Ubuntu 10.04 LTS Lucid Lynx – kas jauns?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ubuntu 10.04 LTS Lucid Lynx – kas jauns?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227894
    jonjs
    Participant

    Nez man tas GIMPS patīk, var forši spēlēties. Viš jau vienkarši nebūs noklusētajā instalācijā, bet caur ADD REMOVE varēs tā pat elementāri uztādīt. Slāņi, maskas, dažādu veidu izgriežšanas šķēres, birstes, gifu taisīšanas iespēja (bilžu resize pats par sevi saprotams) u.t.t. Es gan neesmu lietojis Photoshop nekad, bet esmu atkal lasījis, ka ar mūsdienu GIMP varot praktiski visu to pašu dabūt gatavu kā ar PHOTOSHOP. Ir arī lasīts, ka pat Phtoshop profiņi izmantojot tikai mazu daļu no patiesajām Photpshop iespējām. Laikam vislabāk par to var spriest paši profiņi. 😀

    #227895
    BlackHalt
    Participant

    Sākumā es arī lietoju KDE, bet tad, kad sāc lietot Ubuntu ikdienā, tad saproti, ka GNOME ir ērtāks.

    #227896
    BlackHalt
    Participant

    Bet galvenais jau tajā Ubuntu 10.04 LTS ir tie trīs burtiņi 😉

    Long Term Support

    #227897
    Snorx
    Participant

    Euz Wuu- esmu tikai un (Wine)gīgi, jo esmu gamers, ko tev tāpat nesaprast kā geekam. Savas novēlotās pubertātes pazīmes lūdzu atstāj ārpus šī( pagaidām nepiedrstā) foruma- ja tevi māc citas probzas- moka griezies pie psihiatra…

    #227898
    vincister
    Participant

    Janhouse wrote:

    Tmkks wrote:

    Kā ar ATI/AMD karšu atbalstu?

    Tur nekas nav mainījies.

    ATI draiveri joprojām sūkā un opensource draiveri sūkā vēl trakāk.

    Ja nelieto NVIDIA un gribi smuku desktopu ar skaistiem efektiem, Linux nav priekš tevis.


    Offtopic. Nesen sanāca migrēt uz ATI 5. sērijas karti. Draiverus gan mocīju Debianam, bet tātad nav cerību?

    #227899
    richX
    Participant

    man ir ATI Radeon 5. sērijas karte, jau uz Ubuntu 9.10 mana karte tika atrasta uzreiz, arī īpašas probas nav novērotas, ir daži sīkumi, kas arī pabojā visu kopējo iespaidu, bet kopumā ir Ok. Nja, bet uz Debian man savu karti nelielās pieredzes dēļ vēl tā arī nav izdevies piedzīvināt 😀

    #227900
    Janhouse
    Participant

    vincister wrote:

    Janhouse wrote:

    Tmkks wrote:

    Kā ar ATI/AMD karšu atbalstu?

    Tur nekas nav mainījies.

    ATI draiveri joprojām sūkā un opensource draiveri sūkā vēl trakāk.

    Ja nelieto NVIDIA un gribi smuku desktopu ar skaistiem efektiem, Linux nav priekš tevis.


    Offtopic. Nesen sanāca migrēt uz ATI 5. sērijas karti. Draiverus gan mocīju Debianam, bet tātad nav cerību?

    Lietot jau var, bet nebūs visas tās foršās fīčas un ar closed source draiveriem parādīsies gluķi vietās, kur tiem nevajadzētu būt.

    Bet kautkur lasīju, ka ATI atvēris draiverus 5000 sērijai. Varbūt ka tur būs kas labāks, bet nu pagaidām neizskatās diez ko labi.

    Es gan lietoju NVIDIA un man viss ir ok. :lala:

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā