Stīvs Džobss joko atkal

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Stīvs Džobss joko atkal

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #239360
    bumbulis
    Participant

    Iphone 5 noteikti izlaidīs pēc mēnešiem diviem, trīs ar jauno fīču – varēs pazvanīt arī turot telefonu normāli rokās, nevis ar gumijas cimdiem… Un maksās viņš tikai 4/3 no šī modeļa cenas. Bet nu fails tiešām pamatīgs sanācis.

    Par tiem telefonu kariem. Labākais telefons ir tas, kurš spējīgs konkrētajam saimniekam piedāvāt vairāk reāli nepieciešamas funkcijas. Kad meklēju telefonu, tad no visiem iphoniem htc utt. izsecināju, ka man tomēr vispiemērotākais un noderīgākais būs nokia n900. Taka katram savs tas labākais telefons…

    #239361
    lilmoder
    Participant


    #239362
    lilmoder
    Participant


    #239363
    lilmoder
    Participant


    #239364
    Crow
    Participant

    But Will It Blend? 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fLreo24WYeQ[/youtube]

    #239365
    daGrevis
    Participant

    Crow wrote:

    But Will It Blend? 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fLreo24WYeQ[/youtube]

    iBled 😀

    …un labais! 😀

    Are u?

    No, I’m not Bill Gates! 😀

    #239366
    Jaunzems
    Participant
    #239367
    Brutto
    Participant

    Gribēju pieminēt par “Will it Blend”, bet kāds jau pasteidzies!:)

    #239368
    Evers
    Participant

    Ja reiz taisa tādu luksus preci, tad vismaz varēja nehaltūrēt, citādi liela naudas izmešana par principā nederīgu iekārtu – sanāk tiešām par pliku logo. Jau pārdotos brāķus Apple būtu bez jebkādiem iebildumiem jāsamaina pret modeļiem, kuros trūkums ir izlabots. Lai vai cik labs, lai vai kas iekšā, lai vai cik maksā, par to šeit nav runa, vienkārši liels KAUNS Džobsa kungam par šitādu lietu. Inženieri laikam ir simtlatnieki Sašas ar lodāmuriem, tādu elementāru trūkumu ir jāpamana, viņi vispār testē savu produktu pirms tirgošanas? Jeb no koncepta pa taisno uz konveijeru?

    #239369
    lilmoder
    Participant


    #239370
    Crow
    Participant

    Pēdējā bilde… THEY’RE ALL GONE! Ä€bolzombijs sajūsmā par visu, ko viņam parāda! 😀

    #239371
    anchux
    Participant

    Diez vai Medvedjevu varētu nosaukt par apple fanboju 😉 😀

    #239372
    Viestartss
    Participant

    lilmoder wrote:

    [img]https://bildites.lv/images/8u74h62sbyqifrvall6.jpg[/img]

    Es tā arī nevarēju izdomāt veidu, kā var turēt telefonu tā lai nepieskartos tā malām. Attēls to uzskatāmi parāda.

    Un tik anāli aprobežota atbilde – vnk nedari tā… – tiešām parāda paša galvenā bosa attieksmi pret klientu apkalpošanu gadījumos, kad problēma ir radusies uzņēmuma, nevis klienta stulbuma dēļ. Man domāt, ka šis precedents, it sevišķi, ja tas netiek tiešā vai netiešā veidā atsaukts vai mainīts, liecina, ka tā ir uzņēmuma oficiālā politika.

    #239373
    Aldis
    Participant

    Vispār par šo man ir cita teorija. Manam iPod Touch 2Gen uzinstalēju 4.0 OSu. Tas ir legali dabonams, un legāli instalējams. Pirmie testi lika man vilties tieši ar to ka WiFi zona, 2 metrus no rūtera rāda tikai pusi.

    Vai tiešām tā varētu būt antenas vaina? Ja 2.0, 3.0 OS-iem man viss bij bumbās, a uz 4.0, jebkur, pie jebkura WiFi man rādās uz pusi mazāka zona?

    Otrkārt, izbrīnīja tas, ka 4.0 OSu ieinstalējot bača sēžas ātrāk. Pat dīkstāvē šams ņem nosēžas 3-4 dienu laikā.

    Arī defaulti nav multitaskinga, un wallpapera. Okei, veicot JB viss notiek! 🙂

    Mans iOS 4.0

    [img]https://bildites.lv/images/bnywpta2pfnwdv30qjw_thumb.png[/img]

    Tāpēc nezinu vai tieši iPhone antena pie vainas. Man pamatīga aizdoma ka jāizķida pa jaunam tas iOS 4.0. Jo man tāda antena nav, bet simptomi debīlākie.

    P.S. – sasmīdina visi, kas lõģiski nedomā, un nav ar šo Apple produktu krāmējušies, un to nav lietojuši. Pie reizes, kas seko līdzi iespējams baumām, par kautkādu Džobsa atbildi, un antenas neiešanu. 🙂

    “Es arī TICU tam ka Džobsam citu nebij ko darīt, kā lasīt šo vēstuli par antenu un nesaturēšanu, un tā atbildēt” 🙂

    Par epastiem – https://forums.appleinsider.com/archive/index.php/t-60371.html

    #239374
    yix
    Participant

    no ko Appl;e gribeja ieņemt M$ vietu, skatos ka viņiem sāk izdoties 😀

    p.s. Kāsaka amerikāņi FAIL

    #239375
    Viestartss
    Participant

    Aldis wrote:

    Vispār par šo man ir cita teorija…

    P.S. – sasmīdina visi, kas lõģiski nedomā, un nav ar šo Apple produktu krāmējušies, un to nav lietojuši. Pie reizes, kas seko līdzi iespējams baumām, par kautkādu Džobsa atbildi, un antenas neiešanu. 🙂

    “Es arī TICU tam ka Džobsam citu nebij ko darīt, kā lasīt šo vēstuli par antenu un nesaturēšanu, un tā atbildēt” 🙂

    Par epastiem – https://forums.appleinsider.com/archive/index.php/t-60371.html

    Es te nespriežu par Ä€bola produktu kvalitāti, bet gan to, ka Stīvais par tādu lietu kā “klientu apkalpošana” laikam vispār nav dzirdējis…

    Es savā iepriekšējā darbavietā par tādu atbildi klientam, kāda ir minēta rakstā, būtu kļuvis bezdarbnieks ātrāk, nekā 6-gadīgs bērns pateiktu “polārlapsas puskažociņš”.

    Pat ja to atbildi rakstīja kāds asistents, neviens cits no tā uzņēmuma nav šo atbildi kaut kā publiski atsaucis, atvainojies vai kā citādi mēģinājis labot, kas liek secināt – viņi uzskata, ka viss ir kārtībā. Bet mani “izaudzināja” domāt ar galvu un atbildēt pieklājīgi. Pilnīgi būtu pieticis, ja Stīvais vai kāds viņa asistents vismaz pateiktu “paldies, ka pievērsāt mūsu uzmanību šim jautājumam” vai kaut ko tamlīdzīgu, nevis brutāli atcirst – nu tad nedari tā! Vai tiešām viņš to pircēju uzskata par tādu idiotu, kurš pats to nebūtu iedomājies?

    Mjā, šeit laikam vietā ir Einšteina teiciens, ka bezgalīgas šajā pasaulē ir tikai 2 lietas – Visums un cilvēku stulbums. Un par to pirmo viņš tomēr nebija pārliecināts.

    #239376
    Aldis
    Participant

    Un jā, lai tur kā un kas atbildējis (Š ķiet gan ka feik ziņa), Apple tiešām oficiāli izziņojis ka tā ir OSa probza, tāpēc netiks arī mainīti tie jauniepirktie iPhone 4 😛 Jāgaida update.

    So…. kas šito sviestu sacerēja? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā