Tests: Samsung Galaxy Note 8.0 – planšete žaketes kabatā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Testi Tests: Samsung Galaxy Note 8.0 – planšete žaketes kabatā

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #158348
  shady
  Participant

  Pēdējā laikā hibrīdklases tehnikas brīnumi parādās aizvien biežāk, laikam jau tāpēc, ka tehnoloģiju progress ir diezgan straujš un ražotāji, cīnoties par savu vietu tirgū, cenšas apmierināt dažādas cilvēku kaprīzes. Visi zina, kas ir viedtālruņi un kas ir planšetes, bet planšetes un viedtālruņa apvienojums ir jau hibrīds. Samsung šādus krustojumus dēvē par “Note”, lai arī pēc izskata tos atšķirt ir neiespējami. Ja sākumā vēl ideja bija skaidra – tas bija tālrunis, kurš gabarītos bija lielāks par pārējiem, kā piemēram, jau testētais Note N7000 (“Tests: Samsung Galaxy Note (GT-N7000) – planšete vai telefons?”), tad vēlāk jau parādījās otra galējība – planšetes lieluma aparāts ar telefona funkciju, piemēram, Note 10.1 (“Tests: Samsung Galaxy Note 10.1 – planšete nevis telefons”). Tad tagadējais Note 8.0 jeb Note GT-N5100 ir kompromiss starp abiem šiem aparātiem, jo tā izmērs ir daudz parocīgāks – to var ielikt pat lielākā žaketes / jakas iekškabatā. Bet visu pēc kārtas.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_galaxy_note_80__kopskats_1.jpg[/img]

  Dizains un ērtums”>[/color]

  Pirmais, kas nāk prātā ir baltā krāsa, pat lādētājs viscaur ir balts. Lai arī tā nav praktiskā krāsa, tomēr man patīk. Baltas iekārtas šķiet elegantākas, tas piedod savu šarmu un izsmalcinātību. Apkārt sāniem vijas metāliski sudrabota maliņa, un tas ir labs dizainisks akcents.

  Korpusa materiāls gan neiepriecina – nav ne metāla ne matētā soft-touch materiāla – viena vienīga glancēta plastmasa. Tomēr nesūdzos par slīdīgumu, rokās turējās diezgan labi.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_galaxy_note_80__aizmugure_1.jpg[/img]

  Par ērto lietošanu ir sanācis vesels stāsts. Pirmajā dienā, kad to ieguvu, jutu diezgan lielu diskomfortu, jo zvanīt pa šādu aparātu ir ļoti neērti. Jums vajadzēja redzēt daža laba sejas izteiksmi, kad, kurp dodoties, es šo planšeti turēju pie auss un sarunājos… Jā, tieši tā – ne īpaši patīkami. Kā arī skaidrs, ka bikšu kabatā šādu konceptu neiestūķēsi, labi, ka vēl tā ielīda jakas iekškabatā. Toties laika apstākļi nomainījās ļoti strauji, un nācās vilk kreklu, un līdz ar to arī plecu somiņu. Dažu dienu laikā man tas iepatikās aizvien vairāk, jo uz šāda ekrāna bija neticami ērti caurlūkot internetu, skatīt video, utt., utml. Ja sākumā to uztvēru kā neizdevušos produktu un domāju tam pielietojumu, tad tagad sapratu tā lietderību un būtu ar mieru tādu lietot. Līdzīgs stāsts bija ar sievu – iedevu intereses pēc palietot uz kādu nedēļu. Arī viņa sākumā gānījās, ka esot iesmērējis kaut kādu “…emm..”, bet nedēļas beigās teica, ka negribot dot prom un sev tādu velētos. To varēja novērot arī tajā apstāklī, ka vairs tik daudz viņu neredzēju sēžam pie datora, bet gan guļot dīvānā ar Galaxy Note rokās un sērfojot internetā.

  Pie ērtuma vēl jāpiemin apakšējās pogas. Sākuma poga (home) ir mehāniski nospiežama, bet papildu iestatījumu un atgriezeniskā (back) poga ir skārienjūtīga. Darbībai nekādu traucējumu nav, tikai Samsung inženieri ir piemirsuši zem tām novietot kādu gaismekli, līdz ar to, ja esi tumsā, tā vienmēr jāspiež uz dullo. Var teikt, ka pie visa var pierast, bet ja ir ieslēgta ekrāna rotācija, tad ekrāns rotē pa 360 grādiem, līdz ar to nereti sanāk saputroties – kur augša, kur apakša…

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_galaxy_note_80__apaksejas_pogas_1.jpg[/img]

  Pārējās pogas ir tikai labā sānā, kur arī varam ierīci ieslēgt / izslēgt un noregulēt tai skaļumu.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_galaxy_note_80__labais_sans_1.jpg[/img]

  Sakaru kvalitāte”>[/color]

  Š eit ir ko teikt, jo Note 8.0 nav ierindas viedtālrunis, kurš pamatā neatšķiras no citiem. Līdz ar to, tas maina pat izvēles izdarīšanu par labu vai sliktu šī produkta pirkumam.

  Pavisam noteikti šo aparātu ir paredzēts lietot ar kādām Bluetooth austiņām, jo turēt šādu paplāti pie auss ir ne tikai amizanti, bet vienkārši briesmīgi. Bet tā kā man pašam nav BT austiņas, es tā sastrādāšanos nevarēju novērtēt un iztiku ar parasto metodi.

  Sāksim ar to, ka laukā, ielas tuvumā, kad apkārt ņirb rūkoņa, auto utml, ir pagrūti dzirdēt sarunubiedru… Bet ja skaļrunis nav novietots maksimāli tuvu ausij, tad vairākas reizes nākas bļaut klausulē (paplātē?) ar frāzēm: “ko? Vēlreiz, lūdzu, atkārto!”. Diemžēl, bet tā tas ir. Turpretī mierīgākā gaisotnē, laukā vai iekštelpās, nav nekādu problēmu. Es pat teiktu gluži pretēju – perfekta abpusēja dzirdamība. Ir pat iespēja, sarunas laikā, aktivizēt īpašo režīmu – “papildus skaļums”, kurš nav nekur tālu jāmeklē – ir jau iznests uz ekrāna zvana laikā. Tas ir labi un pārdomāti, un lielākoties pat nebija vajadzības to izmantot – laukā dažreiz gan tas tika izmantots, bet pie liela apkārtējā trokšņa tas tāpat neko daudz nedeva (es domāju tādu, kur parasts viedtālrunis strādātu korekti). Tāpat jāpiemin fakts, ka dzirdamība ir tik laba, ka to var dzirdēt pat blakus stāvošs cilvēks, tāpēc var rasties diskomforts, ja sarunājaties ar bez austiņām kādā biroja telpā.

  Jāpiemin arī bezroku režīms. Piekritīsiet, ka dažreiz apnīk vai ir neērti turēt rokās tālruni un gribas to nolikt uz galda. Parasti to arī pamana tavs sarunu biedrs, jo var just, ka esi attālinājies. Š eit ir jāpaslavē Samsung, jo dzirdamība ir perfekta, es retu reizi sarunas laikā sapratu, ka sieva ir nolikusi šo paplāti uz galda. Sanāk mazliet pretruna – ar fantastisku dzirdamību pret sliktu – bet paužu to, kas tika novērots.

  Un, ja nelietojat Bluetooth austiņas, tad rekomendētu atslēgt ekrāna rotāciju, jo nereti sanāk ātrumā sajaukt augšu ar apakšu.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_papildus_skalums__galaxy_note_n5100_1.png[/img]

  Papildus knifiņi jeb “fīčas””>[/color]

  Pirmais, ko pamanīju ir jocīga maliņa kreisā ekrāna malā. Izrādās, ka tā ir papildus izvēlne (menu), kuru varam brīvi modificēt un iznest sev vajadzīgās aplikācijas. Patiesībā, ideja visnotaļ pozitīva, jo tā ir ērtāk pārslēgties starp programmām. Tiesa, dažreiz tas traucē, piemēram, šķirstot kaut ko internetā, dažreiz trāpi uz šo izvēlni un tā “izlien” laukā uz ekrāna. Bet Samsung ir paredzējis opciju atslēgt šo “fīču” (vairāku logu režīms), ja tā jums nepatīk.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_ievilkta_izvelne_1.jpg[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_izversta_izvelne_1.jpg[/img]

  Jāatzīst, ka Samsung aparāti parasti ir bagātīgi apkrāmēti ar dažādu preinstalētu programmatūru, kas izraisa nepatiku daudzos lietotājos. Bet ir jāatzīst fakts, ka uzdevumu josla (ekrāna augšpusē) ir viena no funkcionālākajām. Tur varam aktivizēt: Wi-Fi, GPS, lasīšanas režīmu, vibrēšanu, ekrāna rotāciju, Bluetooth, mobilo internetu, bloķēšanas režīmu, sinhronizāciju un vairāku logu režīmu. Tāpat arī redzam dažādus paziņojumus gan par sistēmu, gan citām aplikācijām. Starp citu, paturot ilgāk uz kādas no funkcijām, tās nevis aktivizējas, bet aizved uz iestatījumiem, kuri atbild par katru no tām konkrēti. Piemēram, paturot ilgāk uz Wi-Fi, Wi-Fi uztvērējs nevis vienkārši ieslēdzas / izslēdzas, bet gan iestatījumos atveras Wi-Fi panelis, kurā var konfigurēt Wi-Fi uzstādījumus.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_augseja_josla_1.png[/img]

  Sāksim ar “lasīšanas režīmu”. To aktivizējot, tiek optimizēts īpašs režīms, kas ir patīkamāks acīm, lai tās mazāk nenogurst un spilgtie toņi parāk “neēdas” acīs (tas pats baltais fons tiek nomainīts uz maigu iekrāsu). Ekrānuzņēmumu gan šeit nevar uztaisīt, jo izmaiņas notiek pašā ekrānā, tāpēc aizņēmos attēlu no interneta, kuru manuāli modificēju, lai būtu saprotamāk.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_lasisanas_rezims_01_1.jpg[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_lasisanas_rezims_02_1.jpg[/img]

  Jāpaslavē arī brīvā izvēle, jo uzstādījumos var konfigurēt – kurām programmām to vēlaties izmantot, ja režīms ir aktivizēts.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_lasisanas_rezims__settings_01_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_lasisanas_rezims__settings_02_1.png[/img]

  Kā ļoti noderīga “fīča” šķita “bloķēšanas režīms. Tas ir ideāls režīms priekšniekiem vai tiem, kuri vēlas noteiktā laika posmā paglābties no visa, vai vismaz ierobežot savu sasniedzamību. Protams, varat teikt, kas tev liedz vienkārši izslēgt tālruni vai Note? Jā, tā var, bet šis režīms ir advancētāks un ļauj nepalaist garām arī tās lietas, kuras tomēr interesē. Kā redzat zemāk attēlā, te ir iespēja izvēlēties, ko vēlaties atslēgt: deaktivizēt ienākošos zvanus, paziņojumus un pat modinātāju. Iespēja iestatīt šo režīmu automātiski, ka tas aktivizējas pats noteiktā laika posmā. Piemēram, es uzlieku, ka no pulksten 21.00 līdz 06.00 nekādas aktivitātes ar iekārtu nav iespējamas un, ja vēlos, norādīt konkrētus kontaktus, kuriem tomēr būs iespēja mani sazvanīt, kā saka – ja nu kas, nekas ļauns nenotiks. Manuprāt, izcili!

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_blokesanas_rezims_01_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_blokesanas_rezims_02_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_blokesanas_rezims_03_1.png[/img]

  Praktiski tas izpaužas ļoti vienkārši – ja uzņem manu numuru, kurš nav atļauto kontaktu sarakstā, tad atskan “aizņemts signāls” un man uzdevumu joslā parādās informācija, ka tāds un tāds ir zvanījis. Tā kā, kad būšu atpūties, varēšu netraucēti iepazīties ar savu “miera vajātāju” sarakstu.

  Nākošā lieta ir integrētais zīmulītis – to ieliek no apakšas, labajā stūrī. Tas laukā izvelkas diezgan stingri, tāpēc nav lieki satraukumi, ka zīmulītis varētu nejauši izslīdēt. Izvelkot laukā šo uzparikti, aktivizējas speciālā darba virsma “desktop” rakstīšanai (protams, to var ieslēgt arī manuāli). Izvēle ir diezgan plaša, sākot ar parastu piezīmi līdz beidzot ar savas dienasgrāmatas izveidi, kuru var papildināt gan ar skicēm, gan foto attēliem.

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_piezimju_veidi_1.png[/img]

  Visinteresantākais man šķita “idejas skice”, kur atliek uzrakstīt attiecīgu atslēgvārdu, piemēram, putns, un tiek sameklētas dažādas skices ar putnu attēliem. Nezinu, kam tas praktiski ir vajadzīgs, bet laika gaitā gan jau rastos iemeslus to pielietot…

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_ideju_skice_01_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_ideju_skice_02_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_ideju_skice_03_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_ideju_skice_04_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_ideju_skice_05_1.png[/img]

  Kas naskajam lācītim vēderā?”>[/color]

  Izmēri: 210.8 x 135.9 x 8 mm

  Svars: 338 grami

  Ekrāns: 8,0 collas / 1280 x 800 px / TFT LCD / 16bit / multitouch / kapacitatīvais / ~189 ppi

  CPU: 1.6 Ghz / četrkodolu procesors (Quad-core) / Cortex-A9

  GPU: Mali-400MP

  ÄŒipsets: Exynos 4412

  RAM: 2 GB

  Iekšējā atmiņa: 16 / 32 GB + microSD līdz 64 GB

  OS: Android 4.1.2 (Jelly Bean)

  Kamera: 5 Mpx / 2560 Ñ… 1920 px / autofokuss / 720p video (1280 x 720 px pie 30 Hz)

  Sekundārā kamera: 1,3 Mpx

  Savienojumi: 3G & 4G / Wi-Fi (802.11 a/b/g/n) / Wi-Fi Direct / Wi-Fi hotspot / DLNA / Bluetooth 4.0 / MicroUSB (MHL) / 3,5 mm audio / A-GPS + GLONASS

  SIM karte: microSIM

  Statuss: Anonsēts: 2013.gada februārī / Pieejams: no 2013.gada aprīļa

  Sīkāku specifikāciju var aplūkot ražotāja mājas lapā: Samsung Galaxy Note 8.0 jeb N5100 (angliski).

  Benchmark jeb veiktspējas tests”>[/color]

  Neskatoties uz to, ka iekārta ir nokomplektēta ar 4-kodolu (Quad-core) procesoru ar 1,6 GHz un 2 GB operatīvo atmiņu, kas ir kļuvis par mūsdienu standartu spēcīgajās iekārtās, tomēr jāsaka, ka GPU (Mali-400MP) nav tā labākā izvēle. No otras puses, jau nevar arī noniecināt šo Samsung Note, jo tā cena ir drusku zemāka, nekā šā brīža elitārie flagmaņi, līdz ar to – kaut kas ir arī jāupurē. Š eit piedāvāju sintētisko testu rezultātus, lai varat salīdzināt ar jau iepriekš testētajiem viedtālruņiem vai salīdzināt ar savā īpašumā esošo/topošo, kas varētu palīdzēt izdarīt izvēli:

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_01_antutu_benchmark__galaxy_note80_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_02_benchmark__galaxy_note_80_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_03_html_benchmark__galaxy_note_80_1.png[/img]

  šeit[/url])

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_04_metal_benchmark__galaxy_note_80_1.png[/img]

  šeit[/url])

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_05_3d_benchmark__galaxy_note_80_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_06_passmark_benchmark_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_07_passmark__cpu_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_08_passmark__disk_test_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_09_passmark__memory_test_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_10_passmark__2d_grafika_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_11_passmark__3d_grafika_1.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_12_benchmark_pi__galaxy_note_80_1.png[/img]

  Kameras tests”>[/color]

  Š eit nekādas inovatīvas kameras tehnoloģijas nemanīju, kā piemēram, HTC ONE aparātā, tāpēc 5 Mpx ir 5 Mpx, kas mūsdienās skaitās vistīrākā viduvējība, vēl zemāku megapikseļu skaitu likt būtu vienkārši izsmiekls, tāpēc pieņemsim, ka šis ir mūsdienu minimums budžeta un vidējās klases gadžetā. Dienas gaismā bildes jau sanāk labas, bet tā ir normāla parādība labos gaismas apstākļos. Tomēr par iekštelpām un sliktākos gaismas apstākļos nāksies pamatīgi pievilties. Man pat sanāca amizants gadījums – centos nobildēt kadru piemiņai, bet bērns visu laiku mazliet kustas un līdz ar to sanāk izplūdušas miglas bildes – sāku rakņāties pa kameras iestatījumiem un dusmojos – kur nobāzta zibspuldze? Bet…ak vai – aparātā nemaz nav zibspuldzes….

  Arī kameras izvietojumu varu nosaukt par neizdevušos, jo bieži vien, un tieši labākajiem kadriem, pirksts aizslīdēja priekšā objektīvam, jo tas ir izvietots pārāk tuvu augšējai malai. Tādēļ, iekārtu pagriežot horizontāli, lai neiznāktu brāķis ir jāiemanās to turēt kā īpaši, un tas jau vairs nav ērti.

  Tāpēc, ja esat blogeris vai vienkārši indivīds, kurš vēlas sev jaunu gadžetu un visnotaļ svarīga ir kameras opcija – iesaku pameklēt citu tabletveidīgu hibrīdu vai izvēlēties kādu no jaunākajiem viedtālruņiem, kuriem ir labāka kamera. Š eit testa video un bildes no šī Galaxy Note 8.0:

  [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pWL9qR4pYD8[/youtube]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto1_1.jpg[/img]

  šeit[/url])

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto2_1.jpg[/img]

  šeit[/url])

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto3_1.jpg[/img]

  šeit[/url])

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_foto4_1.jpg[/img]

  šeit[/url]) Akumulatora darbības laiks”>[/color]

  Te nu gan es vēlos paslavēt Samsung un patiesi pozitīvi novērtēju akumulatora (4600 mAh ietilpība) darbības laiku. Š…emot vērā, ka Galaxy Note 8.0 ir apveltīts ar salīdzinoši lielu ekrānu (ja skatāmies uz viedtālruņu segmentu), tad pirmā doma bija – neturēs… Bet izrādījās gluži pretēji – pie aktīvas darbības iekārta mierīgi iztur savas divas dienas un tas ir vairāk nekā labs rādītājs viediekārtu lauciņā, kur ierasts lādēt iekārtas katru vakaru. Protams, nemaz nešaubos, ka būs indivīdi, kuri atslēdz visu, nelieto internetu, nelieto GPS, nefotografē, nezvana un iespējams pat neskatās uz to – akumulatora darbības laiks būs iespaidīgi lielāks. Bet es nekad neesmu sapratis šādus cilvēkus, nopērk jaunu viedierīci un pamanās to pat dowgreidot (nodzīt, pazemināt veiktspēju) un tad dižojas apkārt, ka re – iztur 4,5 dienas vai pat vairāk. Emm…nu ok, katrs dara kā grib. Mans viedoklis, kā jau teicu – tur ~ 2 dienas. Š eit arī baterijas tests:

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_baterijas_tests_01_2.png[/img]

  [img]https://notepad.lv/userpix/29_baterijas_tests_02_2.png[/img]

  Secinājums”>[/color]

  Sākumā iekārta liekas patiesi neērta, bet pie visa pierod, ja uz to skatās kā uz primāro telefonu. Ja telefons ir kā papildus opcija vai otrs numurs, piemēram, ģimenes līnija, nevis aktīvā darba līnija, tad viedoklis mainās. Pavisam noteikti ir jāiegādājas Bluetooth austiņas, jo turēt paplāti pie auss ir gaužām ekstrēms pasākums, lai neteiktu vairāk…

  Pieķēru sevi pie fakta, ka atrodoties kustībā – dodu priekšroku viedtelefonam, jo tas ir mazāks un ērtāks, kā arī citiem tik ļoti nekrīt acīs un nenonāku uzmanības centrā. Toties, ja esmu telpās, tad nekas ērtāks par Galaxy Note 8.0 nav un nekādus viedtālruņus tam nepielīdzināsi.

  Priecē arī iekārtas gabarīti, kuri ir kā kompromiss starp viedtelefonu un tableti. Galaxy Note 8.0 var pamanīties iestūķēt palielākā jakas kabatā vai izvēlēties normāla izmēra rokassomiņu (sievietēm šī manta pavisam noteikti nekādas raizes nesagādātu).

  Un visbeidzot cena. Lai arī Samsung Gallaxy Note 8.0 nav celmlauzis veiktspējā, tomēr iekārtas “jauda” ir gana laba, lai nebūtu nekādu sūdzību par tā ātrdarbību, tāpēc ir normāli, ka nāksies šķirties vien no saviem 3 simtiem ar kapeikām (cena datēta ar 2013.gada jūniju, Latvijas interneta veikalu tirgū).

  Plusi / Mīnusi”>[/color] + Dizains

  + Lieliska dzirdamība telpās un izmantojot bezroku režīmu

  + Papildus modificējama izvēlne ekrāna kreisajā malā

  + Bagātīga uzdevumu / notikumu josla

  + Īpašais režīms priekš lasīšanas

  + Bloķēšanas režīms ar plašu konfigurāciju

  + Dažādi piezīmju veidi

  + Gana nasks ikdienas darbiem

  + Labs akumulatora darbības laiks

  Glancētas plastmasas korpuss

  Nav izgaismotas navigācijas pogas

  Slikta dzirdamība laukā (neizmantojot papildus aprīkojumu)

  Slikta kamera

  #298298
  samurajs
  Participant

  Drīz vien ielās redzēsim cilvēciņus, kuri tur pie auss planšeti ar osām un cītīgi runā 😀 Palīglīdzekļi jau ir izgudroti – šis ir viens no visveiksmīgākajiem:

  [spoil][img]https://notepad.lv/userpix/28_padlette_tablet_ipad_2_grip_handle_v2_hand1_1.jpg[/img][/spoil]

  Bet nē – runājamo planšeti es tomēr negribētu. Š im murķim ierādīta stabila vieta manā dzīvē, bet tikai ne komunikācijai.

  #298299
  valters.vasilis
  Participant

  Kāda vaina runajamai planšetei? 😀

  https://goo.gl/Z9Xf2

  #298300
  opengraybox
  Participant

  Njā ar tādu staigāt kā telefonu… tur kautkam NAV jābūt kārtibā ar galvu

  #298301
  deivslapa
  Participant

  nu shis ka telefons tiešām mazliet pa lielu, bet ka planshete.. nu nez..

  #298302
  shady
  Participant

  1) Apskaties uz raksta datumu. 2013.gads….

  2) Note nav ne Phone ne Tablet, to tā kā 2017. (nu jau var teikt – 2018.) gadā tā kā vajadzēja zināt…

  Un Note vēl joprojām tiek ražoti (protams, jaunāki, advancētāki modeļi).

  3) Kas vainas 8 collām? man šķiet, ka populārākais izmērs tām pašām tabletēm vien… Bet, jā, es dodu priekšroku ne mazākām pa 10″.

  #298303
  minzhu
  Participant

  Kā zināms jau ilgu laiku labākais produkts ar ko vēlētos strādāt digitāli zīmējošs, gleznojošs mākslinieks ir Wacom Cintiq. Bet mani no tā iegādes atturējusi tā lielā cena. Tā vienmēr bijusi gana augsta lai meklētu citas alternatīvas.

  Tāpēc jau sen lietoju XP-Pen Artist 12 (11.6″ , 1920×1080 FHD , 8192 līmeņu pildspalvas spiediens ) produktu , kas ir daudz populārāki.

  https://www.xp-pen.com/goods/show/id/380.html

  https://www.storexppen.com/buy/65.html

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā