Tests: Canon PowerShot A3100 IS

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: Canon PowerShot A3100 IS

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #235081
    kuuminsh
    Participant

    Veiksmi :>

    Tikai jārēķinās ka bez karšu lasītāja to brīnumu nevar uzbakstīt.

    Nu.. vismaz man nesanāca uz 4GB kartes.

    #235082
    KristoZ
    Participant

    Jā, jāpiekrīt kūmiņam – cik lasu šos apskatus, tā prasās kādu vienotu modeli tiem testiem. Nu, vismaz pašām bildēm – noderētu gan, kad testē mobilos aparātus (to kameras), gan fotokameras.

    Būtu neslikti, ja sanāktu atvēlēt kādu telpu/vietu/kaktu tieši šādiem testiem kādā istabā bez logiem jeb dabīgā apgaismojuma, pagrabā, pieliekamajā vai pat sienas skapī, kur nu sanāk.

    No vairākām A3, A2, vai pat vienas A1 formāta baltas, matētas papīra loksnes (+vēlams kartona – izturībai) varētu izlocīt/salīmēt elementāru tā saucamo lightbox’u. Tas izskatās aptuveni šādi:

    [img]https://zedomax.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/20-inch-lightbox.jpg[/img]

    Apgaismojumam iesākumam vajadzētu vismaz vienu, vēlams dienasgaismas, augstākas un aukstākas gaismas temperatūras spuldzi. Vēlams vismaz/ap 5000K.

    Protams, arī statīvs- trijkājis, kas netiktu pārāk kustināts, nenāktu par sliktu.

    Fotogrāfējamos objektus, vēlams, krāsainus un kontrastainus, bet tas arī, protams, jāskatās pēc iespējām.

    Š o pasākumu, īpaši nešikojot, iespējams mierīgi iekļaut 15, max 20Ls robežās.

    Un rezultāts, godīgi sakot, nemaz nav tik slikts. Saku to no savas hobijista pieredzes.

    Lūgtum, neņemiet ļaunā – tikai tāds neliels ieteikums priekšdienām. ;]

    #235083
    kuuminsh
    Participant

    Tur pat varētu uzbliezt atsevišķu rakstu par testa stenda tapšanu 🙂

    #235084
    shady
    Participant

    Īstenībā man nav brīva kakta mājās….

    Un tādu kasti, man sīkie vien divi atrastu un saplēstu:)

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā