Spoof MAC addreess

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146828
    Dotnet
    Participant

    Iedomajos varbut kadam noder,elementarakais veids ka var nospoofot MAC adresi!

    Tatad ka var ‘nospert’ kada cita PC MAC adresi?

    Sakuma mums vajadzes 2 progr.

    1.- Find_MAC

    2.-MAC_Spoofer_2006

    Otro softu ker AV!!!

    Nu tad sakam,atrodam kadu IP noskanejam IP range ar 1 softu kas linka dots!

    Ja esam atradusi stradajoshu IP,tad nokopejam MAC un ieraxtam MAC spooferaa un spiezam Spoof MAC.

    Atsledzam netu un atkal iesledzam vinsh mekles tavu jauno IP un protams MAC!

    Apsveicam tev ir jauna IP un MAC! Ir jau ari tadi softi ka MAC changer un tmldz,bet shitas ir konkretai MAC domats kuru tu gribi nospoofot!

    Var jau protams nospoofot kada saita MAC,bet tas buus grutak un par to citreiz!

    Elementari un vienkaarshi! 🙂

    By me

    #178536
    drono
    Participant

    Un jēga no tā kāda, tā arī nesapratu. Baigo hakeri gribi tēlot?

    #178537
    Dotnet
    Participant

    Nu man loti zel,ka tu nesaprati jegu!!!Hakeri telot?Nu es domaju diezvai,un kads sakars hakerim te vispaar ir?

    Tas ir vnk piemers kaa ‘aiznemties’ cita MAC,un dot cilveiem kautkadu ieskatu kas tad vispar ir IP MAC un vispar Network ka tads!Taka nevajag uzreiz braugt auguma,ja tev kautkas nepatik,vai tu kautko nesaproti!

    Skaitas tach IT portals! Vai es maldos?

    #178538
    Foxsk8
    Participant

    drono laikam tevi nesaprata. Jā šis ir IT portāls 🙂

    #178539
    drono
    Participant

    Es jau nevienam nebraucu augumā 😀 Vienkārši nesapratu jēgu no “aizņemties MAC”. Vai tad man pašama sava nav?

    #178540
    Foxsk8
    Participant

    Tur es tev piekritīšu. Arī man līdz galam nav skaidrs. Labi MAC adrese, utt… bet vai tad to nevar kaut kā savādāk parādīt, pastāstīt, uzzīmēt, kas tas tāds Network tāds ir.

    #178541
    Dotnet
    Participant

    ‘aiznemties’ es biju domajis uzlikt sev MAC kadu tu esi noskatijis,piemeram kaiminu janim!

    Biju domajis,ka saprotat no pusvarda,bet neka!Ne nu nekas turpmakai t.i. manai zinashanai jaizstasta siki un smalki,kas man loti nepatik!so? es busu vnk topiku iekomentetaajs! 🙂

    #178542
    ReB00t
    Participant

    Š ī lieta ar MAC adreses maiņu var izrādīties noderīga, lai varākus kompjus pie neta pieslēgtu, jo reizēm provaiders ‘piesien’ netu noteiktai MAC adresei, ja vēlies lietot to uz vairākiem, tad var to adresi aizvietot ar vajadzīgo, un nets ies 🙂

    Tas viens no pielietošanas veidiem…

    #178543
    Foxsk8
    Participant

    Nav teikts, ka nets tev ies pilnībā. Piemērs iekš dzīves.

    Pašam roters stāv. Itkā visas lapas veras kā vajag, bet notepads vispār nejiet. Zvanu provaiderim un jautāju, vai kaut ko nav nobloķējuši. Provaiders saka, ka viss ir okey. Beigās skatos, ka MAC adrese ir pavisam cita, nekā tai vajadzētu būt. Uzliku visu kā vajag un lieta darīta.

    #178544
    samurajs
    Participant

    Tiešām – piekrītu Foxim. Ja uzlikšu uz sava PC kaimiņu Jāņa MAC – palikšu bez neta, jo statiskā IP piesaistīta provaidera reģistrētajai MAC adresei. Ja dinamiskā IP, tad citādi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā