Telekoms atbalsta spamu

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Telekoms atbalsta spamu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148950
    nostreb
    Participant

    Regulāri tiek sūtīts spams no telekoma IP caur telekoma smtp. Reklamē visdažādākos mēslus. telekoma līgumā ir punkts par spamošanu, taču ja tas 177 vispār liek mīkstu par spameriem un pārsūtot viņiem mailā viņi kaukādus tupus tekstus bīda par bloķēšanu uz 24 stundām.

    Vai gadijumā nebij nesen runas par kaukādu tur spama apkarošanas “sistēmu” starp telekomu lažnetu un inbox? Vai tā bij kārtējā naudas izkrāpšana no kaukādiem fondiem?

    #201765
    Anonīms
    Neaktīvs

    tu labāk pastasti mums ko tu pīpē :>>

    #201766
    samurajs
    Participant

    Lai viņi ieskrienas ar savu spamu! Ja sāksi prasīt – šie pateiks, ka neko nezin – un pareizi pateiks (jo paši neko nesūta). Tikai nopludina savas klientu datubāzes trešajām personām par attiecīgu maksu. Nauda tak nesmird!

    Uzliec spamfiltrus tam spambox.lv (labi to darīt Thunderbird klientā) un par 99% spama būs mazāk.

    Vai lieto Yahoo! spamkasti – tur jau filtri ir automātiski iekšā, un lieliski filtrē. Vai Gmail lieto.

    #201767
    ob1
    Participant

    Cīņai ar spamu zinu tikai vienu reāli strādājošu metodi. Uztaisi kaut kur pastkasti, ko dali pa labi, pa kreisi, arī izmanto visādām reģistrācijas vajadzībām. Savu īstu pastkasti, ko izmanto sarakstei, dod tikai tad, kad patiešām vajag.

    #201768
    Anonīms
    Neaktīvs

    man ir divas kastes ko izmantoju ikdienā, abas uz apollo, spama limenis, uz ko pats nebutu parasktijies == 0, parejas kastes uz domeniem haloo un lir @ nano squirl, spam limenis == 0.

    Vel joprojam gribu zinat ko tas Darts Veiders piipee…

    No offense ob1, ari tava pasaulē ir tauri :>

    #201769
    dzhonsons
    Participant

    Morpheus tēlo bargo veci. Pipec..

    #201770
    ob1
    Participant

    Morpheus, neiebraucu …

    #201771
    Evers
    Participant

    LTC vispār ir līks kantoris, kamēr cilvēks ar līkām rokām sēžot piem uz Telias nedabon nevienu vīrusu, tikmēr citam ar taisnām rokām un uz LTC salien visādi herņas paši no sevis. Vienam nessen kā vēl uzlauza līniju, sataisīja rēķinu 100 Ls un pa epastu vēl paņirgājās.

    P.S +1 ob1

    #201772
    samurajs
    Participant

    Tāpēc ka LTC visi porti vaļā un nav nekādu filtru vispār.

    #201773
    grisha
    Participant

    Arii esmu izveeleejies viekaarshaako celju, taa pat kaa ob1. Spamam ir sava kaste, mailiem ir sava kaste. Apkarot spamu taapat nav iespeejams, toties shaadaa veidaa esmu vinju ierobezhojis. Taapat ir as Skype, pa labi un kreisi nedalu Skype niku.

    Izmantoju mailiem gan savu serveri, pat gmail jau ir man spam sarakstaa, par yahoo nemaz nerunaajot.

    Ir arii viena kaste inboxaa, iznjeemu kjeksi opcijaas, par spama sanjemshanu, tagad nekas tur nenotiek.

    #201774
    WerNeo
    Participant

    Nedomāju, ka tur maķkoms vainīgs. 🙂

    #201775
    nostreb
    Participant

    Tie kas absolūti neko nejēdz no mailu uzbūves varētu paņemt mutē sūdu un klusēt.

    Jautājums WerNeo: “Kurš gan cits tavuprāt vainīgs ka caur telekoma smtp var izsūtīt spamu?”

    P.S. Ja tu īsti nezini kas ir spams tad varbūt uz tevi ar attiecas 1. teikums?

    #201776
    grisha
    Participant

    KUrsh ir vainiigs ka Tu skaties televizoru? sony, Panasonic, Philips?

    Nepatiik, nelieto. es lietoju savus e-pasta serveri un nesuudzos.

    #201777
    Anonīms
    Neaktīvs

    asdfgfh wrote:

    Morpheus tēlo bargo veci. Pipec..

    pričom veci? pasi samet kastes spamboxaa un brinas ka pilns mails ar spamu,

    es domaju ka tur ir cits suns aprakts, gan jau lttc vienkarši to ka kautkadu servisu piedavaa to spama mešanu un neba apollo dtc stav tikai ltc serveri, man ari ir lttc ip un lttc smtp pieeja (apollo mails) , es tagad iespamošu nostrebkaku`am pilnu mailu un šams ies meža pakarties ka lttc vinju terrorize.

    jums te ko visiem, problemas ar paranoju?

    #201778
    WerNeo
    Participant

    nostreb. uhh… dusmīgs esi? Un tad, kad par savām kļūdām esi dusmīgs, citi vainīgi un nejēgas ir? 🙂

    #201779
    samurajs
    Participant

    #201780
    Anonīms
    Neaktīvs

    listen to the dawg

    #201781
    Jaunzems
    Participant

    Samurai, zinu, bet kādēļ viņš nelieto savu īsto akkontu?

    #201782
    aoma
    Participant

    Es to nojautu 😀

    Ir cilvēki, kas var mainīt nikus, slēpt IP, lietot prokšus un sazin ko vēl, bet kā paver muti, tā visiem viss skaidrs. :lala:

    #201783
    Anonīms
    Neaktīvs

    šitais laikam ar aspratībām kompensē dika izmērus :}

    Par to lohu gan bija labs…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā