Super Talent VSSD – budžeta klases SSD līnija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Super Talent VSSD – budžeta klases SSD līnija

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #232734
    root
    Participant

    Imhoteps linku studijā, lūdzu. Pats esmu maz darbojies ar rāmja diskiem, derētu kāda smalka info.

    #232735
    prusaks
    Participant

    Imhotep, iemet lielisko linku ar how-to, mani ieinteresēja.

    #232736
    Imhoteps
    Participant

    Laikam uzcepšu rakstiņu-pamācību par ramdiskiem. Sekoiet informācijai.

    #232737
    usver
    Participant

    Imhoteps: e? Kas liek Tev domāt, ka spējot minēt standarta ramdisku ātrumu no galvas (analoģisks standarta PC2-6400 RAM ātrumam, gygy), pakomentējot to implementāciju atšķirības, es joprojām nesaprastu, kas tie ir? Esmu lietojis tādus gan uz vindozēm, gan linukšiem, tāpēc vari nestāstīt elementāras lietas.

    Par hārdvāriskajiem flašveidīgajiem diskiem, ko labpatikās pieminēt (nafik šajā diskusijā?) es zinu – dažus mēnešus vecā traukiem.lv diskusijā ieminējos arī par tiem, minot konkrētu apskatu ar HDTune testu. Un to ātrums gan NAV 6400MB/s – tie ir ar flašu ierobežoti un tiem vēl tālu līdz manis pieminētajiem ātrumiem. tik vien kā access time ir pieklājīgs. Piemērs ar pirkstu hārdvāriskajiem – https://auto.boot.lv/index.php?pg=202&news_id=4749. Lai izpaliek visādi pārpratumi.

    Izlasi linkus, ko iemetu – tur ir saraksti ar atmiņā izdalāmo ramdisku komerciālajām versijām.

    Ar pirkstu parādu konkrētu maksas versiju, kas prot automātiski saglabāt failus – https://www.superspeed.com/desktop/ramdisk.php , $39.95 .. $99.95

    Ar pirkstu vēlreiz parādu frīvāri, kas neprot saglabāt failus pie shutdown procedūras: https://www.mydigitallife.info/2007/05/27/free-ramdisk-for-windows-vista-xp-2000-and-2003-server/

    Tev toč klibo humora izjūta, vai arī ir hroniska tieksme saskatīt lāmes visapkārt. Kā Tev šķiet, nafik es ieliku smailiju, ar kuriem parasti nemētājos? Zinu, ka Tev ir pieredze ar visādām lietām, bet neuzskatu, ka tas dod tiesības brēkt “lāme, lāme!”, tiklīdz kaut ko nesaproti vai neuztver tekstā. Š ajā gadījumā humoru. Hau!

    #232738
    kuuminsh
    Participant

    Evers

    Tu varētu mazāk murgot (zinu ka citādāk nemāki, bet pacenties) un moš iedot reālu linku kur redzams ka tie SSD reāli mirst dēļ izdiluma ātrāk kā to 2vu gadu laikā.

    Mammucis.

    A par kešošanu neko neesi dzirdējis ?

    Vai arī iedomājies ka OS katru bitu momentāli lasa/raksta ?

    Nu weebserveris… un ?

    kas no tā ?

    jams tā pat visu kešo un nečakarējas gar disku ik dēļ katra štrunta.

    Imhoteps vaše lašara :>

    Nevar nopirkt.

    Mhhh

    lol.

    Priduraks.

    ÄŒalītim vispār nav poņa par ko ir runa.

    Diezgan krāšņa pamuļķu plejāde :>

    #232739
    usver
    Participant

    prusaks: gygy, linki ar informāciju te ir jau 3x iemesta by usver, atliek to izlasīt 😀

    Start->control panel->system->advanced->environment variables -> “TEMP” un “TMP” nomainīt uz ramdisku gan sev, gan visai sistēmai. Uzmest bieži lietojamās aplikācijas un to profilus uz ramdiska, ja gribas baiso ātrumu. Paņem DiskPulse vai līdzīgu utilītu un sekot, kuri faili vēl tiek dzenāti uz C: diska, lai arī tos tad pārvirzītu uz atmiņu.

    Tā nav raķešzinātne, tāpēc atļāvos paākstīties par tēmu “izlasi, pirms uzdod jocīgus jautājumus”. Bet nokakāšana, linkus nemaz nelasot un domu neuztverot, te ir līmenī, kā skatos 😉

    #232740
    root
    Participant

    kuuminsh es gribēšu redzēt kā tu man pakešosi media straumi piemēram. 🙂 Vai katalogu pārdesmit gigu izmērā. Negvelz dumības, Antiņ. Stāstīs te man ko serveris dara/nedara…

    #232741
    xeons
    Participant

    Imhoteps domāja hardvarisko ram drive, sauc viņu a;i par ram disk.

    https://www.gigabyte.com.tw/Products/Storage/Products_Overview.aspx?ProductID=2180

    #232742
    Imhoteps
    Participant

    usver – swap-u vai page-failu VAR nopirkt?

    usver wrote:

    ..brēkt “lāme, lāme!”..


    Neatceros. Kad? Hau!

    kuuminsh wrote:

    ..Imhoteps vaše lašara :>

    Nevar nopirkt.

    Mhhh

    lol.

    Priduraks.

    ÄŒalītim vispār nav poņa par ko ir runa..


    Es Jūs, cienītais, apvainojis netiku.

    #232743
    root
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Es Jūs, cienītais, apvainojis netiku.


    Značit vajadzēja…

    #232744
    usver
    Participant

    Imhoteps wrote:

    usver – swap-u vai page-failu VAR nopirkt?


    es trešo reizi nenorādīšu uz Tavu humora izjūtas trūkumu. Ja vēl neesi uztvēris, ka es šo lietu saprotu, esmu pielietojis un varu argumentēti paskaidrot jauniņajiem, kā 10min laikā sākt ar to rīkoties UN vienīgais, kam šajā diskusijā tas ir izraisījis “hard feelings”, esi Tu, tad paliec pie sava uzskata. Pieņemsim, ka tiešām esmu lāme un nevis mēģināju pajokot, sak “Aizej, paprasi vikipēdijai, atkritīs jautājumi, ‘kas tas ir un чем его едят?‘” (šito, cerams, uztvēri pārnestā nozīmē un neprasīsi “vai svapu var ēst”?)

    Ja lietotājs prasa kaut ko loģiski izpīpējamu, tad acīmredzot viņš neizprot,kas tas ir. Un izlasot vikipēdijas rakstu, viņš vairs neuzdos jocīgus jautājumus par to īpašībām un citiem eventuālajiem jautājumiem, ķipa “vai manam datoram to var uzlikt”, “cik maksā tik kruts disks”, “kādu firmu ieteiksiet”, utt.

    Imhoteps wrote:

    usver wrote:

    ..brēkt “lāme, lāme!”..


    Neatceros. Kad? Hau!

    Š eit:

    Imhoteps wrote:

    Atzīsti, ka nezināji par ko ir runa…

    P.S. Pavaicāt ir mirkļa kauns, nezināt – mūža kauns. Citreiz uzjautā, tas nav nekas traks 😉 Ja vēlies, varu iedot lielisku linku uz HOW-TO.

    usver wrote:

    Edžus: tā vidēji teorētiskais ātrums ir 6400MB/s, bet tas atkarīgs no FSB.

    Tu neizprati/nepamanīji paralēli starp vidējo budžeta datora RAM ātrumu un ramdiska ātrumu, ko minēju kā pašu pirmo faktu, toties laipni piedāvājies pastāstīt, “kas tas ir”, minot, ka es nesaprotot, par ko runāju.

    DDR2-800 RAM — times 8 — is rated at 6,400 MB/second, also known as PC2-6400.


    Kā Tu pats aprakstītu teorētisko softiskā ramdiska ātrumu? m?

    #232745
    kuuminsh
    Participant

    TavaMaate

    Beidz murgot pat video strīmiem un katalogiem nez cik gb izmērā.

    var jau gvelzt fufeli, bet robežām jābūt.

    Mūsdienās ir gaužām maz pamuļķu kuri video hostētu uz savas kastes.

    Katalogi pār desmitu GB izmērā ? :>

    LOL…

    Tādiem mudakiem kā tu labākajā gadījumā ir uz WP bāzēts ūberblogs kurš aizņem dažus MB ar visām tavas famīlījas un suņa bildēm.

    Visa cita starpā.. kad runā par SSD diskiem un to viņu “nolietošanu” tad runa ir par IERAKSTĪŠ ANU nevis lasīšanu.

    Lasīšana to disku nekādi neietekmē.

    lol eksperti.

    Idiotu bars.

    #232746
    nevertell
    Participant

    Bļe, var linuksā piemontēt daļu rama kā partīciju-> kā ramdisku. Vēl jau ir “ramdiski”, kas ir tāds sata sūdiņš, kurā vari iespraust prastos ram moduļus, bet tur botlneks ir sata interfeis. Reāli tā ir tukša diršana jūsu starpā, ja rams ir 4 un vairāk, /var un kešus jāliek ir uz rama un miers.

    #232747
    Edžus
    Participant

    Paldies par izsmeļošajām atbildēm VISIEM! Nekad nebūtu domājis, ka viens vienkāršs jautājums (protams nezinot tā traģiskās sekas) var izveidot tik lielu jūkli un kļūt par strīdus elementu… 😀

    #232748
    root
    Participant

    kuuminsh izvelc galvu no d**** un paskaties uz adresi, kurā tu komentē. 🙂 Bļaģerus un jaunos mēdijus vari iet atpakaļ uz šmatuvi vai zābaku medīt. 🙂 Bet es tevi saprotu, man tevis pat mazliet žēl, es zinu, kā ir kad kāds runā par lietām, kuras pats nekad neesi redzējis, kā ir video nehostēt Youtubē bet uz sava servera, kā ir glabāt un apstrādāt crm datus, klientu datu bāzes un dažādus katalogus, so žaunu aizver mudak nepilngadīgais. 🙂 Ja ne pateikšu tavai mammai ko tu te dari. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā