļģija.. 😉

    #260151
    msh
    Participant

    Internets ir plašāks par vienu rūteri… 🙂 Varbūt kādreiz derētu kādam bariņam bik uzspēlēt? 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā